Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

7 minut temu, helenaszy napisał:

Staranie o dziecko to niestety ciężka chwila dla partnerów.

Mam pytanie, czy korzystała któraś może z żeli wspomagających zapłodnienie?

Tak, conceive plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

kontaktowałaś sie ze swoim lekarzem ?

Tak mam powtórzyć po 48 lub 96 więc powtórzę po 96 bo 48 przypada w niedziele. Akurat zaczynam urlop więc sobie trochę odpoczne.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, helenaszy napisał:

Staranie o dziecko to niestety ciężka chwila dla partnerów.

Mam pytanie, czy korzystała któraś może z żeli wspomagających zapłodnienie?

Ja korzystałam z conceive plus i mogę polecić. Nam się szczęśliwie udało zajść w ciąże. Z tego żelu korzystasz jak ze zwykłego lubrykantu, ma naprawdę całkiem przyjemna konsystencję, nie uczulił mnie ani nic no i co ważne nie lepi się, nienawidzę tego kleistego uczucia. Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rownież  ja korzystałam z tego żelu conceive plus i tak jak pisze dziewczyna wyżej  całkiem przyjemny produkt. Jak masz możliwość to wypróbuj sobie, może wam przypasuje i przy okazji pomoże przy zajściu w ciążę. Daje naprawdę fajne nawilżenie i duży komfort podczas stosunku przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejdziewczyny u mnie się @sie skończyła ale dziś jak się kończy to się źle czuje 😪😪w tym cyklu @przyszla zgodnie z kaoendarsem wreszcie 

Michalina przyrost bety masz ładny ciekawa co tam u ciebie, 

Też mnie czasem boli jak się dowiaduje ze ktoś jest w ciąży ja nie mogę, 

Mojemu mężowi się śniło dziś że bliźniaki miał.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Michalina_ napisał:

Beta 12. Tak się stresuje tym wszystkim  martwią mnie te przyrosty 😞

No troszkę maly ten przyrost ale rośnie walczy dzieciątko trzymam kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tam u was słychać ?

w tym miesiącu postanowiłam skorzystać z testów owulacyjnych i dziwna sprawa cały czas ta druga kreska wychodzi ledwo widoczna według mojej aplikacji która pokrywała się z ginekologiem owulacja powinna wystąpić wczoraj, będę robić testy jeszcze przez tydzień i zobaczę czy coś pokaże a jak nie to może rzeczywiście owulacja była w 8 dniu wtedy gdy bolą mnie jajnik

 

w sobotę przyszedł na świat nowy członek rodziny tak jak przypuszczałam pękło mi serce, najgorsze jest to ze nie dostałam żadnego wsparcia od swojego partnera bardziej był oburzony moja reakcja także mój weekend był okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

co tam u was słychać ?

w tym miesiącu postanowiłam skorzystać z testów owulacyjnych i dziwna sprawa cały czas ta druga kreska wychodzi ledwo widoczna według mojej aplikacji która pokrywała się z ginekologiem owulacja powinna wystąpić wczoraj, będę robić testy jeszcze przez tydzień i zobaczę czy coś pokaże a jak nie to może rzeczywiście owulacja była w 8 dniu wtedy gdy bolą mnie jajnik

 

w sobotę przyszedł na świat nowy członek rodziny tak jak przypuszczałam pękło mi serce, najgorsze jest to ze nie dostałam żadnego wsparcia od swojego partnera bardziej był oburzony moja reakcja także mój weekend był okropny

Kochana wiem jak Ci ciężko, bo sama nie idę na chrzciny. Po prostu nie mogę. Mój partner stwierdził, że przesadzam, ale chyba on tego po prostu nie rozumie. Ja od ponad tygodnia czuję janiki. I nie wiem czy to na okres czy nie. Dziś mam 31 dzień cyklu więc może @ w końcu przyjdzie. Od jakiegoś czasu chodzę rozdrażniona, a do tego mogę spać całymi dniami. Ale to chyba przez tą pogodę, bo cały czas pada. Dziś mnie mdli. Mam nadzieję, że @ przyjdzie w miarę w terminie czyli za 4 dni.

Michalina daj znać jak beta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszędzie małe dzieci albo koleżanki w ciąży,,, ale ja w głębi serca im zazdroszczę ale z drugiej strony się cieszę bo mogę przytulić takie maleństwa kupić ciuszki a jedna z lepszych koleżanek ma synka 11 mc to jak mnie mały widzi to już z daleka rączki wyciąga i się tuli do mnie,,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro mam wizytę w klinice już z wynikami badań ehh,,,modlę się o to żeby już zacząć ta procedurę,,, i od nowego cyklu ruszyć z tym teraz mam owulację ale jutro powtórka badania nasienia więc nie możemy próbować naturalnie hehe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Pdn2019 napisał:

U mnie też wszędzie małe dzieci albo koleżanki w ciąży,,, ale ja w głębi serca im zazdroszczę ale z drugiej strony się cieszę bo mogę przytulić takie maleństwa kupić ciuszki a jedna z lepszych koleżanek ma synka 11 mc to jak mnie mały widzi to już z daleka rączki wyciąga i się tuli do mnie,,, 

u mnie jest różnica bo jeżeli jest to dalsza rodzina albo jakaś znajoma to tak nie przezywam a ten przypadek to była szwagierka i oczywiście ze przemawiam przeze mnie zazdrość dlatego tak to przezywam od samego rana pol rodziny pisała do mnie wiadomości typ " dzisiaj zostaniesz ciocia" itp. a ja nie chce być ciocia chce być mama 😞

i w takich sytuacjach mimo ze cieszą mnie narodziny dziecka to osaczają mnie czarne myśli ze może nam się nigdy nie uda itp. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Pdn2019 napisał:

Ja jutro mam wizytę w klinice już z wynikami badań ehh,,,modlę się o to żeby już zacząć ta procedurę,,, i od nowego cyklu ruszyć z tym teraz mam owulację ale jutro powtórka badania nasienia więc nie możemy próbować naturalnie hehe

trzymam kciuki za wasze wyniki 🙂

możesz mi przypomnieć czy u was wyniki nasienia były ok czy były nie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

u mnie jest różnica bo jeżeli jest to dalsza rodzina albo jakaś znajoma to tak nie przezywam a ten przypadek to była szwagierka i oczywiście ze przemawiam przeze mnie zazdrość dlatego tak to przezywam od samego rana pol rodziny pisała do mnie wiadomości typ " dzisiaj zostaniesz ciocia" itp. a ja nie chce być ciocia chce być mama 😞

i w takich sytuacjach mimo ze cieszą mnie narodziny dziecka to osaczają mnie czarne myśli ze może nam się nigdy nie uda itp. 😞

Uda się zobaczysz medycyna działa cuda😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

trzymam kciuki za wasze wyniki 🙂

możesz mi przypomnieć czy u was wyniki nasienia były ok czy były nie najlepsze

U nas nasienie jest powodem dla którego nie ma dzieci,,, ilość plemników na 1 ml waha się między 2 a 3 mln no i morfologia tylko 2% więc ogólnie jest źle,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Mam Owulacje. Kochałam Się Doba Przed i Dzisiaj. Raz się spuścił. Teraz Wlozylam Sperme w Owuacje bylo cos na palcu. Czemu nie mam Objawów.  Co doradzacie? Czy mogę być w Ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Migotka95 napisał:

Kochana wiem jak Ci ciężko, bo sama nie idę na chrzciny. Po prostu nie mogę. Mój partner stwierdził, że przesadzam, ale chyba on tego po prostu nie rozumie. Ja od ponad tygodnia czuję janiki. I nie wiem czy to na okres czy nie. Dziś mam 31 dzień cyklu więc może @ w końcu przyjdzie. Od jakiegoś czasu chodzę rozdrażniona, a do tego mogę spać całymi dniami. Ale to chyba przez tą pogodę, bo cały czas pada. Dziś mnie mdli. Mam nadzieję, że @ przyjdzie w miarę w terminie czyli za 4 dni.

Michalina daj znać jak beta. 

Ja bete robię dopiero jutro, @ nie widac, testów nie robiłam ale boję się strasznie co to będzie.. 

Spełniajac_marzenia niestety każda z nas przechodzi przez to samo:(

Pdn trzymam kciuki za wizytę:) A Ty już masz GPS (💍) na palcu? 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michalina ja też trzymam kciuki,,, nie jeszcze nie mam GPS haha czekamy na dokumenty ale koszt bez dofinansowania to 4tys euro więc jak nie zdążymy wziąć ślubu przed stymulacja to trudno najwyżej jak nie idą się 1procedura to skorzystamy z dofinansowania przy następnej,,, 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Pdn2019 napisał:

U nas nasienie jest powodem dla którego nie ma dzieci,,, ilość plemników na 1 ml waha się między 2 a 3 mln no i morfologia tylko 2% więc ogólnie jest źle,,,

u nas ilość plemników jest duża bo na 5ml mamy 273mln ale za to morfologia była 1%

pod koniec września będziemy powtarzać wyniki także zobaczymy czy się coś polepszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniając marzenia powiem ci że liczba jest naprawdę duża więc morfologia z takiej liczby to wcale nie jest źle a jak z ruchem? U nas ruch jest bardzo dobry bo wszystko ponad normę liczba jest mała i ta morfologia,,, ale u was przy takiej liczbie to ruch jest bardzo wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja im bliżej wizyty tym bardziej się stresuje bo modlę się aby dzisiaj dostać zielone światło do rozpoczęcia procedury,,, chciałabym już to zacząć chociaż wiem że za 1 razem rzadko się udaje ale zawsze będę już o krok bliżej do upragnionej ciąży,,,

Michalina z niecierpliwością czekam na informacje od ciebie,,, całym sercem życzę ci sukcesu tym bardziej że @ nadal nie ma jestem dobrej myśli,,, niech kropeczek zostanie z tobą na 9 mc i wyślij nam pozytywne fluidy😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Pdn2019 napisał:

Spełniając marzenia powiem ci że liczba jest naprawdę duża więc morfologia z takiej liczby to wcale nie jest źle a jak z ruchem? U nas ruch jest bardzo dobry bo wszystko ponad normę liczba jest mała i ta morfologia,,, ale u was przy takiej liczbie to ruch jest bardzo wazny

pamiętam ze ruch ogólny był ponad normę a ruch postępowy około 10% poniżej normy ale dokładnie nie pamiętam wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

pamiętam ze ruch ogólny był ponad normę a ruch postępowy około 10% poniżej normy ale dokładnie nie pamiętam wyników

Myślę że jeżeli wszystko u ciebie wporzadku to nic tylko iui robić 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Pdn2019 napisał:

Myślę że jeżeli wszystko u ciebie wporzadku to nic tylko iui robić 😊

u mnie na razie wszystko wychodzi ok 🙂 zobaczymy co wyjdzie teraz na drożności jajowodów  🙂

co do iui to na razie się wstrzymujemy do powtórnych badan nasienia aby zobaczyć czy się poprawiły, jeżeli będą lepsze to będziemy się starać naturalne do końca roku i zobaczymy co wyjdzie, niestety ale mój partner nie chce na chwile obecna podchodzić do iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pdn2019 napisał:

Hehe a ja im bliżej wizyty tym bardziej się stresuje bo modlę się aby dzisiaj dostać zielone światło do rozpoczęcia procedury,,, chciałabym już to zacząć chociaż wiem że za 1 razem rzadko się udaje ale zawsze będę już o krok bliżej do upragnionej ciąży,,,

Michalina z niecierpliwością czekam na informacje od ciebie,,, całym sercem życzę ci sukcesu tym bardziej że @ nadal nie ma jestem dobrej myśli,,, niech kropeczek zostanie z tobą na 9 mc i wyślij nam pozytywne fluidy😘

Ja już bete zrobiłam. Ale jestem na urlopie i tutaj wyniki do godziny 20😲

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Michalina_ napisał:

Ja już bete zrobiłam. Ale jestem na urlopie i tutaj wyniki do godziny 20😲

cały dzień czekania 😞

daj znać jak będziesz znała wynik 🙂

a jak sie czujesz ?

@ nie przyszla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

cały dzień czekania 😞

daj znać jak będziesz znała wynik 🙂

a jak sie czujesz ?

@ nie przyszla ?

Czuje się dobrze, @ nie widać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ja jestem po wizycie i jestem totalnie załamana,,, dziś wynik badań nasienia był tragiczny tylko 5 szt plemników było 2,8 mln teraz jest 5 szt,,, musimy iść do androloga bo to o tak wymagane do icsi,,, i czekamy już na ślub i dopiero ruszamy z procedura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolę startowac Z dofinansowaniem bo z takim wynikiem nie wiem ile nas czeka,,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×