Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

Więc usuneli nasz temat więc zakładam kolejny 🤣. Zapraszam staraczki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wątki nie są usuwane, tylko są automatycznie zamykane po osiągnięciu pewnej objętości... Tutaj tego nie widać, ale gdybyście stworzyły prywatną konwersację w grupie, to widziałybyście "pasek postępu" dla zapełnienia jednego wątku.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam rozkładam już ręce,,, staramy się z partnerem o dziecko już 3 rok. Przeraża mnie to że traktuje go już jak dawce,,, zrobiłam badania usg jajników, cytologię, badania hormonalne, na wyniki badań hormonalnych czekam w między czasie lekarz kazał brać mi clo 50 mg raz dziennie. Będąc w klinice zrobiliśmy badanie nasienia były wg lekarza 10x niższe niż powinny, dodatkowo zrobił mojemu partnerowi badania hormonalne, jedynie co wyszło z tych badań to ma wysoki estradiol, lh, fh, testosteron w normie tylko ten estradiol,,, teraz przez tą pandemie utknęliśmy w martwym punkcie,,, Czy ktoś miał taki problem wysoki estradiol u mężczyzny i słabe nasienie a jednak się udało? Mamy ponad 30blat czas nas goni ja mam 1 dziecko z poprzedniego małżeństwa ale marzymy o wspólnym bobasku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania Ovitrelle 250 cena 50zł

oraz Gonapeptyl 0,1 mg/1ml 5 ampułkostrzykawek cena 120zł

Edytowano przez Kicka
edycja danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A partner coś dostał? Jakieś środki farmaceutyczne? Ja to tylko znam żel Prefert na pobudzenie plemników, taki ogólnodostępny. Ale partner powinien też coś dostać indywidualnie od lekarza, pod kątem konkretnego badania. Partner pali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie blokował podwyższony poziom prolaktyny. Dostalam leki. Po ok.6 miesiącach, gy prolaktyna wrócila do normy, zawszlam od razu w ciążę. Hormony to podstawa. Trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu. Co prawda teraz jest pierwszy cykl, ale już zaczęliśmy działać z narzeczonym. A jak u was? Może któraś już wie, że zostanie mamusia? Jak z waszymi cyklami? Macie już dzieci i staracie się o następne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Migotka95 napisał:

Dołączam się do tematu. Co prawda teraz jest pierwszy cykl, ale już zaczęliśmy działać z narzeczonym. A jak u was? Może któraś już wie, że zostanie mamusia? Jak z waszymi cyklami? Macie już dzieci i staracie się o następne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie staram się już 4 miesiąc zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My dostaliśmy wynik niestety na 1 ml jest 1,9 mln plemników. Morfologia 2% resztę wyników w porządku na razie witaminy za MC mamy powtórzyć badanie nasienia,,, później urolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, proszę o pomoc, jestem 1 cykl po clo brałam 1 tabletkę od5dc przez 5 dni, miałam mieć monitoring w 12 dc ale była odwołana wizyta jutro mam 20 dc i mam mieć badanie krwi. Ale od 17 dc mam ból podbrzuszajak na @ powiekszyly mi się brodawki na piersiach a mdłości są nie do zniesienia nie mam siły nic robić ciągle bym spala nogi mi puchną,,, nie liczę na ciaze przy wynikach badań mojego ukochanego 2mln/ml chciałam tylko się dowiedzieć czy to normalne po clo? Lekarz przepisał mi clo żeby pomóc dopiero w trakcie brania dostaliśmy wyniki badań nasienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u ginekologa wszystko jest dobrze nie mam torbieli ani cysty dzisiaj mdłości są już mniejsze wczoraj brałam buscopan bo już nie mogłam wytrzymać, mrowienie sutkow opuchnięte nogi i lekki ból w podbrzuszu został, wyniki hormonów wszystko oki ginekolog się zaśmiał że widzimy się za 2 tyg na usg ciąży ale mi wcale nie do smiechu jest bo z wynikami mojego ukochanego musiałaby stać się cud😔 czy to możliwe żeby tak szybko po clo był pms? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Prefert żel - wspomagający poczęcie, możecie poczytać więcej na naturalnaplodnosc . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, chętnie do Was dołącze;) U mnie starania trwaja już 2lata tzn przestaliśmy się zabezpieczać i po roku  cisza. Dlatego na początku tego roku kilka wizyt u różnych lekarzy, aż w końcu trafiłam na taką która po USG powiedziała, że jajniki wyglądają jak na Pcos, skierowanie do szpitala i Pcos potwierdzone. Cykle mam okropnie nieregularne bo od 28 do czasami 43 dni. W tym cyklu zaczynałam clo od 5dc ale 12dc miałam monitoring i już wiedziałam, że nic z tego bo był pusty 😞 brałam pół tabletki, od następnego mam brać całą. Moja gin spisała mnie na straty w tym cyklu po monitoringu, jak zawsze dół i złość bo myślałam że może tym razem, że może to ten cykl... Od 15dc do 19dc męczył mnie ból podbrzusza aż się nawet zastanawiałam czy ten monitoring nie był za wcześnie bo przecież cykle mam nieregularne wiec mogło się może coś jeszcze tam zadziać.. Dzisiaj 25dc od 3ch dni dokucza mi podbrzusze do tego nie mam kompletnie apetytu mogłabym nie jeść wcale. Mam nadzieję że to @ się zbliża szybciej niż zwykle i że znowu będę mogła działać z clo. Mojego M wysłałam na badania nasienia ma w przyszłym tygodniu. 

Pdn2019 moje dolegliwości po clo w pierwszym cyklu to okropny ból głowy od drugiego dnia brania clo (chyba nigdy w życiu mnie tak głowa nie bolała) i ból podbrzusza w trakcie brania clo, później jak pisałam od 15dc no i teraz od trzech dni też mnie męczy. 

A jak u Was dziewczyny? Jak Wasze starania? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja od 17 dc miałam okropny ból w jajnikach piersi takie dziwne mdłości nie do zniesienia ale od 21 dc wszystko ustało teraz mam 25 dc i cierpliwie czekam na @ z dolegliwości zostało mi tylko tyle że miałam mrowienie w sutkach teraz doszedł lekki ból piersi. Zrobiłam test ciążowy clear blue super czuły pod światło widać 2 kreskę więc powtórzyłam wczoraj tzn 24 dc znów to samo pod światło cień 2 kreski, dzisiaj zrobiłam test z Rossmanna paskowy i tutaj to już nie wiem czy coś widać czy psychika działa bo widzę tylko ja ale na pewno na testach clear blue jest ta kreska bo nie tylko ja ją widzialam😁 ale obawiam się że skoro test innej firmy nie wykazał nic to pewnie @ przyjdzie. Miałyście doświadczenie z testami clear blue? Tylko to nie ten gdzie jest plus tylko taki co normalnie robi się pionowa 2 kreska niby 6 dni przed miesiączka wykrywa ciążę ale dzisiaj jestem 4 dni przed i paskowy nie wykazał nic chyba że zaliczając cień który tylko ja widzę haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Pdn2019 napisał:

No ja od 17 dc miałam okropny ból w jajnikach piersi takie dziwne mdłości nie do zniesienia ale od 21 dc wszystko ustało teraz mam 25 dc i cierpliwie czekam na @ z dolegliwości zostało mi tylko tyle że miałam mrowienie w sutkach teraz doszedł lekki ból piersi. Zrobiłam test ciążowy clear blue super czuły pod światło widać 2 kreskę więc powtórzyłam wczoraj tzn 24 dc znów to samo pod światło cień 2 kreski, dzisiaj zrobiłam test z Rossmanna paskowy i tutaj to już nie wiem czy coś widać czy psychika działa bo widzę tylko ja ale na pewno na testach clear blue jest ta kreska bo nie tylko ja ją widzialam😁 ale obawiam się że skoro test innej firmy nie wykazał nic to pewnie @ przyjdzie. Miałyście doświadczenie z testami clear blue? Tylko to nie ten gdzie jest plus tylko taki co normalnie robi się pionowa 2 kreska niby 6 dni przed miesiączka wykrywa ciążę ale dzisiaj jestem 4 dni przed i paskowy nie wykazał nic chyba że zaliczając cień który tylko ja widzę haha

Czyli z cyklem idziemy łeb w łeb 😂😂 ja bym nie robiła testu wcześniej niż dzień albo nawet po terminie spodziewanej @.  Więc poczekaj cierpliwie jeszcze kilka dni i powtórz. I trzymam oczywiście kciuki za tą drugą kreskę;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam cykle 28 dni więc nie długo się wszystko okaże planowany dzień środa max czwartek ale raczej rzadko się zdarza żeby się opóźniał raczej w re druga stronę 27 dni,,, wiesz ja się w ogóle nie nakręcam pogodziłam się z myślą że jeżeli partnerowi nie poprawia się wyniki nasienia to szansa na ciążę naturalna jest bliska 0. Czekamy na wizytę u urologa i chyba zrobimy inseminacje po 3 latach mam już dość czekania na cud. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak Twoje wyniki badań? Co powiedział lekarz? No i jak partner czy w związku z wynikami jakie ma zostało mu coś przepisane? 

Ja też czasami mam już dosyć ale co prawda to mój pierwszy cykl i to z bardzo małą dawką.. mam nadzieję, że kolejny okaże się lepszy 🙂 ale to czekanie od @ do @ przez to wszystko mam wrażenie, że trwa wieczność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w klinice leczenia niepłodności zrobiliśmy badanie nasienia hormony mojego partnera wynik jest jaki jest lekarz kazał badanie powtórzyć po miesiącu wraz z wizytą u urologa, niestety przez pandrmie nie mamy teraz możliwości jechania do Polski więc ja na miejscu poszłam do ginekologa który zlecił mi badania hormonalne ale przy okazja kazał brać clo na poprawę wyniki już mam wszystko u mnie w porządku teraz czekamy na wizytę u urologa u mojego zobaczymy co powie i jak tylko będziemy w olsce jedziemy do kliniki z wynikami badań i od razu na inseminacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2020 o 10:59, Michalina_ napisał:

A jak Twoje wyniki badań? Co powiedział lekarz? No i jak partner czy w związku z wynikami jakie ma zostało mu coś przepisane? 

Ja też czasami mam już dosyć ale co prawda to mój pierwszy cykl i to z bardzo małą dawką.. mam nadzieję, że kolejny okaże się lepszy 🙂 ale to czekanie od @ do @ przez to wszystko mam wrażenie, że trwa wieczność. 

No ja czekam na @ żadnych testów już nie robię bo idzie zeswirowac, od kilku dni miałam dużo śluzu wczoraj wręcz galaretę pierwszy raz mi się to zdarzyło,,, jak nie będzie @do pon to we wtorek pójdę do lekarza może coś będzie widać ale raczej cudów się nie spodziewam i już cierpliwie czekam😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Pdn2019 napisał:

No ja czekam na @ żadnych testów już nie robię bo idzie zeswirowac, od kilku dni miałam dużo śluzu wczoraj wręcz galaretę pierwszy raz mi się to zdarzyło,,, jak nie będzie @do pon to we wtorek pójdę do lekarza może coś będzie widać ale raczej cudów się nie spodziewam i już cierpliwie czekam😊

No to może coś jest na rzeczy, trzymam kciuki ✊✊✊✊i daj znać!

ja też czekam na @ powinna przyjść jutro przy dobrych wiatrach, chociaż z tymi moimi cyklami to jest różnie 😕 przez to że wiem że ten cykl stracony to nie mogę się jej doczekać żeby znowu zacząć z clo🙈 no i mimo to że moja gin powiedziała że na monitoringu pusto to cały czas mam jakaś nić nadzieji bo może nic nie było widać bo ja te cykle przecież mam nawet do 43 dni od kilku dni mam bóle jakich nigdy nie miałam, nigdy nie czułam ze @ się zbliża to teraz mam jakieś dziwne skurcze ale pewnie sobie wkręcam bo tak się wsłu...e w swoje ciało 🤦‍♀️

Edytowano przez Michalina_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michalina przy takich cyklach mogła się przesunąć owulacja póki nie ma@jest nadzieja. 1 dzień spóźnienia za mna😊 szczerze to też bym chciała już wiedzieć na czym stoję bo to czekanie jest dobijające. Mnie wszystkie objawy ustały jedynie mrowienie w piersiach co jakiś czas jajnik poczuje... Daj znać co i jak ja też dam mi testy clear blue wyszły z jasna kreska ale test z Rossmanna negatywny więc ja dalej nic nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie czuje się na okres więc poczekam do pon i w razie czego gdyby jednak się nie pojawila @ to idę do lekarza tutaj bety nie robia😊 ewentualnie w pon z rana jeszcze test zrobię jak będzie znów tylko cień to znaczy że mam wyjątkowego pecha i kilka testów jest wadliwych haha albo że mną coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po południu na bieliźnie pojawił się brązowy gesty śluz byłam pewna że @sie zaczyna pomyślałam że rano obudzę się zalana ale nie na podpasce 1 plamka i nadal śluz przy podcieraniu ale brązowy brzuch tak zaboli czasem ale piersi zaczęły aż pięć temp spadła z 37,2 na 36,9,.innych objawów brak teraz będę miała weekend w oczekiwaniu na @ i nadziji że jednak nie nadejdzie. A jak u Ciebie Michalina @przyszla? Mnie się wydaje że po clo owulacja mogła być z opóźnieniem,,, 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. U mnie żadnych objawów @. Pobolewa mnie tylko wieczorem podbrzusze i mam tak od chyba 23dc. Ale u mnie wiesz może pojawić się nawet za tydzień  dopiero... 

Wykonczymy się kiedyś tym czekaniem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masakra z tym czekaniem jeszcze najgorzej jak coś się dzieje innego niż zwykle,,, ja chyba nie wytrzymam jak się @ nie rozkręci i zrobię z rana test jutro,,, ehh a obiecałam sobie ze wytrzymam do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do końca nastepnego tygodnia. Omijam apteki i rossmana szerokim łukiem bo jak wejdę to wiem, że kupie i pewnie zrobię 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×