Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaja1711

Facet a instagram

Polecane posty

Cześć wszystkim, 

Mój facet ma instagrama. Od jakiegoś czasu zaczął obserwować konta dziewczyn, bez jakiś roznegliżowanych zdjęć, normalne, bardzo ładne dziewczyny. Widzę że każde nowe zdjęcie lajkuje. Niby to normalne, ale jednak mnie to boli. Powiedziałam mu o tym, co czuję, zapewnił że to nic takiego. Ale kiedyś podczas kłótni powiedział że "ty nie pomyślisz czy coś mnie może zranić a ja muszę pilnować co lajkuje". Zdarzyło się że wysłał mi jakiegoś screena rozmowy, a widziałam w tle otwarte konto jakieś dziewczyny. I trochę mnie przeraża że chłopak ma 32 lata, ja 22 a dziewczyny które często obserwuje poniżej 18 :/ mam się martwić czy to normalne?

Nie zaniedbuje mnie, nasz związek jest udany, gdyby nie to wszystko byłoby idelanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo akceptujesz jego zachowanie, albo nie. Tu nie ma filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno uciekaj... 

Zanim nie dopisałaś na końcu wieku, ja myślałam, że chłopak ma z 18 lat, a to stary, napalony na dzieci luj... 🤦‍♀️🤮

Jesteś młoda, a bierzesz sobie starego capa, w dodatku pe.dzia. Co za oblecha!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Wata napisał:

Zanim nie dopisałaś 

Nie zgłębiałam się w szczegóły, bo i tak sytuacja jest patowa bez tego. Ona mówi mu, że sprawia jej przykrość takim zachowaniem, a on sobie nic z tego nie robi. Kropka- tu już nie trzeba nic więcej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TenX napisał:

Jak może być pedz.iem jak leci na młode dziewczyny, ale z Ciebie... 😂

Nie chodzi mi o geja tylko pedof'la przecież 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kaja1711 napisał:

Nie zaniedbuje mnie, nasz związek jest udany, gdyby nie to wszystko byłoby idelanie 😞

Początki zawsze są udane. Bo sądząc po Twoim wieku zbyt długo raczej razem nie jesteście.
 

2 godziny temu, Electra napisał:

Nie zgłębiałam się w szczegóły, bo i tak sytuacja jest patowa bez tego. Ona mówi mu, że sprawia jej przykrość takim zachowaniem, a on sobie nic z tego nie robi. Kropka- tu już nie trzeba nic więcej.

To + jego skłonność do obserwowania, lajkowania dziewczyn poniżej 18 roku życia to już jest powód do zmartwień. Skoro obserwuje to pewnie jakiś kontakt może próbować nawiązywać.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×