Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
azonips

Czy kobiety są dzisiaj mniej uczuciowe niż w przeszłości?

Polecane posty

Gość PNINA
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Nie.

Kobiety nigdy nie były uczuciowe i empatyczne, ale kiedyś musiały udawać, a teraz nie.

Nic mi nie wiadomo że musiałam udawać. Właściwie to nie umiem udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Nie.

Kobiety nigdy nie były uczuciowe i empatyczne, ale kiedyś musiały udawać, a teraz nie.

Właściwie to emotka powinna być - smutne to, ale rozbawiłeß mnie swymi poglądami. 

Masz zły obraz sytuacji - ogólnej żeby było śmiesznie... albo sam się "naprawisz" albo nikt inny. Powodzenia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Nie.

Kobiety nigdy nie były uczuciowe i empatyczne, ale kiedyś musiały udawać, a teraz nie.

Zostają Ci zatem faceci lub zwierzęta. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Zacznij oglądać się za uczuciowymi.

Takich jest max 1% i większość zajęta. A te wolne nie są mną zainteresowane.

48 minut temu, naomi.quinn napisał:

Kobiety sa uczuciowe, ale nie dla bydlaka któremu zależy tylko na szmalu, seksie i własnym JA. Takiego typa kobiety omijają z daleka i nie chcą mieć z nim nic wspólnego. 

Jest dokładnie odwrotnie.

Dla przystojnego typa jesteście uczuciowe, empatyczne i kochane, nawet jeżeli mu na was nie zależy, a jednocześnie gardzicie całą resztą, nawet jeśli im na was zależy i zrobiliby dla was wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

 

Dla przystojnego typa jesteście uczuciowe, empatyczne i kochane, nawet jeżeli mu na was nie zależy, a jednocześnie gardzicie całą resztą, nawet jeśli im na was zależy i zrobiliby dla was wszystko.

Jesteś paszkudny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Jesteś paszkudny? 

Nie, przeciętny. Ale to wystarczy, by nie łapać się do kręgu waszego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie, przeciętny. Ale to wystarczy, by nie łapać się do kręgu waszego zainteresowania.

Skoro tak uważasz to pewno tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Skoro tak uważasz to pewno tak jest...

No jest, bo doświadczam tego na co dzień.

5 minut temu, AntyBazyl napisał:

Widocznie jesteś skrajnie szpetny skoro na zainteresowanie żadnej kobiety się nie łapiesz. przeciętniaki nie mają problemu z kobietami. 

Nie jestem. Stwierdziły to nawet obce kobiety, które nie miały interesu w tym, by mnie okłamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No jest, bo doświadczam tego na co dzień.

Nie jestem. Stwierdziły to nawet obce kobiety, które nie miały interesu w tym, by mnie okłamywać.

Facet musi być ciut przystojniejszy od diabła 😉

Jeżeli ten punkt jest wykonany popracuj nad charakterkiem i ogładą 🙂 

Edytowano przez Nowy Dzień Nowa Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Facet musi być ciut przystojniejszy od diabła 😉

To diabeł musiał być megaprzystojny 🙂

3 minuty temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Jeżeli ten punkt jest wykonany popracuj nad charakterkiem i ogładą 🙂 

Cały czas pracuję. Ale to nie ma znaczenia, bo jestem z góry odrzucany i nie mam nawet okazji, by ten charakter pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

To diabeł musiał być megaprzystojny 🙂

Cały czas pracuję. Ale to nie ma znaczenia, bo jestem z góry odrzucany i nie mam nawet okazji, by ten charakter pokazać.

Jak jęczysz, dreczysz i męczysz że kobiety to czyste zło... to się nie dziwię 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Jak jęczysz, dreczysz i męczysz że kobiety to czyste zło... to się nie dziwię 😉 

Na żywo tego nie robię 🙂 zresztą nawet jakbym chciał, to nie mam okazji 😄

2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Ale też nie miały interesu w tym by pp wiedzieć Ci prawdę. Zakochać się w tobie nie zakochały, nie wzdychały ani nic. 

Bo nie rozmawialiśmy w celu nawiązania znajomości. Ale to nie znaczy, że to nie jest prawda, bo również osoby, które są zajęte i dużo starsze, a więc kompletnie mną niezainteresowane, potwierdzały, że nie jestem brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Na żywo tego nie robię 🙂 zresztą nawet jakbym chciał, to nie mam okazji 😄

Bo nie rozmawialiśmy w celu nawiązania znajomości. Ale to nie znaczy, że to nie jest prawda, bo również osoby, które są zajęte i dużo starsze, a więc kompletnie mną niezainteresowane, potwierdzały, że nie jestem brzydki.

To co robisz w życiu, że nie masz okazji do bycia i gadania z kobietami....🤔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

To co robisz w życiu, że nie masz okazji do bycia i gadania z kobietami....🤔

 

No właśnie nic, bo każda mnie z góry odrzuca i nie chce mnie poznać, mimo że nawet słowa ze mną nie zamieniła.

1 godzinę temu, naomi.quinn napisał:

A ja jestem kobietą, znam inne kobiety i wiem co czuję i jakie jesteśmy, BEZCZELNY DEB.ILU. WMAWIASZ SOBIE ŻE JEST NA ODWRÓT BO ŻYJESZ WE WŁASNYM SCHIZOFRENICZNYM ŚWIECIE BEZ KONTAKTU Z RZECZYWISTOŚCIĄ. 

A ja wiem, że kobiety jedno mówią, a drugie robią i w tych kwestiach nigdy nie można wam wierzyć, tylko obserwować co robicie w praktyce.

2 godziny temu, AntyBazyl napisał:

No ale dlaczego miałyby ci mówić, ze jestes paskudny? Po co im to? Ja też nawet największemu pasztetowi nie powiedziałam nigdy ze jest brzydki, bo po co? To sa niemiłe rzeczy i się ich nie mówi. Poza tym, jak się mezcyzna kobiecie podoba to nawet jak go poznała przypadkiem to będzie chciała go poznać w charakterze partnerka. Chłopie, niektórzy faceci mają w sobie taki magnetyzm ze od pierwszego wejrzenia można stracić dla nich głowę. 

A dlaczego miałyby mówić, że nie jestem? Kwestia mojego wyglądu nic nie wnosiła do rozmowy, więc można było ją pominąć... A akurat to była jakaś grupka na fb i obie kobiety już miały partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×