Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wertyczek

Kiedy wysłać CV?

Polecane posty

Cześć, 25.11 kończy mi się umowa w pracy i nie planuje jej przedłużać. Znalazłem ofertę pracy na którą chce aplikować, ale nie wiem kiedy to zrobić. W dniu zakończenia umowy? Tydzień, dwa wcześniej? Jeżeli wysłać wcześniej, to czy zaznaczyć w CV, że wcześniej pracowałem tylko przez 1.5 miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak najszybciej. Największe szanse na pracę majs osoby wysyłajace cv niedlugo po pojawieniu się ogloszenia. Poza tym nie masz tez pewności,że dostaniesz ta prace i czy nie będziesz musiał szukać dalej, a ciągłość finansowa jest ważna, tym bardziej że to koniec roku. Aplikuj wszedzie gdzie widzisz fajne możliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KateZRzeszowa napisał:

Najlepiej jak najszybciej. Największe szanse na pracę majs osoby wysyłajace cv niedlugo po pojawieniu się ogloszenia. Poza tym nie masz tez pewności,że dostaniesz ta prace i czy nie będziesz musiał szukać dalej, a ciągłość finansowa jest ważna, tym bardziej że to koniec roku. Aplikuj wszedzie gdzie widzisz fajne możliwości 

A zaznaczyć, gdzie teraz pracowałem (było to tylko 1.5 miesiąca)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Wertyczek napisał:

A zaznaczyć, gdzie teraz pracowałem (było to tylko 1.5 miesiąca)?

Pewnie, kazde doswiadczenie sie liczy, prace w której aktualnie jestes również  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczasz w zależności czy umiejętności z obecnej pracy są wartością dla przyszłej firmy lub czy firma jest wystarczająco prestiżowa. Jeżeli aplikujesz na dajmy na to na recepcjonistę w hotelu to jeżeli wcześniej pracowałeś na podobnym stanowisku to owszem warto zaznaczyć. Jeżeli pracowałeś w call center to również będzie to wartością dla przyszłej firmy, gdyż są to umiejętności interpersonalne. Ale już call center nie będzie ważne, gdy aplikujesz na inżyniera budowy. Musisz patrzeć na to czy obecne stanowisko niesie wartość dla przyszłej firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wertyczek napisał:

A warto swoje zdjęcie do cv załączać?

Czy jeżeli podczas pracy nie mam kontaktu z klientem itp (praca na produkcji, magazynie) to nie jest koniecznością załączanie zdjęcia do cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×