Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marta_97

Problem z kolegą

Polecane posty

Cześć mam problem z nim.Bylismy kiedyś razem krótko, ale nasze drogi się rozeszły.Chciał zerwać znajomość, ale zaproponowałam przyjażń i tak zostało.Rpblem w tym, że on coś nadal jest na rzeczy, ale nie potrafię się przynać do tego.Mamy kontakt, ale nie widujemy się od dawna.Lubię go, ale on jest dla mnie człowiekiem zagadką.Nie wiem kiedy napisze, albo zadzwoni itd... Proponował spotkania, ale nie zgodziłam się sama nie wiem czemu.Fajny charater, zdecydowany niby, ale te jego znikanie i pojawianie się przytłacza.Czy to moja wina, że tak go zdystansowałam do sibie i piszemy tylko na necie ? Sama nie wiem co mam z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marta_97 napisał:

Cześć mam problem z nim.Bylismy kiedyś razem krótko, ale nasze drogi się rozeszły.Chciał zerwać znajomość, ale zaproponowałam przyjażń i tak zostało.Rpblem w tym, że on coś nadal jest na rzeczy, ale nie potrafię się przynać do tego.Mamy kontakt, ale nie widujemy się od dawna.Lubię go, ale on jest dla mnie człowiekiem zagadką.Nie wiem kiedy napisze, albo zadzwoni itd... Proponował spotkania, ale nie zgodziłam się sama nie wiem czemu.Fajny charater, zdecydowany niby, ale te jego znikanie i pojawianie się przytłacza.Czy to moja wina, że tak go zdystansowałam do sibie i piszemy tylko na necie ? Sama nie wiem co mam z tym zrobić.

jakby był przezroczysty jak szyba to szybko by ci się znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej Twoja skoro proponowal spotkania a Ty go olalas to juz raczej nie zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mozesz wejsc na ten temat, nawiazac do jego propozycji i zapytac czy to jeszcze aktualne i moze sie umowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Marta_97 napisał:

Cześć mam problem z nim.Bylismy kiedyś razem krótko, ale nasze drogi się rozeszły.Chciał zerwać znajomość, ale zaproponowałam przyjażń i tak zostało.Rpblem w tym, że on coś nadal jest na rzeczy, ale nie potrafię się przynać do tego.Mamy kontakt, ale nie widujemy się od dawna.Lubię go, ale on jest dla mnie człowiekiem zagadką.Nie wiem kiedy napisze, albo zadzwoni itd... Proponował spotkania, ale nie zgodziłam się sama nie wiem czemu.Fajny charater, zdecydowany niby, ale te jego znikanie i pojawianie się przytłacza.Czy to moja wina, że tak go zdystansowałam do sibie i piszemy tylko na necie ? Sama nie wiem co mam z tym zrobić.

Koleś chciał zerwać znajomość, ale Ty zaproponowałaś przyjaźń. -> On nie jest zainteresowany zacieśnianiem znajomości, jak mu się nudzi, to się pojawia, a jak nie, to nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×