Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
K.jawor94

Kosmetyki na nużeńca - opinie o Odexim

Polecane posty

Nie wiem czy pojawił się już na forum taki temat, ale nigdzie nie mogłam znaleźć. Czytałam dosyć dużo o nużeńcu i obstawiam, że jednak u mnie również on występuje, a że jest to dosyć częsta przypadłość, to mam prawie 100% pewność. Tutaj się właśnie rodzi pytanie, czy jakiekolwiek kosmetyki zdadzą egzamin i będą wstanie zredukować lub wyeliminować problem. Jestem ciekawa czy ktoś może boryka się z podobnym problemem i będzie wstanie powiedzieć nieco więcej na bazie własnych doświadczeń. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam tego problemu, więc to już bardziej będa mogły się pewnie wypowiedzieć osoby, które się z tym borykają, ale odpowiednia higiena i pielęgnacja zawsze pomoże, a na pewno nie zaszkodzi w żadnym stopniu.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi koleżanka wyżej. Higiena i pielęgnacja na pewno pomoże, bo nużeniec żywi się głównie martwym naskórkiem i łojem na naszej skórze, więc jak będziesz dbać żeby w nadmiarze tego łoju nie było to nużeniec straci swoją naturalną pożywkę. A jeśli chodzi o krem to niestety nie miałam z nim styczności, ale jak sprawdziłam skład to znalazłam tam np. olej z orzechów laskowych i ekstrakt z zielonej herbaty i te dwa składniki powinny pomagać w nie wydzielaniu nadmiernej ilości sebum, więc raczej byłby to dobry wybór

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Tobie ten Odexim. Ja akurat używałam nie tylko kremu, ale również płynu micelarnego i wydaje mi się, że produkt absolutnie wart swojej ceny. Dobrze wypielęgnowana skóra może trzymać w szachu nużeńca i na pewno warto spróbować.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo dziewczyny 🙂 Tak, więc chyba zdecyduję się skorzystać z tego skoro mówicie, że może mi pomóc. A ten płyn micelarny @gabrysia.szafraniec , którego używasz to też z tej samej firmy?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę jeszcze raz, bo trafiłam jak sobie przeglądałam różne rzeczy na bardzo ciekawy artykuł, który mógłby Tobie jeszcze bardziej pomóc, gdzie masz wiele porad, co robić a czego raczej unikać podczas walki z nużeńcem. Jest tam wiele dosyć oczywistych rzeczy, ale nie zawsze się na wszystko wpadnie, więc jak będziesz chciała to sobie poczytaj https://odexim.pl/czego-nie-lubi-nuzeniec-poznaj-na-niego-sposob/

P.s sorki za spam, ale przypadkowo mi się podczas pisania wysłała nie dokończona wiadomość :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O no to ja wcześniej nie widziałam tego zestawu, ale faktycznie wygląda dobrze i się cenowo opłaca. Co do artykułu to dzięki, jest tam tak jak mówisz, wiele ciekawych rzeczy. Większość właśnie robiłam tzn. dezynfekcja telefonu, nawet torebkę mi się zdarza regularnie dezynfekować xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×