Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

czuje że sobie życie zmarnowałem i źle mi jest.

Polecane posty

No tego to juz nie wiem, a tak mam nadzieje ze moze za bardzo przesadzam i sie doczekam tych czasow i nic nie jest stracone i nie bedzie moze tak ciezko jak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kosmol91 napisał:

No tego to juz nie wiem, a tak mam nadzieje ze moze za bardzo przesadzam i sie doczekam tych czasow i nic nie jest stracone i nie bedzie moze tak ciezko jak mi sie wydaje

Ale ja wiem 😉 Doczekasz tych czasów nie martw się na zapas 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem  Doczekasz tych czasów nie martw się na zapas  

Dzieki obys miała racje 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga mysle ze kobiet singielek jak  facetów singielek i tez po 30stce no i wtedy dopiero w wieku 30paru lat zaczeli ze soba mieszkać i znalezli wlasciwa druga połówke. Chyba duzo takich w dzisiejszych czasach jest przypadków nie to co dawniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do lata gdy jest cieplo wielkie szanse macie tez gdy chodzicie w sexy ...enkach lub spodnicach letnich 🙂 No nie ma to tak fajnie jak wam kobietom wam jest lepiej  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, kosmol91 napisał:

Jeszcze co do lata gdy jest cieplo wielkie szanse macie tez gdy chodzicie w sexy ...enkach lub spodnicach letnich 🙂 No nie ma to tak fajnie jak wam kobietom wam jest lepiej  🙂

Wtedy powodzenie może i jest ale tak jak mówiłam żeby spotkać kogoś wartościowego to najlepiej mieć długie spodnie i golf na sobie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy powodzenie może i jest ale tak jak mówiłam żeby spotkać kogoś wartościowego to najlepiej mieć długie spodnie i golf na sobie . 

No moze faceci tak, tylko golf w lecie to bym sie ugotował 😉  wiec takze widzisz zgadzam sie tutaj że wam fajnie jest kobiety 😉 i łatwiej. Chociaz niech sie cieszcie bo moze jacys tacy fajni faceci jak Ja was beda zaczepiac i nie odrzucajcie odmawiajcie fajnym facetom w tym mnie 😉 . A tez tak samo uwazasz ze raczej duzo jest signielek kobiet i facetow po 30stce ? Bo chyba w tych czasach to normalne ze osoby po 30stce dopiero kogos znalazły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2020 o 22:39, kosmol91 napisał:

wiec chce wiedziec z ciekawosci czy są takie osoby i po 30stce ktore jeszcze nigdy nie mieszkały z dziewczyna/chłopakiem? 

Tak, są 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kosmol91 napisał:

Wtedy powodzenie może i jest ale tak jak mówiłam żeby spotkać kogoś wartościowego to najlepiej mieć długie spodnie i golf na sobie . 

No moze faceci tak, tylko golf w lecie to bym sie ugotował 😉  wiec takze widzisz zgadzam sie tutaj że wam fajnie jest kobiety 😉 i łatwiej. Chociaz niech sie cieszcie bo moze jacys tacy fajni faceci jak Ja was beda zaczepiac i nie odrzucajcie odmawiajcie fajnym facetom w tym mnie 😉 . A tez tak samo uwazasz ze raczej duzo jest signielek kobiet i facetow po 30stce ? Bo chyba w tych czasach to normalne ze osoby po 30stce dopiero kogos znalazły 

Tak uważam że jest dużo .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba też tak jest że facet powinien mieć kobietę, i kobieta jest facetowi bardziej potrzebna natomiast dzisiejszych czasach niektóre kobiety uważają że sobie same poradzą nie potrzebują mieć faceta i mniej kobiety facetów potrzebują  🙂 moze że się mylę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kulfon napisał:

Piszesz jakbys był na łożu śmierci. A jeszcze wszystko przed Tobą.

No właśnie też tak uważam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Elciaa29 napisał:

No właśnie też tak uważam 🙂

Tylko aby mi nie przelecialo tak ze lata beda mijac a tu nic bez zmian bo to moze do zlego doprowadzić zalamania psychicznego itp i o to chodzi że czasami mnie takie myśli dopadaja i się boję że tak się skończy. No może i masz rację za bardzo przesadzam , uważacie że 29lat to jeszcze jest się młodym i nie powinno się tego jeszcze obawiać?  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kosmol91 napisał:

Tylko aby mi nie przelecialo tak ze lata beda mijac a tu nic bez zmian bo to moze do zlego doprowadzić zalamania psychicznego itp i o to chodzi że czasami mnie takie myśli dopadaja i się boję że tak się skończy. No może i masz rację za bardzo przesadzam , uważacie że 29lat to jeszcze jest się młodym i nie powinno się tego jeszcze obawiać?  🙂

Uważam że jak masz tyle lat to nie powinieneś podchodzić do życia w taki sposób jak byś miał co najmniej 50 lat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może i masz rację i nie będzie tak zle i się jakoś będzie układać że się ustabilizuje mi byle się zmieniło do 35-37lat jeśli dożyję. Może nie będzie tak zle i się pouklada i stanie co myślę że jest trudne i nierealne dla mnie. Mówi się nic nie trwa wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kosmol91 napisał:

Hej jak tam.jestescie dziewczyny?  🙂

Tutaj to raczej są kobiety 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elciaa29 napisał:

Tutaj to raczej są kobiety 😉

No to poprawiam czy jesteście drogie Panie  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kosmol91 napisał:

No to poprawiam czy jesteście drogie Panie  🙂

Jakieś są tylko coś nie chcą się odezwać 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Jakieś są tylko coś nie chcą się odezwać 😉

No może się nie mogą tutaj dotrzeć albo nie chcą  🙂 zrezresztą już Ty Elciaa29 się odezwałaś  🙂 moze lubisz że mną rozmawiać albo chcesz coś ciekawego powiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kosmol91 napisał:

No może się nie mogą tutaj dotrzeć albo nie chcą  🙂 zrezresztą już Ty Elciaa29 się odezwałaś  🙂 moze lubisz że mną rozmawiać albo chcesz coś ciekawego powiedzieć? 

Czy ja wiem czy ciekawego 🤔 lubię pomagać ludziom jak maja jakieś dylematy a ja mogę coś doradzić w temacie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Elciaa29 napisał:

Czy ja wiem czy ciekawego 🤔 lubię pomagać ludziom jak maja jakieś dylematy a ja mogę coś doradzić w temacie...

No to miło z Twojej strony 🙂 jakjak tam się Masz i jak dzień Ci minął? Czyżby jesteś psychologiem?  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kosmol91 napisał:

No to miło z Twojej strony 🙂 jakjak tam się Masz i jak dzień Ci minął? Czyżby jesteś psychologiem?  🙂

Dzień jak codzień prawie cały przespałam 😆 nie psychologiem bym siebie nie nazwała , po prostu lubię pomagać innym jak tylko jestem w stanie wczuć się w ich sytuację

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Elciaa29 napisał:

Dzień jak codzień prawie cały przespałam 😆 nie psychologiem bym siebie nie nazwała , po prostu lubię pomagać innym jak tylko jestem w stanie wczuć się w ich sytuację

A szkoda tak myślałem 🙂 skoro lubisz pomagać pocieszać, A mnie dzień minął normalnie od rana do południa praca ok 18 skończyłem i tak jakoś zleciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kosmol91 napisał:

A szkoda tak myślałem 🙂 skoro lubisz pomagać pocieszać, A mnie dzień minął normalnie od rana do południa praca ok 18 skończyłem i tak jakoś zleciał. 

Może załóż inny temat z jakimś innym początkiem może wtedy ktoś więcej niż ja się wypowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Elciaa29 napisał:

Może załóż inny temat z jakimś innym początkiem może wtedy ktoś więcej niż ja się wypowie 🙂

Pomyślę o tym tylko jaki temat utworzyć  🙂 w każdym razie również będziesz miłe widziane i mogła się wypowiadać  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, kosmol91 napisał:

Pomyślę o tym tylko jaki temat utworzyć  🙂 w każdym razie również będziesz miłe widziane i mogła się wypowiadać  🙂

Dobrze , będę na pewno i się wypowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Elciaa29 napisał:

Dobrze , będę na pewno i się wypowiem 🙂

No to zapraszam 🙂 możesz mnie moja droga obserwować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kosmol91 napisał:

No to zapraszam 🙂 możesz mnie moja droga obserwować 🙂

Poważnie masz tu konto od 2014 roku ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Natomiast 2014 roku zacząłem tutaj wchodzić i pisać ale tak to był okres że nie wchodziłem tutaj długo przez jakiś czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×