Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Janiniusz

Lekka spacerówka - Jaką wybrać

Polecane posty

Witam. Poszukuję jak najlżejszej i wytrzymałej spacerówki (najlepiej dla dziecka powyżej 13kg). Wpadła mi w oko Lionelo Julie - o wadze 6kg i 22kg udźwigu. Czy ktoś ją ma i może polecić? Jak sprawdzają się jej kółka zimą? A może istnieją doskonalsze spacerówki w rozsądnej cenie? 🙂

Proszę o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam lionelo. Miałam spacerówke do 25 kg , która jest bardzo lekka i fajnie sie składa.  Mi sie sprawdziła i wciąż jeździ przy drugim już dziecku. Obejrzyj może Cie zainteresuje.  Nazywa sie babyhome vida. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wozek ktory sie nazywa "sirocco pro s". Jest do 22 kg. Jestem z niego mega zadowolona, tylko że nie wiem czy go mozna gdzies obecnie dostac (ja go kupilam na allegro ale sprawdzilam z ciekawosci i nie widze juz go tam). Rozważalam tez zakup kinderkraft grande, ponoć jest dosc duży. Lionelo ma średnie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam x-landera x-fly i uważam że to bardzo dobra spacerówka, jest leciutka, bardzo łatwo się skład w małą paczkę, nadaje się nawet do zabrania w podróż samolotem, poza tym powinna spełnić Twoje oczekiwania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×