Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
azonips

Stawiam tezę, iż nie więcej niż 10 procent obecncyh 30 letnich Polek miało 10 partnerów seksualnych lub więcej w dotychczasowym życiu

Polecane posty

a może się mylę? Może często zmiany partnerów są jednak dużo bardziej powszechne? 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, AntyBazyl napisał:

 Twoimi jajami nikt się nie interesuje 

Bądźmy uczciwi, Onkosfera wydaje się być żywnie zainteresowana.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Z jakiego powodu interesujesz się życiem seksualnym obcych kobiet? Przecie to nawet nie sa dla Ciebie potencjalne partnerki. Twoimi jajami nikt się nie interesuje a Ty co chwilę tak wścibsko obcym kobietom w majtki próbujesz zaglądać. Przecież to jakaś obsesja. 

nie wiem co masz na myśli pisząc, że to nie potencjalne partnerki

a interesuję się z tej przyczyny, że tak jak szukając pracy, badam rynek pracy, tak przymierzając się do szukania partnerki, badam ten świat na kobiecym forum.. i już dużo się tu dowiedziałem 🙂

jak wiesz sama dość dobrze, mam wyobrażenia na temat relacji damsko - męskich biorące się z wychowania przez szkołę z lat 80tych i 90tych, i przez rodziców urodzonych we wczesnym PRL

mamy rok 2020, dużo się zmieniło

piszę tu, by coraz lepiej poznać świat kobiet

to główny powód mojej aktywności tutaj (a do tego fajnie z kimś "pogadać" 🙂 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ***** *** napisał:

 z czego wynika twoje zainteresowanie tym tematem że ludziom liczysz partnerów ?

 

 

odpisałem już wyżej

a w temacie nie ma nic złego, bo nie liczę partnerów konkretnym osobom, tylko dyskutuję na temat świata relacji damsko - męskich i zjawisk społecznych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, azonips napisał:

a może się mylę? Może często zmiany partnerów są jednak dużo bardziej powszechne? 😣

jak "pracują" w tym zawodzie to 10 mają w tydzień lub mniej, ale trudno aby 30 lata miała 10 chłopa, bo to wychodzi 1 nowy na rok, a większość kobiet aż tak się raczej nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Żeby badać rynek to musisz wziąć pod uwagę grupę reprezentatywną. Tutaj raczej takiej grupy z szerokim przekrojem i odpowiednim rozkładem procentowym nie zbudujesz. Zatem uzyskane w ten sposób dane będą nieprzydatne statystycznie. 

Szkoła w latach 80 nauczała na temat seksu czy relacji damsko - męskich? 

ale ja nie robię ankiety, tylko inicjuję dyskusję

i może Cię zaskoczę, ale w podstawówce bodajże w 8 klasie na godzinie wychowawczej czy czymś takim przyszła parę razy jakaś pani z zewnątrz by mówić o "tych tematach"

ale w sumie nie mam oczywiście na myśli tych paru "lekcji" tylko mój temat traktuje ogólnie o mojej przestarzałej wiedzy na temat relacji damsko męskich

wyobraź sobie AntyBazylu, że gdybym tu nie pisał, to być może poszedł bym na randkę z badoo albo z Tindera i przyniósł na nią kwiaty, bo takie miałem wyobrażenia o randkach 😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

No kwiaty są akurat mile widziane na randce. Nie rozumiem co miałoby być w tym dziwnego. 

z tego, co czytałem wielokrotnie, dużo kobiet nie traktuje spotkań z badoo czy tindera, jak tradycyjnych randek, tylko jak szybkie zapoznanie na kawie albo przy piwie, niektóre nawet same chcą seksu, a nie stałego związku

wygłupiłbym się przychodząc na takie spotkanie w marynarce, przynosząc róże i organizując kolację przy świecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

 

Onkosfera kręci z niego beczkę, pisała nie raz, że nie lubi spaślaków 😂

Wolę chudych, z dlugimi włosami, to prawda, ale za inteligentną gadke z czlowiekiem, który wychwyci z moich wypowiedzi wszystko, co chcialabym ukryć, jestem w stanie olać swoje upodobania. Co mi po chudzielcu, który nie jest w stanie pokonać mnie w rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ***** *** napisał:

to ty jesteś ten 40-letni gruby łysol który chce mieć 3 dzieci z nastolatką 😄 ? nie wiem czy więcej tych ...ów czy jeden ma kilka nicków.

 

nie gruby, tylko lekko otyły

nie 40 letni, tylko 41 letni

i nie z nastolatką, tylko z 30+ latką (nigdy nie pisałem o nastolatkach, jak już to o studentkach, ale w kontekście nadrobienia młodości, a nie zakładania rodziny)

natomiast trójka dzieci się zgadza, to moje marzenie

jak nie zdążę, to ewentualnie dwójka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ***** *** napisał:

nie bądźmy drobiazgowi 😄 poza tym sebix zwykle więcej w fizycznej pracy zarabia niż jakiś urzędnik. 

 

Ale jeśli Karyna nie ma z nim ślubu i sama nie pracuje, to ciągnie z MOPSu nasze pieniądze. Poza tym jest różnica między np. murarzem, a Sebixem pijaczkiem, który pracuje od czasu do czasu dorywczo na wódkę. Jest wiele rodzin niewydolnych finansowo, które mimo to produkują kolejne dzieci i żyją z zasiłków. Te dzieci będą potem powielać wzorzec rodziców. Nie jestem skrajnym kapitalistą, ale niepokoi mnie cackanie się z elektoratem socjalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ***** *** napisał:

masz rację ale mnie tak samo niepokoją ludzie jak ty, wiesz że masz .../ane geny jak sam piszesz jestes gruby brzydki,chorowity, ludzie od ciebei stronią a chcesz mieć 3 dzieci. myślisz jak sebix z karyną nie wiem skąd ten pęd do rozmnazania zwłaszcza u ludzi którzy jakby pomyśleli to by doszli do wniosku że lepiej będzie dla ludzkości jak się nie rozmnożą. skoro ty rzekomo myślisz logicznie z zainteresowań jesteś socjologiem to powiedz po co ci trójka dzieci grubych,brzydkich z zaburzeniami erekcji która będzie miała problemy ze znalezieniem partnera i jedyne ich hobby to będzie badanie randomów na kafeterii ?

 

 

Czemu mnie mylisz z autorem tematu? Ja nie jestem nim, czyli Księgowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ***** *** napisał:

 

tak z czystej ciekawości skoro masz 41 lat i już jestes impotentem to jak ty tę 3 dzieci chcesz mieć

 

 

 

lekarz powiedział, iż jak zrzucę 20 kg, to erekcje mogą powrócić

a jak nie, to będę się wspomagał farmakologicznie. Kochająca partnerka to zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezko podac takie ogolnie statystyki

kiedys obracalem sie w srodowisku imprezowiczow i wiekszosc kolezanek z tamtych lat miala duzo facetow, niektore mowily wprost ze np. po 20 kolesiach przestaly liczyc albo nie byłyby w stanie rozpoznac wszystkich gosci na ulicy, z ktorymi kiedys byly w lozku jednorazowo, po jakiejs tam imprezie itd., ale jak mowie - to waska grupa specyficznych osob, zaden material na probe badawcza

ogolnie faceci demonizuja to strasznie i sobie wyobrazaja jakies cuda na kiju, ze wspolczesne kobiety tylko skacza po tyczkach, a tak naprawde, nie liczac odosobnionych przypadkow o ktorych mowilem wyzej, obstawiam, ze malo ktora wspolczesna 30 miala wiecej niz 5. sam jestem z rocznika 90 i wiem, ze nie bylo wtedy takiego dymania na prawo i lewo jak robia to obecne malolaty. laski bardziej sie szanowaly

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bebe111 napisał:

ciezko podac takie ogolnie statystyki

kiedys obracalem sie w srodowisku imprezowiczow i wiekszosc kolezanek z tamtych lat miala duzo facetow, niektore mowily wprost ze np. po 20 kolesiach przestaly liczyc albo nie byłyby w stanie rozpoznac wszystkich gosci na ulicy, z ktorymi kiedys byly w lozku jednorazowo, po jakiejs tam imprezie itd., ale jak mowie - to waska grupa specyficznych osob, zaden material na probe badawcza

ogolnie faceci demonizuja to strasznie i sobie wyobrazaja jakies cuda na kiju, ze wspolczesne kobiety tylko skacza po tyczkach, a tak naprawde, nie liczac odosobnionych przypadkow o ktorych mowilem wyzej, obstawiam, ze malo ktora wspolczesna 30 miala wiecej niz 5. sam jestem z rocznika 90 i wiem, ze nie bylo wtedy takiego dymania na prawo i lewo jak robia to obecne malolaty. laski bardziej sie szanowaly

Dla rocznika 1980 to Twój rocznik może być już bardzo rozwiązłym pokoleniem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dawny fetyszysta napisał:

Dla rocznika 1980 to Twój rocznik może być już bardzo rozwiązłym pokoleniem 😉

jako rocznik 79 potwierdzam. Miałem ok 22-28 lat i byłem w głębokim szoku czytając artykuły w prasie drukowanej o wiejskich dyskotekach na których 17 letnie małolaty pruły się na tylnich siedzeniach starych Golfów wiejskich Sebastianów.

Teraz wiejskich dyskotek nie ma i zastąpił je Tinder... z nawiązką!

Poza tym internet i aplikacje randkowe poszerzają dostęp do bazy potencjalnych partnerów seksualnych, również spoza miejsca zamieszkania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem kiedyś, by pojechać na wiejską dyskotekę, ale odwlekałem ten moment, byłem zbyt nieśmiały, bałem się pobicia :(

teraz tych dyskotek już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem 28 lat, to naturalne byłoby wtedy dla mnie poderwać 20stkę w klubie. Teraz mając 41, czułbym się jak nachalny dziwak, albo sugar daddy, próbując poderwać w klubie studentkę.

I to zarówno z wiankiem na głowie jak i ogolony na łyso. 😕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, azonips napisał:

Jak miałem 28 lat, to naturalne byłoby wtedy dla mnie poderwać 20stkę w klubie. Teraz mając 41, czułbym się jak nachalny dziwak, albo sugar daddy, próbując poderwać w klubie studentkę.

I to zarówno z wiankiem na głowie jak i ogolony na łyso. 😕

 

Trudno, musisz brać 38-latki😏

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Trudno, musisz brać 38-latki😏

ale ja chcę dzieci, a Ty nie :classic_sad:

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2020 o 23:18, AntyBazyl napisał:

No kwiaty są akurat mile widziane na randce. Nie rozumiem co miałoby być w tym dziwnego. 

Chociażby to, że mężczyzna, który przyniesie kwiaty na randkę, od razu dostaje łatkę desperata i raczej zbyt dużych szans na związek nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AntyBazyl napisał:

Weź się człowieku przestan uganiac za pustaczkami, bo później jakieś bzdury piszesz 

Nie uganiam się za pustaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, azonips napisał:

jako rocznik 79 potwierdzam. Miałem ok 22-28 lat i byłem w głębokim szoku czytając artykuły w prasie drukowanej o wiejskich dyskotekach na których 17 letnie małolaty pruły się na tylnich siedzeniach starych Golfów wiejskich Sebastianów.

Teraz wiejskich dyskotek nie ma i zastąpił je Tinder... z nawiązką!

Poza tym internet i aplikacje randkowe poszerzają dostęp do bazy potencjalnych partnerów seksualnych, również spoza miejsca zamieszkania!

Kurcze, młodzi ludzie uprawiają seks. To doprawdy szokujące 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ***** *** napisał:

gościowi wypadło z 20 lat życia teraz by chciał przeżyć to co inni w wieku lat 20stu ale że jest jest gruby i łysy to 20 latki wolą innych dlatego są puste i je obraża 😄 do śmierci będzie marzyl o tych 20 latkach bo wątpie żeby mu się udało jakąś wyrwać. 

autorze wyjedz do jakiegoś najbiedniejszego kraju europy może tam się jakaś skusi na twoje wdzieki spełnisz marzenia i może przestawi ci sie myślenie na normalne, od jęczenia na forum nic się nie zmieni. może jakąs była radziecka republika jakaś zdesperowana 20 lataka będzie chciała wizę do Europy i zamiast "pruć się w golfie pod dyskoteką" to będzie sie pruła z tobą. są kraje 20 czy 30 lat za nami wyjedź tam i nadrabiaj mlodośc pewnie mają wiejskie dyskoteki kupisz nowszy model golfa i moze zrekompensujesz tym ten brak włosów, ale z tuszą i impotencją to chyba jakoś musisz sobie poradzić 😄

 

 

myślałem o Białorusi czy Rumuni, ale te kraje się mocno rozwinęły pod kątem PKB i zarobków

podobno 15 lat temu bardzo leciały Białorusinki na Polaków

ale dalej myślę, że Ukrainki czy Białorusinki mieszkające w Polsce, mogą lecieć na Polaka z dyplomem magistra?

założyłem kiedyś o tym temat, ale usunęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×