Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elena83281

Mam 19lat rodzice nie pozwalają mi sie wyprowadzić z domu

Polecane posty

co mam zrobić? rodzice nie pozwalają mi sie wyprowadzić mam 19lat tata mnie straszy że tego nie przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2020 o 13:48, Elena83281 napisał:

co mam zrobić? rodzice nie pozwalają mi sie wyprowadzić mam 19lat tata mnie straszy że tego nie przeżyje

Nikogo nie słuchaj. Jeśli ktoś starszy to nie ma zamiaru tego zrobić. Nie daj się szantażować. Wprowadź się i sama zobaczysz, że nic się nie zmieni. Chyba, że na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mg
Dnia 13.11.2020 o 13:48, Elena83281 napisał:

co mam zrobić? rodzice nie pozwalają mi sie wyprowadzić mam 19lat tata mnie straszy że tego nie przeżyje

Gdzie się chcesz wyprowadzić? Finansowo dasz radę, bo myślę, że w tym wieku  jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mg
7 minut temu, Nemetiisto napisał:

Nikogo nie słuchaj. Jeśli ktoś starszy to nie ma zamiaru tego zrobić. Nie daj się szantażować. Wprowadź się i sama zobaczysz, że nic się nie zmieni. Chyba, że na lepsze.

Po co jej mącisz? Szkoły pewnie jeszcze nie skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo rodzice widza ze nie poradzisz   jestes w baranim wieku   wynajem mieszkania  to około 2 tys zł  masz tyle kasy  miesiecznie a reszta na zycie  1 tysiac    to w tedy mozna zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, merkaba napisał:

bo rodzice widza ze nie poradzisz   jestes w baranim wieku   wynajem mieszkania  to około 2 tys zł  masz tyle kasy  miesiecznie a reszta na zycie  1 tysiac    to w tedy mozna zyc

Można mieszkać w grupie znajomych i wynajmować razem. Można wynająć pokój za 500zł. Możliwości jest wiele. To, że Ty nie potrafisz, nie znaczy, że inni też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×