Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zofijkaaaa

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Jak w temacie, jakie z doświadczenia polecacie tabletki na odchudzanie? Proszę mi nie polecać 3 l wody dziennie i regularnego ruchu. Te sposoby znam. Mam niedoczynność tarczycy i bez wspomagania efektów niestety brak. Już dwóch dietetyków odwiedziłam z marnym skutkiem. Usxczuplilam tylko portfel. W przeszłości stosowałam meridie, ale niestety, żeby nie szło nam zbyt łatwo zakazali jej. Później kupowałam z internetu i to jedyne tabletki które podzialaly. Znacie coś jeszcze? Kryptoreklamom dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysimba lub Xenical ... Ja stosowałam to i to i Xenical nic nie ruszyło a po Mysimbe mogę powiedzieć że spadła mi waga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam kiedyś wiele rodzajów tabletek na odchudzanie, ale nawet nie pamiętam ich nazwy, może i dobrze. 
Jedyne efekty jakie mi przyniosły, to szczupły portfel, jak przestaniesz brać, to wszystko wraca jak jojo. 
Jedyne co pomoże, to zdrowa dieta i ruch. Nie ma drogi na skróty. Jeśli nie zmieni się nastawienia do zdrowego stylu życia i do tego, że trzeba się ruszyć z kanapy, to nic nie pomoże. Powinno się zmienić życie na długi okres a nie na chwilkę. 
Mi otworzyła oczy moja trenerka, z którą trenuję online Paulina Walczewska. Ułożyła mi treningi i dietę i ćwiczę pod jej okiem online.
Tylko dzięki temu zdecydowanie lepiej się czuję i mam prawdziwe efekty, a ćwiczę już jakiś czas i nie wyobrażam sobie teraz wrócić do wcześniejszego stanu. Dlatego dziewczyny nie dajcie się wciągnąć w super specyfiki odchudzające, bo to nic wam nie da. Będziecie bardziej negatywnie nastawione do zdrowego stylu życia i będziecie się szybko poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie rezultaty było po oczyszczeniu organizmu z toksyn. Oczyszczanie na bazie aloesu i w niecałe dwa tygodnie -4 kg a do tego świetne samopoczucie i masa pozytywnej energii. Aloes został ze mną do teraz, poprawia metabolizm, reguluje poziom cukru i nie ma się ochoty na słodycze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂Mi osobiście pomogły tabletki z tej strony: 

schudnijmyteraz.wordpress.com 

i udało mi się schudnąć 20 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×