Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Neonowa0315

Dziwne zachowanie suczki pilne !

Polecane posty

Cześć chciałabym cię poprosić o pomoc, jeśli przydażyła ci się podobna sytuacja prosze napisz coś o tym.

A więc mam suczke (ok.) 9 lat.W lutym miała zabieg na przepuklinę, przebiegł pomyślnie. Piesek przebywa na chwilę obecną, u mojego dziadka. Wczoraj postanowiłam ich odwiedzić suczka była pogodna i radosna z chęcią uczestniczyła w zabawach jadła z apetytem. Dziadek na noc wypuścił pieska na dwór( brama była oczywiście szczelnie zamknięta, wyszła z domu no ok.2 godz.Piesek po powrocie stał się nie do poznania stracił apetyt, brak  chęci do zabaw.Dziadek również to przyuważył przed operacją na przepuklina były podobne objawy z tym,że było widoczne tzw. jajko. 

Chciałabym również dodać ,że suczka ma cieczkę. Pies sąsiada przez pewien czas próbował się przedostać na podwórko,lecz nie sądze by była to zbytnio wina psa.

Proszę  pilnie o pomoc, jeśli chodzi o weterynarza jesteśmy umówieni dopiero za 2 godziny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bożesz... idź do weterynarza jeśli kochasz psa, a nie jakieś porady online na głupim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×