Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gosc25

Spóźniający się okres a negatywne testy.

Polecane posty

Hej pewnie już był taki temat dlatego z góry przepraszam.

Otoz sprawa wyglada tak ze dziś jest siódmy dzień jak spóźnia mi się okres. Zrobiłam 2 testy ciążowe - jeden w 4 dniu planowanej miesiączki z tym ze popołudniu a czytałam ze powinno się robić rano - negatywny. Drugi natomiast dzisiaj rano i również negatywny chociaż wydawał mi się jakiś taki byle jaki ten test. Miał chyba mniejsza czułość niż ten poprzedni. Nie wiem co myśleć. Mam dość regularne cykle. Okres zazwyczaj dostaje idealnie planowo a jeśli nawet się spóźnia to max 1-2 dni. Nawet jeśli w moim życiu zachodziły jakieś duże zmiany i stresy to nie było jakiś wielkich opóźnień w moim cyklu. Jeśli chodzi o potencjalne objawy to pobolewa mnie czasem brzuch tak jak na okres ale nie  utrzymuje się ten ból zbyt długo tak jak zwykle. Bolą mnie tez piersi, jedna bardziej. Oprócz tego ciagle latam do toalety siku. W nocy co chwile. Wydaje mi się ze miewam tez zawroty głowy. Nie wiem czy już wariuje i sobie wmawiam czy o co chodzi ale zaczynam się trochę martwić co jest przyczyna takiego stanu rzeczy skoro testy wychodzą negatywne. Ktoś coś? :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieganie na siku to prędzej objaw infekcji dróg moczowych niż ciąży nawet na tak wczesnym stadium. Weź od internisty skierowanie na badanie moczu, a co do okresu, jeśli nie pojawi się w ciągu tygodnia, to idź do ginekologa, może masz jakieś zachwiania hormonalne, które nie wynikają z potencjalnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam przeważnie regularny okres, jednak czasam bywają cykle , gdy przesunie mi się owulacja, albo w ogóle się nie pojawi, to okres przychodzi nawet do 10 dni spóźniony. Jak wyżej koleżanka napisała, jeśli nie dostaniesz to idź do lekarza. Może to infekcja dróg moczowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź jutro na bete i wszystko będzie jasne. Jeśli to ciaza to z krwi napewno wyjdzie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gosc25 napisał:

Hej pewnie już był taki temat dlatego z góry przepraszam.

Otoz sprawa wyglada tak ze dziś jest siódmy dzień jak spóźnia mi się okres. Zrobiłam 2 testy ciążowe - jeden w 4 dniu planowanej miesiączki z tym ze popołudniu a czytałam ze powinno się robić rano - negatywny. Drugi natomiast dzisiaj rano i również negatywny chociaż wydawał mi się jakiś taki byle jaki ten test. Miał chyba mniejsza czułość niż ten poprzedni. Nie wiem co myśleć. Mam dość regularne cykle. Okres zazwyczaj dostaje idealnie planowo a jeśli nawet się spóźnia to max 1-2 dni. Nawet jeśli w moim życiu zachodziły jakieś duże zmiany i stresy to nie było jakiś wielkich opóźnień w moim cyklu. Jeśli chodzi o potencjalne objawy to pobolewa mnie czasem brzuch tak jak na okres ale nie  utrzymuje się ten ból zbyt długo tak jak zwykle. Bolą mnie tez piersi, jedna bardziej. Oprócz tego ciagle latam do toalety siku. W nocy co chwile. Wydaje mi się ze miewam tez zawroty głowy. Nie wiem czy już wariuje i sobie wmawiam czy o co chodzi ale zaczynam się trochę martwić co jest przyczyna takiego stanu rzeczy skoro testy wychodzą negatywne. Ktoś coś? 😞

7 dni od terminu miesiączki nawet test o mniejszej czułości wyjdzie pozytywny. To raz. A dwa na tym etapie ciąży nie ma ucisku na pęcherz moczowy więc nie ma mowy o częstym chodzeniu do toalety jako objawie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie tylko dziwne przeczucie może dać do myślenia. Żadnych objawów, żadnych tkliwych cycków, sikania, mdłości. To przychodzi ok. 7-8 tygodnia, kilka dni po tym, kiedy wyjdzie Ci pierwszy test. Rzadko się zdarza, żeby kobieta z ręką na sercu doświadczała prawdziwych symptomów ciąży tego typu, a potem dopiero test wychodził pozytywny w czwartym, piątym tygodniu. 

Edit: jeśli robisz test powyżej dnia spodziewanej miesiączki, czyli tak jak powinnaś, to hormon jest już w takim stężeniu, że nie ma znaczenia o której godzinie go robisz. Uwierz. 

Edytowano przez Yskra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powinnaś monitorować swoje cykle, np z Cyclotestem, ja używam i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo dokładny i łatwy w obsłudze bo intuicyjny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×