Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Domdomdom

Boje się

Polecane posty

Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Wtedy? Nie wiem, kiedy, to jakaś dyskusja, w której nie bralam udziału.

No nic, podziwiam zachowanie zimnej krwi...

Nie ufam panu. Co pan ... kombinuje ? Ze Sobieskiego 13 lok. 34 U zrobil sie nagle lokal 30 ? Czemu na drzwiach mojego wczorajszego mieszkania jest spreparowane zdjecie skrzynek na listy ? Po wyjsciu od pana o malo mnie nie zaatakowal mezczyzna w autobusie. Pare dni temu tez, tylko inny. Prosze sie do mnie nie zblizac. Co to byl za dziwny blok ? Same zakretasy. Jesli mnie pan zaatakuje, dostanie paralizatorem 🙂 Prosze nie wysylac tak zwanych "kolegow", bo przyjedzie po nich i pana POLICJA. NAPRAWDE. Bedzie z wami zle, jesli bedzie na mnie jakikolwiek atak. MAM PARALIZATOR 🙂 NIE BOJE SIE 🙂 Zglosze szybko na policje wszelkie ataki. Ja 🙂 Po co pan kiedys dawal ogloszenie o pracy i potrzebowal mojego CV ? Zdjecie i dane osobowe koniecznie ? Prosze nigdy wiecej nie kontaktowac sie ze mna ! Gowniarzu ! Bo zglosze na policje ! Pan mi wczoraj wynajal mieszkanie na dobe. Wie pan kto zatem do pana pisze. Po co bylo potrzebne CV ? ZADNEGO KONTAKTU Z PANEM SOBIE NIE ZYCZE. Ja. To moze jeszcze dowod osobisty ?? NIE POKAZE ! MAM ZADZWONIC NA POLICJE ?? CO ?? NIE STRASZ, NIE BOJE SIE !! PO CO PAN PRZYCHODZIL DO DOMU ?? JAKBY CO POZNAM PANA, BEZ OBAW !!!

Zmieniłem ulice i numery lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

O! Teraz chcesz być moim podnóżkiem? Jak miło😊😚

Nie rozumiem słowa podnóżek, ale całus słodki nawet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Nie ufam panu. Co pan ... kombinuje ? Ze Sobieskiego 13 lok. 34 U zrobil sie nagle lokal 30 ? Czemu na drzwiach mojego wczorajszego mieszkania jest spreparowane zdjecie skrzynek na listy ? Po wyjsciu od pana o malo mnie nie zaatakowal mezczyzna w autobusie. Pare dni temu tez, tylko inny. Prosze sie do mnie nie zblizac. Co to byl za dziwny blok ? Same zakretasy. Jesli mnie pan zaatakuje, dostanie paralizatorem 🙂 Prosze nie wysylac tak zwanych "kolegow", bo przyjedzie po nich i pana POLICJA. NAPRAWDE. Bedzie z wami zle, jesli bedzie na mnie jakikolwiek atak. MAM PARALIZATOR 🙂 NIE BOJE SIE 🙂 Zglosze szybko na policje wszelkie ataki. Ja 🙂 Po co pan kiedys dawal ogloszenie o pracy i potrzebowal mojego CV ? Zdjecie i dane osobowe koniecznie ? Prosze nigdy wiecej nie kontaktowac sie ze mna ! Gowniarzu ! Bo zglosze na policje ! Pan mi wczoraj wynajal mieszkanie na dobe. Wie pan kto zatem do pana pisze. Po co bylo potrzebne CV ? ZADNEGO KONTAKTU Z PANEM SOBIE NIE ZYCZE. Ja. To moze jeszcze dowod osobisty ?? NIE POKAZE ! MAM ZADZWONIC NA POLICJE ?? CO ?? NIE STRASZ, NIE BOJE SIE !! PO CO PAN PRZYCHODZIL DO DOMU ?? JAKBY CO POZNAM PANA, BEZ OBAW !!!

Zmieniłem ulice i numery lokalu

"Gowniarzu"? 😏Z tego co zrozumiałam, gowniarzem raczej nie jesteś. To ile lat miała ta pani? Może już demencja łeb żarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Nie rozumiem słowa podnóżek, ale całus słodki nawet 🙂

Przez pewien czas starałes się być podnóżkiem Boni. Widziałam😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

"Gowniarzu"? 😏Z tego co zrozumiałam, gowniarzem raczej nie jesteś. To ile lat miała ta pani? Może już demencja łeb żarła?

Na oko około 30. Ja mam w tej chwili skończone 48. Zobaczcie dalej:

PROSZE DO MNIE NIE PISAC I NIE DZWONIC. JA CHYBA DOMYSLAM SIE, KIM PAN JEST. TO WYLUDZENIE CV BYLO CHORE. TRZEBA BYLO ZAPYTAC WPROST, JESLI CHCIAL PAN WIEDZIEC COKOLWIEK. PROSZE TEZ NIE JEZDZIC ZA MNA AUTOBUSAMI JAK PRZED LATY. NIE PROBOWAC. I TO ROWNIEZ BYLO CHORE. PODWOJNA DZIWNA FIRMA, DOBRE. ZEBY LUDZIOM ZAMACIC W GLOWIE CHYBA. CZY NAPRAWDE TAK TRUDNO BYLO ZAPYTAC WPROST ? MIAL PAN WIELE OKAZJI. O CO PANU TAK NAPRAWDE CHODZI ? JA. NIE PODAM DANYCH. PAN SPRAWDZI, NA KOGO JEST ZAREJESTROWANY NUMER, Z KTOREGO PISZE. NA MNIE. WTEDY SIE PAN DOWIE, JAK SIE NAZYWAM. O ILE MA PAN UPRAWNIENIA. O PEWNYCH KWESTIACH MORALNO-ETYCZNYCH NIE WSPOMNE. NIE DA SIE PANU NIC UDOWODNIC PRAWNIE. PAN DOBRZE WIE JAK DZIALA. NIE UDAJE ZE NIE WIE. PAN UMIE TAK ZROBIC, ZEBY CZLOWIEK POCZUL SIE BARDZO ZLE, PODOBNO. PROSZE PRZESTAC NATYCHMIAST ! WIEM, ZE TO PAN. A TO JA. POWINNI PANA ZWOLNIC, SADYSTO ...O. NAPRAWDE. Z WYWIADU ZAPEWNE.

Ani razu nie odpowiedziałem na żaden SMS. Na początku odbierałem telefony i tylko słuchałem. Później nagrałem kilka jak groziła śmiercią. Nie powiedziałem ani słowa. To i wypowiedzi obok pokazują jak działa schzofrenia. Bardzo przykra choroba. Współczuję tym ludziom bo nie są jej świadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie wiem kiedy, to najwyrazniej jakaś dyskusja, w której nie bralam udziału.

Jakiś czas temu wynikł ten temat. Opisywałem jak było. Zaraz poleciał. Ten pewnie też poleci. Jeszcze kolejne SMS. Znamienne jest to jak ci ludzie uważają się za normalnych a każdy normalny jest dla nich psychopatą.

CO PAN DO MNIE MA ? WYLACZY NATYCHMIAST TE ELEKTRONICZNE DZWIEKI W GLOWIE. SLYSZE JE OD LIPCA POPRZEDNIEGO ROKU. PRZEZ PANA ? CHORY CZLOWIEKU. PODTRZYMYWANIE ENERGETYCZNE OFIARY, CZYLI MNIE, ZEBY DLUZEJ MECZYC ? PISZE WPROST. NIE MASZ SUMIENIA, KACIE GESTAPOWSKI. NIECH SPRAWDZA TWOJA POCZYTALNOSC. WYWIAD POWINIEN CIE WYRZUCIC. CO TY ROBISZ NAJLEPSZEGO ? OPETALO CIE ? NIE MASZ SUMIENIA. POLECISZ Z ROBOTY. NACHODZENIE W DOMU ? PO CO ? SADYSTOW ...OW TAM NIE TOLERUJA. JA.

 

PAN JEST ZLYM CZLOWIEKIEM. O PRZYZWOITOSCI PAN DAWNO ZAPOMNIAL. PAN WIE W JAKIM SENSIE. NIE DA SIE UDOWODNIC. JESTES ZAKLAMANY I DRECZYSZ NORMALNYCH, PODKRESLAM NORMALNYCH, LUDZI. WIESZ O TYM. JA OD DZIS JUZ TEZ. BRZYDZE SIE CIEBIE. PRAWDA CI NIE PASUJE, CO ? SADYSTO. SPROBUJ MNIE SPOTKAC, BEDZIE ZLE. DO LOZKA Z TOBA NIE POJDE. PSYCHOPATO. JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Jakiś czas temu wynikł ten temat. Opisywałem jak było. Zaraz poleciał. Ten pewnie też poleci. Jeszcze kolejne SMS. Znamienne jest to jak ci ludzie uważają się za normalnych a każdy normalny jest dla nich psychopatą.

CO PAN DO MNIE MA ? WYLACZY NATYCHMIAST TE ELEKTRONICZNE DZWIEKI W GLOWIE. SLYSZE JE OD LIPCA POPRZEDNIEGO ROKU. PRZEZ PANA ? CHORY CZLOWIEKU. PODTRZYMYWANIE ENERGETYCZNE OFIARY, CZYLI MNIE, ZEBY DLUZEJ MECZYC ? PISZE WPROST. NIE MASZ SUMIENIA, KACIE GESTAPOWSKI. NIECH SPRAWDZA TWOJA POCZYTALNOSC. WYWIAD POWINIEN CIE WYRZUCIC. CO TY ROBISZ NAJLEPSZEGO ? OPETALO CIE ? NIE MASZ SUMIENIA. POLECISZ Z ROBOTY. NACHODZENIE W DOMU ? PO CO ? SADYSTOW ...OW TAM NIE TOLERUJA. JA.

 

PAN JEST ZLYM CZLOWIEKIEM. O PRZYZWOITOSCI PAN DAWNO ZAPOMNIAL. PAN WIE W JAKIM SENSIE. NIE DA SIE UDOWODNIC. JESTES ZAKLAMANY I DRECZYSZ NORMALNYCH, PODKRESLAM NORMALNYCH, LUDZI. WIESZ O TYM. JA OD DZIS JUZ TEZ. BRZYDZE SIE CIEBIE. PRAWDA CI NIE PASUJE, CO ? SADYSTO. SPROBUJ MNIE SPOTKAC, BEDZIE ZLE. DO LOZKA Z TOBA NIE POJDE. PSYCHOPATO. JA.

O japrdl...🙄🙄🙄🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Przez pewien czas starałes się być podnóżkiem Boni. Widziałam😏

Bo jej nie znałem, ale to nie znaczy, że Tobie ulegnę.Musiałabyś się mocno postarać 😉

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Bo jej nie znałem, ale to nie znaczy, że Tobie ulegnę.Musiałabyś się mocno postarać 😉

Teraz mnie znasz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Bo jej nie znałem, ale to nie znaczy, że Tobie ulegnę.Musiałabyś się mocno postarać 😉

Każdy sam decyduje czy ulega, wiesz?😏 Nie ma w tym ręki ani starania drugiego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BBBrutal napisał:

Teraz mnie znasz 😂

Co tam się u Was posypało?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

O japrdl.

Mam tego kilkadziesiąt sztuk. Był jeden dzień, że chyba wzięła leki i przepraszała. Że to jednorazowa sytuacja i że się nie powtórzy. Jeszcze tego samego dnia wieczorem to samo.

Ciekawe jest, że one zawsze mają jakieś konotacje erotyczne. Twierdzą, że ktoś się chciał z nimi przespać, że molestował, że wysyłał nagie zdjęcia. To musi wiązać się z erotyką.

Później wypisywała, że słyszy nazwę mojej firmy wszędzie. W autobusach, w innych miejscach. Najlepsze było jak szła do dentysty i pytała mnie czy umiem: "materializować" zęby. Nie wiem co to miało oznaczać ale wiele razy o to pytała. Kazała mi się skontaktować i odpowiedzieć. Stawiała ultimatum. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Nemetiisto napisał:

Jakiś czas temu wynikł ten temat. Opisywałem jak było. Zaraz poleciał. Ten pewnie też poleci. Jeszcze kolejne SMS. Znamienne jest to jak ci ludzie uważają się za normalnych a każdy normalny jest dla nich psychopatą.

CO PAN DO MNIE MA ? WYLACZY NATYCHMIAST TE ELEKTRONICZNE DZWIEKI W GLOWIE. SLYSZE JE OD LIPCA POPRZEDNIEGO ROKU. PRZEZ PANA ? CHORY CZLOWIEKU. PODTRZYMYWANIE ENERGETYCZNE OFIARY, CZYLI MNIE, ZEBY DLUZEJ MECZYC ? PISZE WPROST. NIE MASZ SUMIENIA, KACIE GESTAPOWSKI. NIECH SPRAWDZA TWOJA POCZYTALNOSC. WYWIAD POWINIEN CIE WYRZUCIC. CO TY ROBISZ NAJLEPSZEGO ? OPETALO CIE ? NIE MASZ SUMIENIA. POLECISZ Z ROBOTY. NACHODZENIE W DOMU ? PO CO ? SADYSTOW ...OW TAM NIE TOLERUJA. JA.

 

PAN JEST ZLYM CZLOWIEKIEM. O PRZYZWOITOSCI PAN DAWNO ZAPOMNIAL. PAN WIE W JAKIM SENSIE. NIE DA SIE UDOWODNIC. JESTES ZAKLAMANY I DRECZYSZ NORMALNYCH, PODKRESLAM NORMALNYCH, LUDZI. WIESZ O TYM. JA OD DZIS JUZ TEZ. BRZYDZE SIE CIEBIE. PRAWDA CI NIE PASUJE, CO ? SADYSTO. SPROBUJ MNIE SPOTKAC, BEDZIE ZLE. DO LOZKA Z TOBA NIE POJDE. PSYCHOPATO. JA.

Typowy schizofrenik paranoidalny. Może to słynna sylwia z kafe. Łatwo cię znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BBBrutal napisał:

Typowy schizofrenik paranoidalny. Może to słynna sylwia z kafe.

Nie, ma inaczej ma imię.

 

1 minutę temu, BBBrutal napisał:

Łatwo cię znaleźć

Wystarczy wpisać w Google. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Mam tego kilkadziesiąt sztuk. Był jeden dzień, że chyba wzięła leki i przepraszała. Że to jednorazowa sytuacja i że się nie powtórzy. Jeszcze tego samego dnia wieczorem to samo.

Ciekawe jest, że one zawsze mają jakieś konotacje erotyczne. Twierdzą, że ktoś się chciał z nimi przespać, że molestował, że wysyłał nagie zdjęcia. To musi wiązać się z erotyką.

Później wypisywała, że słyszy nazwę mojej firmy wszędzie. W autobusach, w innych miejscach. Najlepsze było jak szła do dentysty i pytała mnie czy umiem: "materializować" zęby. Nie wiem co to miało oznaczać ale wiele razy o to pytała. Kazała mi się skontaktować i odpowiedzieć. Stawiała ultimatum. Itd.

Cóż, erotyka jest w zasadzie nieodłącznym elementem życia człowieka. W dodatku w kulturze judeochrzescijanskiej, wskazane jest, by wszelkie jej przejawy byly tlumione. Nic więc dziwnego, że wszystko wyłazi spod pozłoty, gdy puszczaja hamulce w ataku choroby psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Nie, ma inaczej ma imię.

 

Wystarczy wpisać w Google. 😜

Ja bym nie wdawała się w dyskusje bo to bezcelowe i tylko podjudza taka osobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BBBrutal napisał:

Ja bym nie wdawała się w dyskusje bo to bezcelowe i tylko podjudza taka osobę. 

Toteż od początku ignorowałem. Tutaj dziewczyna wydaje się być w dosyć początkowym stadium i wyglądało, że jeszcze można jej pomóc otwartym tekstem ale cóż, człowiek naiwnie ocenia własną miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nemetiisto napisał:

Mam tego kilkadziesiąt sztuk. Był jeden dzień, że chyba wzięła leki i przepraszała. Że to jednorazowa sytuacja i że się nie powtórzy. Jeszcze tego samego dnia wieczorem to samo.

Ciekawe jest, że one zawsze mają jakieś konotacje erotyczne. Twierdzą, że ktoś się chciał z nimi przespać, że molestował, że wysyłał nagie zdjęcia. To musi wiązać się z erotyką.

Później wypisywała, że słyszy nazwę mojej firmy wszędzie. W autobusach, w innych miejscach. Najlepsze było jak szła do dentysty i pytała mnie czy umiem: "materializować" zęby. Nie wiem co to miało oznaczać ale wiele razy o to pytała. Kazała mi się skontaktować i odpowiedzieć. Stawiała ultimatum. Itd.

Tak mi się przypomniała postać bardziej poyebanego brata Gekko z "Od zmierzchu do świtu"(tego granego przez Tarantino). Że on też ciagle widział i słyszał, że kobiety mówią do niego same sprośności😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem też kiedyś u innego schizofrenika. To była jedna z moich pierwszych prac. Gdzieś w 1995 chyba. On wszędzie widział ludzi ze służb. Każdy klient w sklepie to był agent wywiadu albo UOP itp. Gościu miał lekkie schizy i poza tym raczej nie dawał innych objawów. Pewnie przez to, że jego firma współpracowała ze służbami mundurowymi miał schizy na tajniaków? Po trzech miesiącach oskarżył mnie o kradzież. Zakończyłem współpracę bo tego było już za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×