Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Strange

Ludzie z nowej pracy patrzą na mnie bykiem...

Polecane posty

Cześć,

 

Ostatnio zmieniłem pracę. Poza mną przyjęto jeszcze prawie 20 osób. Ludzie w nowej pracy patrzą na mnie bykiem co mnie dziwi bo nie narobiłem sobie wrogów, mam taki charakter że ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, z nikim nie miałem żadnej nieprzyjemnej, niezręcznej sytuacji. Robię to co inni którzy przyjęli się w tym samym czasie. Mimo to ludzie albo mnie unikają albo dogryzają mi głupimi tekstami insynuując mi chociażby to, że jestem maminsynkiem. Niektórzy nawet na dzień dobry mi już nie odpowiadają. Jakbym im coś zrobił. I to nie jest jedna osoba, tych wrogo nastawionych spotykam cały czas, ciągle jakaś nowa twarz która patrzy na mnie i traktuje jakbym jej coś zrobił. Jestem introwertykiem, bardzo mało mówię, nie mieszam się ludziom w rozmowy, robię swoje i wydaje mi się że nikomu nic złego nie zrobiłem. Dziwne, w poprzedniej pracy ludzie mnie szanowali, miałem kolegów, koleżanki, nawet babki dużo starsze ode mnie umiały ze mną porozmawiać traktując mnie jak dorosłą, poważną osobę. W życiu nie miałem takich sytuacji.

 

A teraz to ja nie wiem... Jakbym bombę pod zakład chciał podłożyć, tak mnie ludzie traktują. Ale oczywiście nikt nie powie o co chodzi bo oficjalnie to jest tylko "wydaje ci się".

 

 

Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mozesz zrobic to miec to w dup.ie i to gleboko, bo co Cie obchodzi co mysla inni?? Rob swoje i na razie, nic na sile, bo jak ktoś  usilnie probuje sie przypodobac to jest dopiero wkurzajace, lepiej miec obojetny stosunek do wspolpracownikow, noo chyba ze chcesz sie zaprzyjazniac 😃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×