Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Abcdef

Tinder usunięcie konta - pytanie

Polecane posty

Hej, ktoś się orientuje czy jeśli usunęłam konto na tinderze to osoby z którymi pisałam nadal widzą naszą konwersację, czy ona znika z ich skrzynki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qwerty82 napisał:

Jak znika para to znikają konwersacje, z tego co pamiętam, ale pół roku już nie mam apki, mogło się coś zmienić

Dzięki za odpowiedź, kurde, dlaczego zawsze muszę być taka w gorącej wodzie kąpana 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to założyłam tindera parę dni temu i  totalnie mi nie podszedł, ale dziś jak się zalogowałam żeby usunąć konto, to zobaczyłam wiadomość od fajnego chłopaka, gadaliśmy chwilę i mnie zaciekawił, więc napisałam mu namiar na siebie gdzie indziej i chwilę potem się stamtąd "wypisałam" i teraz nie wiem czy nie napisał bo nie chciał czy dlatego że nie zdążył przeczytać tej wiadomości. Niby mogłabym jeszcze raz założyć konto i spróbować go znaleźć, ale może mnie nawet nie zobaczy albo nie kliknie, bo pomyśli że jestem niezrównoważona jakaś (słusznie poniekąd :/) Dziękuję za zainteresowanie tematem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Abcdef napisał:

napisałam mu namiar na siebie gdzie indziej i chwilę potem się stamtąd "wypisałam" i teraz nie wiem czy nie napisał bo nie chciał czy dlatego że nie zdążył przeczytać tej wiadomości.

Nie zdążył raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qwerty82 napisał:

Teoretycznie gdybyś zawęziła kryteria wyszukiwania to mogłabyś go znaleźć ale czy będzie chciał rozmawiać jak już raz go spuściłaś to nie wiadomo. Napisz że nie ogarnęłaś tej apki może da się przekonać

Jeszcze musi ją drugi raz zalajkować najpierw... Chyba, że ona kupi pakiet? Czy dziewczyny nie muszą?🤔

Edytowano przez Nemetiisto
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Qwerty82 napisał:

Teoretycznie gdybyś zawęziła kryteria wyszukiwania to mogłabyś go znaleźć ale czy będzie chciał rozmawiać jak już raz go spuściłaś to nie wiadomo. Napisz że nie ogarnęłaś tej apki może da się przekonać

Ale chyba nawet jak go znajdę to nie mogę wysłać wiadomości póki on mnie nie polubi, nie? 

EDit. No właśnie, teraz doczytałam. 

Edytowano przez Abcdef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Abcdef napisał:

Ale chyba nawet jak go znajdę to nie mogę wysłać wiadomości póki on mnie nie polubi, nie? 

Jeśli kupisz premium to możesz pisać do kogo chcesz.

Chyba. 🤔

Edytowano przez Nemetiisto
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×