Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kkkkp

Zdrada

Polecane posty

Moj..partner podzielil sie ze mna swoja opinia na temat zdrady. Uwaza ,ze zdrada kobiety jest gorsza od zdrady mezczyzny.  Po chwili zastanowienia nad tym co powiedzial, pokiwal sobie glowa, ze napewno tak jest.

Reasumujac jesli ja go mialabym zdradzic, to ta zdrada bylaby gorsza niz jego kilka. 

Uwaza,ze dla mezczyzn seks to seks ,a kobiety sie odrazu zako...a 😄 moim zdaniem kobiety " lubia sie zakochac przed seksem " a tym ktore faktycznie zako...a sie podczas, wspolczuje,ale jesli takie sa to mezczyzni napewno tez.  Zapytalam czy jak seks bedzie slaby to tez miala bym sie zakochac 😄

A jesli to zakochanie dla niego jest takie wazne to seks jest chyba dodatkiem 😄 

On zdradzal wszystkie swoje dotychczasowe  partnerki i do tego  z kilkoma osobami i nadal z nimi byl. A jego dwie zdradzily to juz wybaczyc im nie mogl mimo ,ze sam byl nie fer. 

Co uwazacie o takim pogladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kkkkp napisał:

Moj..partner podzielil sie ze mna swoja opinia na temat zdrady. Uwaza ,ze zdrada kobiety jest gorsza od zdrady mezczyzny.  Po chwili zastanowienia nad tym co powiedzial, pokiwal sobie glowa, ze napewno tak jest.

Reasumujac jesli ja go mialabym zdradzic, to ta zdrada bylaby gorsza niz jego kilka. 

Uwaza,ze dla mezczyzn seks to seks ,a kobiety sie odrazu zako...a 😄 moim zdaniem kobiety " lubia sie zakochac przed seksem " a tym ktore faktycznie zako...a sie podczas, wspolczuje,ale jesli takie sa to mezczyzni napewno tez.  Zapytalam czy jak seks bedzie slaby to tez miala bym sie zakochac 😄

A jesli to zakochanie dla niego jest takie wazne to seks jest chyba dodatkiem 😄 

On zdradzal wszystkie swoje dotychczasowe  partnerki i do tego  z kilkoma osobami i nadal z nimi byl. A jego dwie zdradzily to juz wybaczyc im nie mogl mimo ,ze sam byl nie fer. 

Co uwazacie o takim pogladzie

Dlaczego jestes z kims takim🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tyle zdrad bo wszystko opiera się na karierze i pieniędzmi tylko zapominają o czasie z rodziną i rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Uswiadom go delikatnie ze sa kobiety ktore oddzielaja seks od milosci. Ciekawe jak by to wplynelo na jego teorie 

On doskonale o tym wie tylko lżej mu z własnym pokoorwionym charakterem gdy sobie dorobi teorie z dupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Chcialabym na takiego trafic i go nieco "naprostowac" tak zeby kilka miesięcy sie nie mogl pozbierać 

U takich naprostować można jedynie banany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Ale przeciorac mozna troche. W szkole powinni uczyc o technikach manipulacji a nie tych wszystkich bzdetach

Ale tylko kobiet bo nawet zwykły janusz potrafi stosować te wszystkie banalne triki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze nie można mieć pretensji ze każdy orze jak może ale do kobiet bo to one się nabierają. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie trochę to że jeżeli to wszystko prawda to w jakim celu facet przyznał się do tych wszystkich swoich zdrad obecnej partnerce , przecież oczywiste jest to że nawet jak ona go nie zostawi to nie będzie mu już tak ufać jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elciaa29 napisał:

Dziwi mnie trochę to że jeżeli to wszystko prawda to w jakim celu facet przyznał się do tych wszystkich swoich zdrad obecnej partnerce , przecież oczywiste jest to że nawet jak ona go nie zostawi to nie będzie mu już tak ufać jak do tej pory

Oczywiscie nie bylo tak latwo ,ale rzeczy wyszly na jaw ,do czesci sam sie przyznal nadal jednak klamiac, a pozostalych rzeczy sama sie dowoedzialam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kkkkp napisał:

Co uwazacie o takim pogladzie

Usprawiedliwia siebie, próbując przekierować uwagę na inny temat. Klasyczne odwracanie kota ogonem. Manipulator, na Twoim miejscu bym zakończył ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza znajomosc zaczela.sie nietypowo. Obydwoje bylismy po rozstaniu i miala charakter seksualny. I jakos sie nie zakochalam. 5 miesiecy pisal, proponowal spotkanie,przelotem sie zawsze gdziss widzielismy,ale mialam go gdzies.i jeszcze wtedy mi sie nie podobal. Pozniej doszlam do momentu gdzie zwyczajnie mialam wy...e no i umowilismy sie tak konkretnie....a po calym zdarzeniu to on do mnie pisal od rana do nocy ,ze jestem wow,ze uwielbia moje cialo,ze fajnie by bylo miec z taka osoba dziecko, ze gdyby mial taka dziewczyne w domu to latal by za nia jak pies, ze seks ze mna jest super itp. A pozniej koniecznie chcial poznac moja mame. Ja tak nie mialam. Zreszta nie po to wylaczylam uczucia ,zeby zaraz sie zakochac. 

Wiem ,ze jego tata zdradzal mame o czym wiedzial. Przypuszczam, ze niejednokrotnie. Natomiast ma tez podejrzenie,ze mama mogla zdradzic raz tate i wtedy to..... tak jak by jej nie mogl tego wybaczyc i mialby zal . Jakby mama byla gorsza od taty...

Nie mam dowodow,ze mnie zdradzal fizycznie. Napewno po poltora roku zwiazku jak sie klocilismy to pisal do swoich bylych prostytutek,striptizerek i innych dziewczyn. Przypuszczam ,ze mogl miec wiecej kontaktu jak nie z bylymi to przypadkowymi. Plus sex czaty everyday 

Ogolnie wydaje mi sie ,ze on sie umie szanowac kobiet i ma.to z domu. Lekcewazy mnie I moje prosby,problemy,zmartwienia. Wciaz obwinia mnie za swoje rzeczy ,i moje tez czego jestem swiadoma,ale nerwy z takim czlowiekiem puszczaja. Plus wszystkie jego oszustwa ,mam wrazenie ze klamstwo to jego nalog i robi to w najblachszych sprawach  Ja nie moge popelniac jego bledow ,a on moze moje i swoje i to po tysiac razy. Jak ja dam kare dzieciom to on sciaga,lub sam robi to przy dzieciach  co przed chwila tlumaczylam dzieciom, ze jest nieladnie. Po prostu stracilam autorytet. Obiecuje i nie wywiazuje sie. Ja za to stalam sie wulgarna i zaczynam miec problemy nerowe.  Raz za kolejne klamstwo dotyczace jego juz wtedy bylej zony, w aucie rzucilam w niego swoja kawa,ktora poleciala tez na tapicerke. I mialam jeszcze 2 podobne incydenty. A on na koniec moze mi powiedziec ze pisanie do dziwek czy jego klamanie to moja wina 😄 bo nie ma co powoedziec. Zawsze jak mam racje to on dostaje szalu i robi jazde lub wyzywa mnie i krzyczy przy dzieciach.  Ja go wyzywam jak dzieci nie ma . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Elciaa29 napisał:

Dziwi mnie trochę to że jeżeli to wszystko prawda to w jakim celu facet przyznał się do tych wszystkich swoich zdrad obecnej partnerce , przecież oczywiste jest to że nawet jak ona go nie zostawi to nie będzie mu już tak ufać jak do tej pory

Bo to provo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kulfon napisał:

Taki facet to kara, nie rozumiem po co z nim jestes.

Bo sie wpakowala z nim w dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Lola14 napisał:

Bo sie wpakowala z nim w dzieci..

Nie mamy wspolnych dzieci, ale jednak sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×