Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ajamamtowpupie

co sądzicie o jednym sercem?

Polecane posty

katolicka para youtuberów, ostatnio opowiadali na yt że seks w małżeństwie jest obowiązkowy i nawet jak nie chcesz to trzeba dawać d%#@@$ mężowi bo inaczej zostanie alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest patologia, a nie katolicyzm niestety. Ja oglądałam urywki jak robili pogrzeb dla swojego dziecka, wszystko na biało, oni, trumienka i czuli się JAK NA WESELU. No patologia. Aż księdzu to pokaże, bo jestem ciekawa co powie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bylby tak uradowany jakby mu zona urodzila 3 chorych dzieci i czy by z nia zostal

albo ona czy by mu dawala swoje cialo jakby stal sie Ferdkiem Kiepskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ramonę bardzo lubię . To śliczna, delikatna kobieta , ale tego  jej faceta zupełnie nie trawię. Dla mnie to taki sam pobranie jak mąż Agi z Aga in America tylko guru wybrał sobie inne.  Obejrzałam kilka odcinków więcej nie dałam rady. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie. Do tej pory ciężko mi uwierzyć, że ktokolwiek w XXI wieku nagrał coś takiego. Dziewczyna może i miła, ale ten pusty uśmiech, słodki do porzygu głosik i miałka, a jednocześnie bulwersująca treść jej wypowiedzi stanowią z deczka obrzydliwą mieszankę. Do tego ten oślizgły typ, per mąż, pan nad pany, jego chuć ma być zaspokojona i już. Mina cwaniaczka, uniesiona brew i durnowate wtrącenia pseudomądrości. Promowanie gwałtu małżeńskiego, odmawianie sobie prawa do braku chęci na spółkowanie, bo druga strona ma swoje potrzeby (i jak nie zostaną zaspokojone to jeszcze zgrzeszy i to będzie wina strony, która odmówiła!) - zezwierzęcenie. I to wszystko argumentowane miłością. W obecnych czasach, gdy tyle osób odwraca się od kościoła, ci jeszcze pogłębiają tę awersję. 

Edytowano przez Bobisława
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×