Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MłodaMama

Czy jest możliwa ciąża po tak krótkim czasie po odstawieniu antykoncepcji?

Polecane posty

12 listopada miałam wyciągany implant. Tego samego dnia uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia i partner doszedł we mnie. Dzień później miałam dostać miesiączkę, ale się nie pojawiła. Spóźnia się już 10 dni. Czy jest możliwe że zaszłam tak szybko w ciążę? Nie wydaje mi się ale szukam potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MłodaMama napisał:

12 listopada miałam wyciągany implant. Tego samego dnia uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia i partner doszedł we mnie. Dzień później miałam dostać miesiączkę, ale się nie pojawiła. Spóźnia się już 10 dni. Czy jest możliwe że zaszłam tak szybko w ciążę? Nie wydaje mi się ale szukam potwierdzenia.

Mało prawdopodobne, choć nie niemożliwe.

Raczej zakładałbym rozregulowanie cyklu na wskutek fizycznej ingerencji ( implant? jaki? spirala, neutralna czy z chemią ( np miedziana, nie wiem czy jeszcze stosują)?..w sumie chyba każdy jakoś to zaburzyć może, jak kojarzę, im bardziej fizycznie/chemicznie ingeruje)

Edytowano przez Santee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąża murowana. Musisz sobie czymś poszperać żeby miesiączka wróciła, inaczej będziesz krwawić buzią albo uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wysoki Jasiek napisał:

Ciąża murowana. Musisz sobie czymś poszperać żeby miesiączka wróciła, inaczej będziesz krwawić buzią albo uszami.

już ci pisałem gamoniu, byś lepiej zawinął swą mizerotę gdzie indziej.

Tak trudno ci zrozumieć, że jesteś zwykłym diotti?

nie masz pasji?

hobby jakiegoś oderwanego od netu?

potrafisz jedynie  sr@ć głupoty tutaj, i w innych miejscach w sieci?

mocno ubogi najwyraźniej jesteś, skoro tylko na tyle cię stać

o ile masz cokolwiek do zaoferowania KOMUKOLWIEK, skup się na tym

i postaraj się rozwijać pozytywne relacje, zamiast sprzedawać dookola wlasne frustracje.

jestes przegrywem na własne zyczenie, a ja tu znajdę ciebie zawsze, i zawsze dostaniesz pociski, jeśli dalej tak będziesz sr@ł swoimi diotti

Comprende?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde tak ciezko pojsc do apteki i kupic test?  Przeciez to kosztuje kilka zlotych,nie mowiac juz ze w supermarkecie tez mozna kupic.

Nie kupie testu,zapytam na forum,moze zmajdzie sie jakis wrozbita i mi tarota postawi ,albo powrozy ze szklanej kuli 😕

Edytowano przez .Gość
blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, .Gość napisał:

Naprawde tak ciezko pojsc do apteki i kupic test?  Przeciez to kosztuje kilka zlotych,nie mowiac juz ze w supermarkecie tez mozna kupic.

Nie kupie testu,zapytam na forum,moze zmajdzie sie jakis wrozbita i mi tarota postawi ,albo powrozy ze szklanej kuli 😕

Nie chodzi o to że nie chce zrobić testu. Bo mogę. Chciałam tylko zapytać czy coś takiego jest możliwe. Ale dowiedziałam się że brak miesiączki może być spowodowany odstawieniem antykoncepcji i okresu może nie być nawet 2-3 tygodnie..więc dziękuję bardzo za pomoc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Santee napisał:

Mało prawdopodobne, choć nie niemożliwe.

Raczej zakładałbym rozregulowanie cyklu na wskutek fizycznej ingerencji ( implant? jaki? spirala, neutralna czy z chemią ( np miedziana, nie wiem czy jeszcze stosują)?..w sumie chyba każdy jakoś to zaburzyć może, jak kojarzę, im bardziej fizycznie/chemicznie ingeruje)

Implant hormonalny. Taki włożony pod skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MłodaMama napisał:

Implant hormonalny. Taki włożony pod skórę. 

Czyli chemia.

Przypuszczam ze organizm jeszcze nie ustawił się naturalnie, bo zwykle potrzebuje na to czasu trochę. Takie ustrojstwa zaburzają gospodarkę hormonalną, szczególnie jeśli masz to dłuższy czas. Po usunięciu nagle brakuje chemicznego elementu w tej układance, i musi się naturalnie wyregulować używając tego, co sam organizm produkuje. To może potrwać. Radziłbym bardzo uważać z ewentualną ciążą, zanim nie dojdzie do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MłodaMama napisał:

Nie chodzi o to że nie chce zrobić testu. Bo mogę. Chciałam tylko zapytać czy coś takiego jest możliwe. Ale dowiedziałam się że brak miesiączki może być spowodowany odstawieniem antykoncepcji i okresu może nie być nawet 2-3 tygodnie..więc dziękuję bardzo za pomoc

 

no i ok,a co dala Ci ta wiedza skoro i tak ciaza jest ponoc mozliwa,z tego co napisal Santee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MłodaMama napisał:

Nie chodzi o to że nie chce zrobić testu.

edit:

..co niestety ciąży nie wyklucza, Bywa czasem wręcz odwrotnie. Zagrożenie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić test w dzień spodziewanej miesiączki, jeśli się nie pojawi. Najlepiej po hormonach obserwować, jak w ogóle obrazuje się cykl, czy jest w normie, czy rozregulowany, zawsze można sprawdzac na jakimś urządzeniu, jakieś testy owulacyjne, są też testery ze śliny, wiele opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić test dla pewności, warto może spróbować wkładki silikonowej Diafragma Caya jako mechanicznej formy zabezpieczenia, u mnie się sprawdza doskonale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×