Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sun machine

Ogarnac sie w koncu...przytyta, bez motywacji. Zapraszam wszystkich, ktorzy chca zaczac od nowa

Polecane posty

Hej dziewczyny, a gory przepraszam za brak polskich znakow I bledy..

 Nie mam juz sily czuc sie tak jak teraz. Calkowicie stracilam motywacje do dzialania I dbania o siebie przez ciagle siedzenie w domu ( pracuje zdalnie), moze pisanie na forum mnie troche zmotywuje zeby wziasc sie w garsc. W tym roku calkowicie zgrzybialam, przytylam z 5 kg,  malo sie ruszam, nic mi sie nie chce, nawet nie pamietam kiedy pomalowalam paznokcie...wiem ze w tych czasach to naprawde blachy problem I jestem wdzieczna za to ze nie mam wiekszych problemow, ale strasznie podupadlam na ciele I duchu...staram sie zabrac w sobie ale motywacji wystarcza mi na max kilka dni.

Zapraszam wszystkie dziewczyny ktore chca zmienic swoj styl zycia, schudnac kwarantannowe kilogramy- przed nowym rokiem poczuc sie lepiej w swoim ciele I miec lepszy start w 2021, moze bedzie lepszy!

Bede pisac co robie I jak mi idzie, jutro napisze z czym startuje, zaprazam do przylaczenia! Piszcie jakie sa Waze patenty na stracona motywacje I ogarniecie sie z zadlugieho marazmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!! Jak bym czytala o sobie. Tez zapyzialam w domu - brak mi motywacji do tego zeby w końcu zabrac sie za siebie, za odchudzanie, za dbanie o siebie. Juz od dłuższego czasu zbieralam sie aby zalozyc tutaj konto i cos w koncu robić. Nie wiem, moze razem będzie razniej? Tylko trzeba w końcu dojrzeć do tej decyzji i mieć motywacjwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, że razem raźniej, że od poniedziałku, że od pierwszego, że od sylwestra. Jeśli nie masz wewnętrznej motywacji nie znajdziesz jej ani w innych, ani w dacie, ani w niczym innym🙂 Opcje są dwie drogie dziewczyny- albo akceptujecie siebie takimi jakie jesteście, albo coś z tym robicie:)

21 godzin temu, sun machine napisał:

lepszy start w 2021, moze bedzie lepszy!

Nie. Twój los nie odmieni się za 5kg.

21 godzin temu, sun machine napisał:

malo sie ruszam, nic mi sie nie chce,

Im mniej człowiek rusza się tym mniejsze ma chęci do aktywności, takie błędne koło. Aktywność fizyczna albo mniej siedzący tryb życia ładuje akumulatory🙃

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! 

Mi też przytyło się 5 kg przez siedzenie w domu także też chętnie się przyłączę :) 

Jaka dietę stosujesz? Lub jaki masz na nią pomysł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zaczęłam zmianę na lepsze. Przytyłam przed ciążą, potem w ciąży i wiele kilogramów zostało. Za namową koleżanki w kwietniu kupiłam miąższ aloesowy do picia. Miałam mega problem ze słodyczami, bo nie wyobrażałam sobie dnia bez czegoś słodkiego. Aloes reguluje poziom cukru we krwi dzięki czemu słodkości mnie już nie kuszą. Zrobiłam też dwa razy oczyszczanie organizmu, za pierwszym razem -3,4 kg, za drugim -4kg bez efektu jojo. Teraz moja waga powoli ale spada dalej, jeszcze sporo przede mną. Pozdrawiam dziewczyny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×