Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Wczoraj powinnam dostać @ jednak ta nie przyszła. Z partnerem staramy się o maleństwo. Co prawda to był nas pierwszy cykl. Około tydzień od owulacji zaczęły boleć mnie jajniki. Jednak od wczoraj tak mi doskwiera lewy, że promieniuje mi na udo tak, że czasem idę kulejąc. Do tego bolą mnie piersi typowo jak na okres, jednak niepokoi mnie ten jajnik, bo nigdy tak nie miałam przed okresem, żeby bolał aż tak. Test zrobię na spokojnie w piątek, by mieć pewność. Jakie były wasze pierwsze objawy? Mam nadzieję, że się udało. Trzymajcie kciuki. 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale twój jajnik został bezpowrotnie uszkodzony. Jak nie poddasz się operacji to ból będzie narastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2020 o 11:00, Migotka95 napisał:

Wczoraj powinnam dostać @ jednak ta nie przyszła. Z partnerem staramy się o maleństwo. Co prawda to był nas pierwszy cykl. Około tydzień od owulacji zaczęły boleć mnie jajniki. Jednak od wczoraj tak mi doskwiera lewy, że promieniuje mi na udo tak, że czasem idę kulejąc. Do tego bolą mnie piersi typowo jak na okres, jednak niepokoi mnie ten jajnik, bo nigdy tak nie miałam przed okresem, żeby bolał aż tak. Test zrobię na spokojnie w piątek, by mieć pewność. Jakie były wasze pierwsze objawy? Mam nadzieję, że się udało. Trzymajcie kciuki. 🤪

i jak coś się wyjaśniło? robiłaś już test? 🙂 trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Luni napisał:

i jak coś się wyjaśniło? robiłaś już test? 🙂 trzymam kciuki!

Okres przyszedł w sobotę, więc teraz będziemy nadal się starać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to trzymam kciuki jakby co 🙂  może kup testy owulacyjne i z testami spróbuj? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Luni napisał:

to trzymam kciuki jakby co 🙂  może kup testy owulacyjne i z testami spróbuj? 

Robiłam testy. Niby od wtorku wychodziły pozytywne, jednak owulacja chyba mi się przesunęła na sobotę. I nie zaskoczyło. Ale teraz będziemy intensywniej się starać.. Nawet kazałam partnerowi brać wolne 16 grudnia bo 17  przypada owulacja 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ja też sobie wzięłam wolne na dni owulacyjne, żeby mieć spokój i zero stresu i zaskoczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do monitorowania cyklu używam cyclotestu MyWay, poczytaj na cyclotestpolska . pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×