Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jula6274

Czy dziewczyny są zazdrosne o moją urodę

Polecane posty

2 minuty temu, Greatpetla napisał:

Zgadza się. Niestety. 

Wiesz dlaczego?.. bo są zakompleksione. Zamiast rozwijać swoją osobowość, pasje, nabywać nowych umiejętności i zadbać o swoją figurę, to takie " puste kwoki" siedzą na grzędzie i kwoczą i knują jak Ci utrudnić żywot etc. 😬😁

a najgorsze że ja ciągle nie mogę w to uwierzyć. Może dlatego, że sama tak nigdy nie robiłam, nie prześladowałam nikogo, nie byłam zazdrosna, najwyżej podziwiałam

6 minut temu, jula6274 napisał:

a najgorsze że ja ciągle nie mogę w to uwierzyć. Może dlatego, że sama tak nigdy nie robiłam, nie prześladowałam nikogo, nie byłam zazdrosna, najwyżej podziwiałam

Moja rada:

Ignoruj to i tyle. Mądry człowiek ignoruje takie rzeczy i nie przejmuje się głupotami. To, że robią z Ciebie "chłopaciarę" też miej gdzieś. Ja się nie przejmuje tym, co mówią o mnie, bo znam siebie i znam swoją wartość i wiem, że to nieprawda. 

Uszy do góry! Nie zmienisz tego i nie zbawisz tego świata. 

Edytowano przez Greatpetla

30 minut temu, jula6274 napisał:

nie będę tego komentowała 🙂

Ps. naucz stawiać się przecinki i kropki, zwykle od razu mówię, że nie piszę z osobami które ich nie stawiają bo to zwyczajnie męczy

Oczywiście nie dziwi mnie to że nie chcesz komentować bądź nie wiesz co na to odpowiedzieć ha ha do bystrych nie należysz a męczy cię chyba twoje ego a nie moja pisownia panno od polskiego 

38 minut temu, loQeSientoPorTi napisał:

Oczywiście nie dziwi mnie to że nie chcesz komentować bądź nie wiesz co na to odpowiedzieć ha ha do bystrych nie należysz a męczy cię chyba twoje ego a nie moja pisownia panno od polskiego 

ale zawiść.

nie wiedząc nawet jak wyglądam mówisz że patrzą się na moją dupę i nic innego

2 godziny temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Śniada w lecie jestem, bo mam bardziej środziemnomorski typ urody, a bez słońca czy samoopalacza to karnacja królewny śnieżki 😉

Ale wtedy sporo czasu nad woda spędzałam to byłam śniada i chyba faceci najbardziej wtedy zwracają na mnie uwagę.

Co do urywania kontaktów z pięknymi koleżankami to dużo zależy od ich zachowania, dojrzałości i podejścia. Oczywiście zdarzało się niekiedy, że niektórym z nich biła palma, wtedy kontakt trzeba było ochłodzić, ale na szczęście nie było to częste.

Tez prawda, a w jaki sposób palma im odbiła? W sensie ze zachowywały sie jak wyniosle księżniczki, dlatego ze są piękne?

9 godzin temu, jula6274 napisał:

ale zawiść.

nie wiedząc nawet jak wyglądam mówisz że patrzą się na moją dupę i nic innego

to nie zawiść , tylko sama mnie zaczęłaś obrażać a ja nie zostaje dłużna wywnioskowałam z twojego pisania odpisałaś że 6 facetów za tobą goni potem że więcej w ciągu roku odpisałaś to w sposób jak byś to ty była tym zachwycona, że tak jest .Ja cię nie osądzam a jeżeli nie chcesz by ktoś myślał o tobie w taki sposób opisuj to tak żebyś nie wyszła na ta gorszą .Jeżeli będziesz chciała coś więcej się dowiedzieć w tej tematyce dlaczego dziewczyny za tobą nie przepadają chętnie ci podpowiem sama nie wiele mam wspólnego z kobietami i jak ty wolę męska przyjaźń Natomiast koleżanki mam tyle Pozdrawiam

13 godzin temu, jula6274 napisał:

No no nie wiem czy do końca tak to działa, bo mam np przyjaciela od prawie 4 lat, łatwo mi się nawiązuje znajomości z chłopakami, czasami wynikają z tego różne przyjaźnie, więc może taka do końca ...owa nie jestem 🙂 Kumpelkę bliską też miałam, owszem, do zeszłego tygodnia 🙂 Kiedy nie zaczeła mnie na jednej imprezie gnoić i upokarzać przed wszystkimi. Gdzie ja byłam cały czas dla niej miła, a ona jechała po mnie przez cały wieczór. 

a i na następny dzień grała wielką koleżaneczkę a wcześniej przyjaciółeczkę 🙂 Ale stwierdziłam koniec tego. Facet nigdy w życiu nie był dwulicowy, fałszywy, a u kobiet to nagminne. 

A czy nie wychowywalas się z chłopakami? Ja mam braci i często przebywałam z ich kolegami i też trudno mi się dogadywać z kobietami teraz w życiu dorosłym, a z facetami nie mam żadnego problemu. 

A co do kobiet to, wiele z nich jest zwyczajnie wredna i to widać na każdej płaszczyźnie. Kobieta kobiecie wilkiem. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się