Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BrutalnaBoniBlu

Haha

Polecane posty

Słyszeliście o babie z jakiejs wsi która przelała 40 tysięcy bo myślała ze pisze z Willem Smithem 🤣 Miał jej przysłać paczkę z diamentami wartymi 6 milionów i papiery rozwodowe na dowód. Kobiety jednak są idjotkami 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi naiwnych, głupich ludzi. Na pewno nie chcieliby takimi być. Żerować na nich jest sqrwysynstwem. Ją okradli, a Ciebie pewnie yebią inni ludzie w inny sposób. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Słyszeliście o babie z jakiejs wsi która przelała 40 tysięcy bo myślała ze pisze z Willem Smithem 🤣 Miał jej przysłać paczkę z diamentami wartymi 6 milionów i papiery rozwodowe na dowód. Kobiety jednak są idjotkami 

Ciekawe czy pisali po polsku? Może W. Smith nauczył się dla niej polskiego😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Electra napisał:

Żal mi naiwnych, głupich ludzi. Na pewno nie chcieliby takimi być. Żerować na nich jest sqrwysynstwem. Ją okradli, a Ciebie pewnie yebią inni ludzie w inny sposób. Życie.

Gdyby nie chcieli to by nie byli. Zeby to byl pierwszy raz gdzie ktoś takie metody stosuje ale tyle się gada wszędzie a ta i tak się nabrała. Czego tu współczuć? Braku wyobraźni i dojrzałości? Współczuć można upośledzonym ludziom albo starym których ktoś yebie. I znowu zarzucasz komus ze ktoś go yebie zeby sama wyjść na szlachetna. Nie cierpię takiego fałszu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Słyszeliście o babie z jakiejs wsi która przelała 40 tysięcy bo myślała ze pisze z Willem Smithem 🤣 Miał jej przysłać paczkę z diamentami wartymi 6 milionów i papiery rozwodowe na dowód. Kobiety jednak są idjotkami 

Słyszałem o 80-latce, która w internecie oferowała 30 tys polskich złociszy cynglowi, który od... ze świata jej 50-letnią córkę. Jakąś wieczorną z kowbojek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 2021 napisał:

Słyszałem o 80-latce, która w internecie oferowała 30 tys polskich złociszy cynglowi, który od... ze świata jej 50-letnią córkę. Jakąś wieczorną z kowbojek. 

Zabawny jesteś w chooj stopo. Idź posłuchaj disko rusko lepiej. Dziwne ze twojej starej nikt nie zaproponował hajsu za pozna aborcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Zabawny jesteś w chooj stopo. Idź posłuchaj disko rusko lepiej. Dziwne ze twojej starej nikt nie zaproponował hajsu za pozna aborcje. 

Chcesz linka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

zarzucasz komus ze ktoś go yebie

Tak jest. Oszust wykorzystał naiwność czy też głupotę tej osoby, tu nie ma filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Tak jest. Oszust wykorzystał naiwność czy też głupotę tej osoby, tu nie ma filozofii.

A nie ma miejsca na współczucie i użalanie się. Trzeba mieć łeb na karku a nie wierzyć ze gwiazdor holiłudu zakochał się w karynie i przyjedzie do pierdziszewa się oświadczyć. Helol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BrutalnaBoniBlu napisał:

nie ma miejsca na współczucie i użalanie się. 

Słabych doyebac, upodlic. Dobrym zarzucać gwiazdorzenie. Każdy na Twój odstrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Słabych doyebac, upodlic. Dobrym zarzucać gwiazdorzenie. Każdy na Twój odstrzał.

A gdzie ja cokolwiek pisałam o upadlaniu słabszych? I znowu twoje wyolbrzymianie. Ty jesteś dobra a inni podli. Zjedz banana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

A gdzie ja cokolwiek pisałam o upadlaniu słabszych?

 

10 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

nie ma miejsca na współczucie i użalanie się

Sprawdź choroby w których szwankuje pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

 

Sprawdź choroby w których szwankuje pamięć.

Brak współczucia w głupocie i użalania się nad nią jest dla ciebie równoznaczne z upadlaniem kogoś? Współczuje takiej interpretacji życia. I skończ naprawdę pozować na jedyna sprawiedliwa bo często doprdalasz innym rubasznie i chamsko tłumacząc się szczerością która jest zwykła chęcią doyebania komus. Za stara jestem zeby tego nie widzieć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Brak współczucia w głupocie i użalania się nad nią jest dla ciebie równoznaczne z upadlaniem kogoś? Współczuje takiej interpretacji życia. I skończ naprawdę pozować na jedyna sprawiedliwa bo często doprdalasz innym rubasznie i chamsko tłumacząc się szczerością która jest zwykła chęcią doyebania komus. Za stara jestem zeby tego nie widzieć. 

A przypomnij sobie wieczorna, jak się odgrazalas, że mnie uje... I co? Nie pamiętasz, bo byłaś akurat na ciągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rekontror555 napisał:

A przypomnij sobie wieczorna, jak się odgrazalas, że mnie uje... I co? Nie pamiętasz, bo byłaś akurat na ciągu?

Rozumiesz ze masz się za słabeg i leżącego kopnego przez pijana wieczi. Haha spadaj ofermo do budy. Ino raus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Rekontror555 napisał:

Goowno rozumiesz, dupciu. No, ale postrasz mnie jeszcze, uwielbiam takie ujadanie 🐕.

Prowokuj mnie a słowo czynem się stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Prowokuj mnie a słowo czynem się stanie. 

No, postrasz mnie jeszcze 😱😱😱. Uwielbiam takie sucze ujadanie 🐕🐕🐕. To kiedy się stanie? Znowu pojutrze?

Edytowano przez Rekontror555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×