Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
avinashi

Kiedy zrobić test ciążowy?

Polecane posty

Biorę tabletki anty, jednak był taki dzień że mnie przeczyściło (miałam biegunkę) a dzień później normalnie się kochaliśmy. Od ponad 2 tygodni mam wyraźnie gorsze samopoczucie: mdłości, brak apetytu, częste oddawanie moczu, kompletny brak energii, wzdęcia, wyostrzony węch, bóle pleców i brzucha, uczucie zimna i dreszcze... Czy z testem powinnam czekać do planowanego "okresu" z odstawienia tabletek - gdzieś 17.12? Bardzo się tym martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pominiecie jednej tabletki nie spowoduje ze zakdziesz w ciaze.

Test wykonaj w dniu spodziewanej i kilka dni po o ile sie nie pojawi.

Jednak pamietaj ze jest okres grypowy,korona szalej a objawy ciazy pojawiaja sie w okolicach 6-8 tyg czyli najwczzesniej 2 tyg po spodziewanym. Twoje objawy bardzie wskazuja na walke organizmu z jakims wirusem niz na ciaze. 

Twoje pytanie jest niejasne. W pierwszym zdaniu piszesz ze bierzesz anty a w ostatnim ze odstawlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .Gość napisał:

pominiecie jednej tabletki nie spowoduje ze zakdziesz w ciaze.

Test wykonaj w dniu spodziewanej i kilka dni po o ile sie nie pojawi.

Jednak pamietaj ze jest okres grypowy,korona szalej a objawy ciazy pojawiaja sie w okolicach 6-8 tyg czyli najwczzesniej 2 tyg po spodziewanym. Twoje objawy bardzie wskazuja na walke organizmu z jakims wirusem niz na ciaze. 

Twoje pytanie jest niejasne. W pierwszym zdaniu piszesz ze bierzesz anty a w ostatnim ze odstawlas.

Ona wyraźnie pisze o okresie z odstawienia a nie ze odstawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o krwawienie przy tabletkach placebo.
Problem w tym że nigdy nie miałam czegoś podobnego, czuję dziwne napięcie w brzuchu. Test zrobię na pewno, żeby wykluczyć opcję ciąży, tylko to czekanie przez 2 tygodnie będzie bardzo męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Waleriana napisał:

Ona wyraźnie pisze o okresie z odstawienia a nie ze odstawiła.

no ale ile trwa cykl w takim razie? Skoro test chce zrobic za dwa tyg,a od dwoch tyg czuje sie "inaczej "zeby nie powiedziec -zle?  Jak na moj rozum to skoro okres prypadnie na  17.12. to dni plodne powinny byc jakos teraz,a stosunek niedlugo po poprzednim okresie,wiec ryzyka w zasadzie nie ma,tym brdziej ze antykoncepcj zostala zachowana. Czy ja cos zle rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe. Pominięcie jednej tabletki mogło doprowadzić do owulacji, nikłe szansę, ale jednak są i warto o tym pamiętać. Nie bez powodu w ulotce jest napisane, ze w kolejnych 7 dniach po tego typu zdarzeniach (biegunka, wymioty) ochrona antykoncepcyjna nie jest zachowana i należy się dodatkowo zabezpieczać. Naprędzej test można wykonać 2 dni po dacie spodziewanej miesiączki. Warto kupić jakiś czuły. W drogerach R. mają zwykły, taki, a tylko on w miarę szybko pokazał mi dwie kreski PINK (bardzo czuły - czułość testu 10 mIU/ml).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałam z antykoncepcji hormonalnej, okropnie się czułam po tabletkach, teraz stosuję wkładkę dopochwową Diafragma Caya jest silikonowa i niewyczuwalna, warto spróbować, bez chemii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×