Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niewiem4321

Randka w czasie pandemii

Polecane posty

Witam, od jakiegoś czasu zabieram się do zaproszenia dziewczyny na randkę, tylko mam ból głowy gdzie ją zabrać skoro wszystko jest pozamykane... Jest to koleżanka z pracy i od początku naszej znajomości panowała luźna i przyjacielska atmosfera ale nadszedł czas na coś więcej. Myślałem żeby zabrać ją na spacer po molo, tylko że nie mam pojęcia co dalej, wypadałoby ją zabrać żeby coś zjeść bo mieszkamy około 60km od morza i spotkanie może trochę potrwać, więc będzie słabo jak odstawię ją po kilkugodzinnym spotkaniu głodną do domu. Co myślicie, jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji? Dodam tylko że ona jest starsza ode mnie i myślę że może mieć większe oczekiwania niż młodsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niewiem4321 napisał:

od początku naszej znajomości panowała luźna i przyjacielska atmosfera

Jeśli znacie się długo i przyjaźnicie nie widzę problemu we własnoręcznych kanapkach lub obiedzie spod Twojej ręki 🙂 Obce dziewczę pewnie nie uniosloby takich klimatów i wyszedłbyś na tym nie najlepiej, ale jeśli znacie się? 😉 Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Niewiem4321 napisał:

Witam, od jakiegoś czasu zabieram się do zaproszenia dziewczyny na randkę, tylko mam ból głowy gdzie ją zabrać skoro wszystko jest pozamykane... Jest to koleżanka z pracy i od początku naszej znajomości panowała luźna i przyjacielska atmosfera ale nadszedł czas na coś więcej. Myślałem żeby zabrać ją na spacer po molo, tylko że nie mam pojęcia co dalej, wypadałoby ją zabrać żeby coś zjeść bo mieszkamy około 60km od morza i spotkanie może trochę potrwać, więc będzie słabo jak odstawię ją po kilkugodzinnym spotkaniu głodną do domu. Co myślicie, jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji? Dodam tylko że ona jest starsza ode mnie i myślę że może mieć większe oczekiwania niż młodsza. 

kupcie składniki i razem coś ugotujcie, a potem jakaś gra, np szachy czy cosik, albo dance dance !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie na wynos a jak koleżanka z pracy tzn. znacie się od x czasu i czuje się przy Tobie bezpiecznie więc w razie czego możesz ją zaprosić do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2020 o 16:51, Niewiem4321 napisał:

Witam, od jakiegoś czasu zabieram się do zaproszenia dziewczyny na randkę, tylko mam ból głowy gdzie ją zabrać skoro wszystko jest pozamykane... Jest to koleżanka z pracy i od początku naszej znajomości panowała luźna i przyjacielska atmosfera ale nadszedł czas na coś więcej. Myślałem żeby zabrać ją na spacer po molo, tylko że nie mam pojęcia co dalej, wypadałoby ją zabrać żeby coś zjeść bo mieszkamy około 60km od morza i spotkanie może trochę potrwać, więc będzie słabo jak odstawię ją po kilkugodzinnym spotkaniu głodną do domu. Co myślicie, jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji? Dodam tylko że ona jest starsza ode mnie i myślę że może mieć większe oczekiwania niż młodsza. 

SRAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz to można na dworze, albo  w domu.Niestety pozamykane prawie wszystko, no i mnie już to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

No teraz to można na dworze, albo  w domu.Niestety pozamykane prawie wszystko, no i mnie już to wkurza

Jak są dwie strony zainteresowane i tego naprawdę chcą, to nie istnieją żadne przeszkody. Jak sobie pomyślę o kilku możliwościach, to dla mnie nie ma żadnej pandemii 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Druhu napisał:

Jak są dwie strony zainteresowane i tego naprawdę chcą, to nie istnieją żadne przeszkody. Jak sobie pomyślę o kilku możliwościach, to dla mnie nie ma żadnej pandemii 😉

możliwości są, no ale inne niż normalnie. Ich ilość się zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, asiutka99 napisał:

możliwości są, no ale inne niż normalnie. Ich ilość się zmniejsza

Trochę tak, ale pomysłów nowych nie ma końca, gdy jest obiekt wart uwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×