Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magdalena Anna

Dałam kosza facetowi bo jest za bardzo przystojny jak dla mnie

Polecane posty

18 minut temu, Volv napisał:

Przystojny desperados  tylko dla ciebie. Przystojnego nawet nie stałaś.

 

Słuchaj idi**oto jasnowidzem nie jesteś i nie było cię koło mnie więc nie wiesz jak było więc się nie wypowiadaj na temat sytuacji której nie byłeś świadkiem. Żegnam

 

Edytowano przez Magdalena Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kogutmetalowy napisał:

Nie wiezcie w te bzdury faceci, jakby trafił im się jakiś przystojniak to by się zesikały ze szczęścia. Prawda jest taka ze takich modeli jest bardzo mało to tak piszą ze takiego by nie chciały bo nawet nie mają okazji takiego poznać. Tez żeby mieć modela to trzeba jakoś samemu wyglądać.

 

Hahahaha dobrze że ty masz modeli i że im dajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Magdalena Anna napisał:

To sobie czytaj i siedź cicho nie zaczepiaj

A ja lubię. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

No to jak z takim tekstem wypaliłaś do faceta to też coś nie halo z toba 😉

Co to wina faceta, ze jest przystojny i ma cię za to przepraszać, bo jestes zakompleksiona? To się robi niedorzeczne 🙂

W ogóle o czym jest ten temat? Że niektóre kobiety mają kompleksy i czuja się brzydsze od facetów, a nie chcą się tak czuć, więc wyknuły teorię, że przystojny facet to zło. Litości.. po ile wy macie lat?

 

Mylisz się ja nie jestem zakompleksiona. I nie należę do brzydkich bo zaraz ktoś oczywiście napisze że pewnie należę do brzydkich ale nie ma sensu oszukiwać, nie będę spotykać się z przystojniakami tylko po to by poznać ich charaktery bo to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kogutmetalowy napisał:

Miałam taki czas ze poznawalam facetów za którymi się każda oglądała. Ty to modela może w tv widziałaś.

 

I wolę oglądać modeli w TV niż dawać im puszczać się z nimi jak niektóre wiesz. 

Poza tym według mnie tacy faceci są pustakami

 

 

Edytowano przez Magdalena Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kogutmetalowy napisał:

żeby nie było to Ci modele byli strasznymi chooy/ami dlatego zrezygnowałam.

 

A widzisz 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Magdalena Anna napisał:

 

A widzisz 😊

 

Myślę, że to jednak nie kompleksy tylko coś gorszego. Taka postawa ostrożnego przegrywa - nie oglądam się za przystojnymi bo zdradzają, nie interesują mnie dobre studia bo snoby wybierają, nie szukam interesującej pracy bo wykorzystują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Jesteś. Inaczej ten absurdalny temat by nie powstał.

Wydajesz się bardzo prosta osobą. Świat dla ciebie jest czarno-biały, bo sama taka jesteś.

Gdybyś była tak atrakcyjna jak mówisz nie miała bys obaw, o których jest ten temat.

Jesteś przeciętną dziewczyną, która wie, że musiałaby stawac na rzęsach żeby "wykosic" konkurencję.

W byciu przeciętnym nie ma niczego złego, dopóki kompleksy nie powodują takich własnie paranoi i syndromu oblężonej twierdzy.

Po drugie- wyluzuj, na pewno ci przystojni faceci nie wysiadują pod drzwiami twojego domu, ani nie nagabuja cie. Po prostu ich olej, ta jak twierdzisz że robisz.

Po co ten temat?

Ja Ci powiem po co: CHCIAŁABYŚ miec przystojnego i jednoczesnie mieć pewność, że cie nie zrani. Sama siebie próbujesz przekonać, że ci nie zależy, tylko wtedy nie zakladałabyś tematu, prawda? nie poświęcamy uwagi i czasu na rzeczy, na których nam nie zależy.

 

Nie będę wprowadzać z błędu i tłumaczyć nic. Napisałam jak jest a jak ktoś nie wierzy to niech sobie twierdzi że jestem brzydka i zakompleksiona jego wybór 😁😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kogutmetalowy napisał:

Ja będę sobie szukać przystojnego i mądrego faceta. Dobrze ze nie chcecie takich i wolicie brzydali to więcej tych modeli będzie dla mnie.

 

I powodzenia tylko potem nie płacz że ma inną/inne panienkę/panienki na boku 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Magdalena Anna napisał:

 

I powodzenia tylko potem nie płacz że ma inną/inne panienkę/panienki na boku 

 

Sprawdziłem, Magdalena Anna to zawistna kre/tyn/ka - w temacie o bezpłodności napisała: "W życiu jest tak że nie można mieć wszystkiego więc jeśli jesteś bezpłodna to najwyraźniej masz już za dużo (masz pieniądze, udane życie zawodowe). Taki jest porządek Wszechświata i jest to sprawiedliwe. Nie może być tak że jeden ma wszystko a drugi nic dlatego więc jesteś bezpłodna."

Edytowano przez Alain_Delon
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Alain_Delon napisał:

Sprawdziłem, Magdalena Anna to zawistna kre/tyn/ka - w temacie o bezpłodności napisała: "W życiu jest tak że nie można mieć wszystkiego więc jeśli jesteś bezpłodna to najwyraźniej masz już za dużo (masz pieniądze, udane życie zawodowe). Taki jest porządek Wszechświata i jest to sprawiedliwe. Nie może być tak że jeden ma wszystko a drugi nic dlatego więc jesteś bezpłodna."

 

Radzę uważać na słowa i nie rzucać tego typu słowami bo takie wyzwiska są karalne i da się to podpiąć pod paragraf 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Magdalena Anna napisał:

Radzę uważać na słowa i nie rzucać tego typu słowami bo takie wyzwiska są karalne i da się to podpiąć pod paragraf 

Jesteś zawistną kre/tyn/ką. Twierdzę tak na podstawie Twoich wpisów na kafeterii i mogę to udowodnić w sądzie.

Edytowano przez Alain_Delon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Magdalena Anna napisał:

 

Chciał chciał na pewno. Przystojniaczek nie zwiąże się z kobietą brzydszą od siebie 

ale ładniejsza może kręcić nosem i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

OCzywiście , ze jest zawistna, bo jest zakompleksiona. 

I przecenia swoja atrakcyjność wmawiając sobie, że to ONA decyduje czy będzie z przystojniakiem.

A "decyduje" o tyle, że musi z nich zrezygnować żeby nie miec kuku 🙂 i dobrze o tym wie

Prawdopodobnie jej kre/ty/nizm już wcześniej powodował, że facet wiał od niej gdzie pieprz rośnie więc wymyśliła sobie, że jak weźmie paszteta to nie będzie miał do kogo uciekać i zostanie z nią mimo jej defektów mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

No jebnięta jak wiadro gwoździ, to nie ulega wątpliwości.

Mowi do obcego faceta, ze "nie będzie  z nim rozmawiac, bo jest zbyt przystojny". Koles jak mądry to pewnie zabiłby ją smiechem.

Tyle, że  biorąc pod uwagę jej yntelekt to ta przystojnośc na poziomie Księcia Karola pewnie.

Chyba i tak nie zrozumie. ale niech sobie żyje nadzieją, że pokocha ją jakiś Quasimodo o paskudnej fizjonomii ale szlachetnym sercu. Dedykuję jej fragment z Miłosza 🙂

"...

Pełen nadziei, że o wiośnie
Cudny w tym miejscu kwiat wyrośnie.
A wiosny nima. Zawsze grudzień.
Nie rozpraszajmy jednak złudzeń."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MlecznaCzekolada6 napisał:

Pokochac to może i ją pokocha quasimodo, tylko ona takiego nie chce. Bo ich nie brakuje, jakby chciała to by już z takim była, nieprawdaż? 😆

Kto ja tam wie. Swoje napisałem i biorę się za kolację. Pani Magdalena Anna nie jest na tyle interesująca by jej poświęcać więcej czasu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Magdalena Anna napisał:

Dałam kosza facetowi bo jest za bardzo przystojny i wolę kogoś mniej atrakcyjnego bo byłabym zazdrosna o panienki oglądające się za nim na ulicy. Co o tym sądzicie? Dobrze zrobiłam?

zupełnie nie rozumiem

a niech się oglądają

byle on się nie oglądał

a z praktyki wiem, że najbardziej szyje ukręcają sobie ci, którzy nigdy prawdziwej bogini w łóżku nie mieli i takie to dla nich dziwo, że jak się kiedyś jakaś na nich skusi to pójdą w to jak w dym, bo przecież druga taka okazja może się nie zdarzyć

to samo dotyczy kobiet

atrakcyjnych ludzi nie tak łatwo skusić

Edytowano przez Lena.Wawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kasspej napisał:

ale ładniejsza może kręcić nosem i co wtedy?

 

Nic, albo zostanie sam albo znajdzie taką która go zechce 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Alain_Delon napisał:

Prawdopodobnie jej kre/ty/nizm już wcześniej powodował, że facet wiał od niej gdzie pieprz rośnie więc wymyśliła sobie, że jak weźmie paszteta to nie będzie miał do kogo uciekać i zostanie z nią mimo jej defektów mózgu.

 

Defekty mózgu masz ty najwyraźniej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alain_Delon napisał:

Prawdopodobnie jej kre/ty/nizm już wcześniej powodował, że facet wiał od niej gdzie pieprz rośnie więc wymyśliła sobie, że jak weźmie paszteta to nie będzie miał do kogo uciekać i zostanie z nią mimo jej defektów mózgu.

 

I dziękuję za wyzwiska w moją stronę typu "masz defekt mózgu" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Magdalena Anna napisał:

 

I dziękuję za wyzwiska w moją stronę typu "masz defekt mózgu" 

To nie wyzwisko, to stwierdzenie stanu faktycznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, brokencat87 napisał:

😮 to jak w cukierni wziąć talerz  z ciastkiem, bitą śmietaną, truskawką, bezą i kremem czekoladowym,, odwrócić do ziemi i wplaskać w brudną posadzkę, bo za smaczne

Brokuła masz kowid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokencat87 napisał:

nie bądź foliarzem. istnieje i wybija wszystkich

Haha przecież wmawialas wszystkim ze kowid to ściema. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, brokencat87 napisał:

póki nie zachorowałam, pracując jako wolontariusz w szpitalu zakaźnym (stadion narodowy), nie wierzyłam w pandemię

 

Jaki głupek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×