Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rosie01

Facetowi opada w trakcie stosunku z penetracją

Polecane posty

Witam 🙂 to mój pierwszy post tutaj. Piszę w sprawie problemu zawartego w tytule. Razem z moim facetem uprawiamy seks od mniej więcej roku. On był wcześniej w związkach, ja nie, jest moim pierwszym. Ja mam 19, a on 23 lata. Jak w tytule, odkąd zaczęliśmy współżyć raz na jakiś czas zdarzało się tak, że gdy dochodziło do penetracji jego penis po jakimś czasie opadał, nie dochodził, mimo, że przed włożeniem był twardy i wszystko było w porządku. Na początku myślałam, że to minie jednak nadal się zdarza, na szczęście czasem ale chciałabym żeby doświadczał pełni przyjemności za każdym razem jak uprawiamy seks. Stąd moje pytania. Czy jest normalne? Co mogę zrobić żeby mu pomóc? Zaczynam powoli się tym przejmować i trochę obwiniać 😞 Dodam jeszcze, że przy stymulacji oralnej albo ręką dochodzi za każdym razem. Nie wiem jak o tym z nim porozmawiać bo boję się, że przejmie się tym tak, że będzie jeszcze gorzej :(. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o loda, no facetem nie jestem więc nie wiem jak to wygląda z ich strony 

38 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

Zastanawiam się nad tym oralem.
Masz na myśli Loda?

 

Czy jak robi minetkę, to mu stoi, czy po paru minutach opada ze zmęczenia?

 

Może kobiety nie lubią robić Lodów, bo faceci po takich rarytasach są niewydolni psychofizycznie, bo lód dużo dużo przyjemniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Moze w trakcie stosunku ,stara sie nie za szybko wytrysnac i wtedy ma skurcze ale tak jak by nie mial orgazmu, tyle ze po tych skurczach poprostu p...s mieknie i potrzebuje chwili na nowa gotowosc.

 

1 poszedl na rozowo wiec tak napisalem

Może rzeczywiście 😄 dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rosie01 napisał:

Może rzeczywiście 😄 dzięki za odpowiedź

czy stosujecie pełną antykoncepcję. Skoro dochodzi w ustach a nie dochodzi w pochwie to pachnie mi to jakimś lękiem przed ciążą u Ciebie. Zastosuj pewną metodą zapobiegania ciąży i zobacz jaki będzie efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosujemy prezerwatywy, zdarzyło nam się to zrobić bez i wtedy częściej dochodzł, może prezerwatywy mogą mieć jakiś negatywny wpływ na jego odczucia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Rosie01 napisał:

Stosujemy prezerwatywy, zdarzyło nam się to zrobić bez i wtedy częściej dochodzł, może prezerwatywy mogą mieć jakiś negatywny wpływ na jego odczucia? 

prezerwatywa nie jest pewną metodą zapobiegania ciąży i też czasami może dawać takie odczucia. Zdecydujcie się na pewniejszą metodę antykoncepcji i wówczas przypuszczam, że Twój partner nie będzie prezentował lęku związanego z niepożądaną ciążą. Tak mi się wydaje, że niemożność dochodzenia w pochwie z takiego lęku może wynikać i może to być lęk nieuświadomiony a podświadomy - czyli taki, który twój partner nawet nie potrafi zwerbalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking

Zrób mu szlaban 3 dniowy na jazdę na ręcznym -powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
2 minuty temu, ddt60 napisał:

najlepiej zamknąć go na tydzień  😎

 

Żeby tylko kluczyk nie zaginął 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Joanna Darking napisał:

Żeby tylko kluczyk nie zaginął 😉

wtedy ślusarz będzie potrzebny i za otwarcie będzie musiał też dostać nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Joanna Darking napisał:

Żeby tylko kluczyk nie zaginął 😉

To prawda, szkoda by było 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ddt60 napisał:

prezerwatywa nie jest pewną metodą zapobiegania ciąży i też czasami może dawać takie odczucia. Zdecydujcie się na pewniejszą metodę antykoncepcji i wówczas przypuszczam, że Twój partner nie będzie prezentował lęku związanego z niepożądaną ciążą. Tak mi się wydaje, że niemożność dochodzenia w pochwie z takiego lęku może wynikać i może to być lęk nieuświadomiony a podświadomy - czyli taki, który twój partner nawet nie potrafi zwerbalizować

Myślałam o innej antykoncepcyji, może pora w końcu się do tego zabrać 😄 dziękuję za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Darking
1 minutę temu, ddt60 napisał:

wtedy ślusarz będzie potrzebny i za otwarcie będzie musiał też dostać nagrodę

Wybawca ma swoje prawa. Ciekawe co na to wybawiona z opresji osoba? 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Rosie01 napisał:

Myślałam o innej antykoncepcyji, może pora w końcu się do tego zabrać 😄 dziękuję za odpowiedź 

to jest najpoważniejsza rada bo to może być faktycznie powodem - reszta to oczywiście żarty - inna sprawa, że niektórzy lubią takie zabawy z kilkudniową abstynencją i podkręcaniem podniecenia. Niekoniecznie do tego trzeba oczywiście zamykać "ptaszka w klatce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Maryla31 napisał:

Młodym mężczyznom to się często zdarza. Najważniejsze to nie robić docinków, strzelać fochów, pocieszać, a pomóc poprzez miłe słowa, przytulenie się, wykazanie aktywności. 

tak, ale mam wrażenie, że u jej partnera strach przed ciążą może być powodem tego, że nie chce finału w pochwie a gdy to robi w ustach to nie ma z tym żadnego problemu. Wiadomo - w przypadku wytrysku do ust nie musi się bać o ciążę. W przypadku wytrysku do pochwy gdyby guma pękła lub się zsunęła to tak. Inna sprawa na ile on ją kocha i jest z nią związany gdyby dla niego jej ciąża była katastrofą? Wiem, że to młody wiek i w takim ciąży się nie planuje ale ciekaw jestem jak zachowałby się w razie wpadki. Na miejscu Rosie też zwróciłbym na to uwagę chyba, że seks z nim traktuje tylko zabawowo. Ale jeśli tak to tym bardziej niech się lepiej zabezpiecza. Prezerwatywa może być jako zabezpieczenie przed choróbskami ale dodatkowo co do ciąży to polecałbym lepsze zabezpieczenie

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Maryla31 napisał:

Młodym mężczyznom to się często zdarza. Najważniejsze to nie robić docinków, strzelać fochów, pocieszać, a pomóc poprzez miłe słowa, przytulenie się, wykazanie aktywności. 

I to się staram robić, im częściej uprawialiśmy seks tym rzadziej ten problem występował więc może to kwestia do "wyćwiczenia" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maryla31 napisał:

Wg mnie jeśli to znajomość nie na "całe życie" to może lepiej aby uprawiali seks z pominięciem penetracji, jest tyle innych fajnych dróg do mega satysfakcji kobiety.

Jesteśmy młodzi ale traktuje ją całkiem poważnie 😄 wydaje mi się, że szkoda byłby rezygnować z tego bo nie dość, że daje mi satysfakcję to też to cenne poczucie bliskości ale dziękuję za sugestie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ddt60 napisał:

tak, ale mam wrażenie, że u jej partnera strach przed ciążą może być powodem tego, że nie chce finału w pochwie a gdy to robi w ustach to nie ma z tym żadnego problemu. Wiadomo - w przypadku wytrysku do ust nie musi się bać o ciążę. W przypadku wytrysku do pochwy gdyby guma pękła lub się zsunęła to tak. Inna sprawa na ile on ją kocha i jest z nią związany gdyby dla niego jej ciąża była katastrofą? Wiem, że to młody wiek i w takim ciąży się nie planuje ale ciekaw jestem jak zachowałby się w razie wpadki. Na miejscu Rosie też zwróciłbym na to uwagę chyba, że seks z nim traktuje tylko zabawowo. Ale jeśli tak to tym bardziej niech się lepiej zabezpiecza. Prezerwatywa może być jako zabezpieczenie przed choróbskami ale dodatkowo co do ciąży to polecałbym lepsze zabezpieczenie

Myślę, że coś może w tym być. Sama dość mocno się tym stresuje i kilka razy dałam mu o tym znać więc jestem w stanie uwierzyć w taką przyczynę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maryla31 napisał:

doradzam zamienić liczbę na jakość

Jedno nie wyklucza drugiego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rosie01 napisał:

Stosujemy prezerwatywy, zdarzyło nam się to zrobić bez i wtedy częściej dochodzł, może prezerwatywy mogą mieć jakiś negatywny wpływ na jego odczucia? 

W prezerwatywie facet mniej czuje, dlatego trudniej mu jest dojść. Podczas seksu oralnego na pewno doznania są intensywniejsze dlatego łatwiej o orgazm. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rosie01 napisał:

Stosujemy prezerwatywy, zdarzyło nam się to zrobić bez i wtedy częściej dochodzł, może prezerwatywy mogą mieć jakiś negatywny wpływ na jego odczucia? 

W takim razie bardziej to wygląda na przemasturbowanie. Możecie sprawdzić Real Feel. Są świetne. Prawie jak bez. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemetiisto napisał:

W takim razie bardziej to wygląda na przemasturbowanie. Możecie sprawdzić Real Feel. Są świetne. Prawie jak bez. 😉

Sprawdzimy  🙂 dzięki za radę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, 130fox napisał:

I co ta gumka tutaj pomoże?

Nie będzie tak bardzo odczuwalna przy zbliżeniu a da komfort i spokój w kwestii nie pożądanej ciąży. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, 130fox napisał:

A co po komforcie jak jemu opada:)

Warto przeczytać całość, będziesz wiedzieć. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 130fox napisał:

Myśle ze jednak nie warto

Zgadza się. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×