Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kaa99

Czy pracuje ktoś w szpitalu?

Polecane posty

Witam, myślę nad jakimś zawodem medycznym żeby móc pracować w szpitalu. Mam juz jeden zawod ale zle wybrany wiec trzeba myśleć o przyszłości. Mianowicie czy jest ktoś opiekunem medycznym albo sanitariuszem w szpitalu i mógłby powiedzieć jak to wygląda na prawdę. Czy warto zrobić taką szkołę, kurs? Przede wszystkim jakie są na prawdę obowiązki tych osób bo słyszałam różne rzeczy. Może ktoś jest albo zna kogoś na tych stanowiskach:) pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kaa99 napisał:

Witam, myślę nad jakimś zawodem medycznym żeby móc pracować w szpitalu. Mam juz jeden zawod ale zle wybrany wiec trzeba myśleć o przyszłości. Mianowicie czy jest ktoś opiekunem medycznym albo sanitariuszem w szpitalu i mógłby powiedzieć jak to wygląda na prawdę. Czy warto zrobić taką szkołę, kurs? Przede wszystkim jakie są na prawdę obowiązki tych osób bo słyszałam różne rzeczy. Może ktoś jest albo zna kogoś na tych stanowiskach:) pozdrawiam 

opiekun medyczny to moja ciocia skończyła studium roczne a teraz w szpitalu poprawia poduszki, karmi ludzi, pomaga im sie obracać, takie tam. nie możesz ani sprzątać szpitala, ani leczyć ludzi. ale możesz im pomóc 🙂 jesteś jakby pomocą pielęgniarki 🙂 ale nie pielęgniarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dobrze, wiadomo nie chcę leczyć ludzi ale też nie chce być tylko od "brudnej roboty" wolę wiedzieć od razu co robią te osoby:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×