Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KacperKuznik

Za bardzo mi zależy...

Polecane posty

Hej, mam problem...

Poznałem dziewczynę, z którą jestem w związku już dobre kilka miesięcy. Początki są jak zawsze wspaniałe. Dużo spotkań, długie rozmowy i ogromna tęsknota, a teraz? Było wszystko super, lecz kilka dni temu nagle poinformowała mnie, że potrzebuje luzu i przestrzeni. Przestała tak często się odzywać i kontakt się pogorszył o 100%. Powiedziała, że chcę trochę oddechu. Czy jestem przewrażliwiony? Czy za bardzo się martwię i to normalne? Kłopot w tym, że jestem bardzo uczuciowy i boli mnie to jak widzę, że jest aktywna na portalu społecznościowym i nie napiszę przez długi okres a zawsze to robiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
13 godzin temu, KacperKuznik napisał:

Hej, mam problem...

Poznałem dziewczynę, z którą jestem w związku już dobre kilka miesięcy. Początki są jak zawsze wspaniałe. Dużo spotkań, długie rozmowy i ogromna tęsknota, a teraz? Było wszystko super, lecz kilka dni temu nagle poinformowała mnie, że potrzebuje luzu i przestrzeni. Przestała tak często się odzywać i kontakt się pogorszył o 100%. Powiedziała, że chcę trochę oddechu. Czy jestem przewrażliwiony? Czy za bardzo się martwię i to normalne? Kłopot w tym, że jestem bardzo uczuciowy i boli mnie to jak widzę, że jest aktywna na portalu społecznościowym i nie napiszę przez długi okres a zawsze to robiła 

Dużo spotkań w necie czy w realu?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, KacperKuznik napisał:

Hej, mam problem...

Poznałem dziewczynę, z którą jestem w związku już dobre kilka miesięcy. Początki są jak zawsze wspaniałe. Dużo spotkań, długie rozmowy i ogromna tęsknota, a teraz? Było wszystko super, lecz kilka dni temu nagle poinformowała mnie, że potrzebuje luzu i przestrzeni. Przestała tak często się odzywać i kontakt się pogorszył o 100%. Powiedziała, że chcę trochę oddechu. Czy jestem przewrażliwiony? Czy za bardzo się martwię i to normalne? Kłopot w tym, że jestem bardzo uczuciowy i boli mnie to jak widzę, że jest aktywna na portalu społecznościowym i nie napiszę przez długi okres a zawsze to robiła 

Dużo spotkań, długie rozmowy...i to wszystko? Czy Ty chociaż ją pocałowałeś? Jezeli nie ,to sprawa jest jasna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, KacperKuznik napisał:

potrzebuje luzu i przestrzeni

Daj go jej. W nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×