Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kassandraaaaaa

Jak żyć z mamą w depresji?

Polecane posty

Od dziecka jestem bardzo zżyta z mama, ona jest wspaniała ale tez trudna.. manipuluje wszystkimi w domu, ja się wyprowadziłam już 7 lat temu, ale odkąd jestem sama (3 lata) jeżdżę codziennie i dzwonię po kilka nawet kilkanaście razy.. mam 28 lat ciężko mi z tym, naprawdę.. nie potrafię odciąć pępowiny.. ona ma depresje po stracie dziecka, teraz jest bezrobotna ja mam mało pracy i ma gorsze dni.. tylko, ze ja jej mam wszystko mówić ale ona nie chce powiedzieć co jej jest.. co robić? Jak się z tęgi wydostać? Jak ucinam kontakt mam wrażenie ze marnuje czas który możemy sobie we dwie spędzić a życie jest krótkie.. tylko ona potem tego i tak niedocenia, wszystko robi po swojemu i tak jak ona chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, anonimkanimka20 napisał:

Nie do końca rozumiem o co chodzi - co jest tutaj problemem? To że mama się nie zwierza tobie? Chcesz się od niej odciąć, ale nie umiesz?

Tak nie potrafię się odciąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko sama, psycholog powiedziała mi ze stopniowo Mam to robić i nad tym pracować.. nie wiem gdzie dostać pomoc? Czy wgl jest to normalne? Wszystko muszę konsultować z nią.. pytam, dzwonię, ona wie o mnie wszystko.. z jednej strony jest moja przyjaciółka a z drugiej strony czuje ciągle poczucie ze jak mnie będzie mniej u niej to ona będzie sama.. od dzieciństwa ja jej doradzałam czy ma odejść od ojca który pije, pomogłam jej podjąć ta decyzje a miałam wtedy zaledwie 9 lat.. musiałam dojrzeć a teraz czuje się często jak taka dziewczynka.. nie potrafię ułożyć sobie życie.. na facetów trafiam beznadziejnych i ciagle rozkminiam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×