Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mściwasynowa

WIELKA WYGRANA!

Polecane posty

Niektórzy mawiają że nie ma sposobu na teściową, żeby ukarać za złe rzeczy które w życiu naszym uczyniła. Dzisiaj czyli wczoraj miała odbyć się kolacja u mnie i moje misia, nie mogłam się doczekać aż zemszczę się na starej raszpli. Przyszli moi rodzice i moje rodzeństwo, również u mojego mężulka, bez dzieci wyjątkowo. Gdy podjadł i popił, przez dwie godziny oglądaliśmy nudny film który tylko teściowej podobał się. Nadszedł czas snu w salonie bo ono jest. Kto mógł to spał na dwóch wersalkach i fotelu rozkładającym, pozostali na materacach. Udawałam że śpię, czekałam aż nie mogłam się doczekać. Gdy wybiła czwarta cichymi kroczkami wzięłam z toalety z szafy spod zlewu wiadro z dużą ilości kału, chcąc nie chcąc ukradłam z przed drzwi sąsiadki bo słyszałam że kibel mają zapchany i miała to wynieść. Gdy teściowa spała na rozłożonej wersalce sama i bokiem leżała to tą całą zwartość wylałam na mebel, wiadro szybko odniosłam na miejsce czyli przed drzwi sąsiadki aha przed i po miała rękawiczki. I na koniec przed łóżko położyłam pół pustej butelki wódki. Położyłam się obok męża i czekałam. Na efekty długo nie musiałam czekać, niezły fetor był. Każdy budził się z grymasem na twarz, teściowa wstają i miała pół pleców i tyle brudne od kału. Każdy nos zatykał palcami i mówili: zesrus lub obsraniec . Teściowa zło wcielone nie wiedziała o co chodzi, mówiła ciągle że nie dostać takiej wielkiej biegunki. Zaczęła udawać że płaczę ale nikt nie nabrał się na jej sztuczkę. Każdy zaczął z dystansem traktować ją i uważać za brudasa i menela. Może i wersalka do śmieci ale zemsta jest słodka. Powiedziałam to moje mamie, pochwaliła że należało się ten starej babie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się podoba tutaj to Twój nick 😆 opowiadanie trochę słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mściwasynowa napisał:

Dzisiaj czyli wczoraj...

Co za bezsens 😄

Dalej nie czytałem.

Edytowano przez Alain_Delon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Elciaa29 napisał:

Jedyne co mi się podoba tutaj to Twój nick 😆 opowiadanie trochę słabe.

Dokładnie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zemsta najbardziej uderza w nas samych. Nienawiść to złe uczucie, nie można go pielęgnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×