Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
JulaJulaJula

Warszawa - lubicie to miasto?

Polecane posty

4 minuty temu, Blanca30 napisał:

Od pierwszego posta wiedziałam, że tak może napisać tylko "słoik"😍 

 

dostałam się na Uniwersytet Warszawski, na wydziale prawa. Dlatego tu przyjechalam. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

A ja nie napisałam że coś mnie dziwi . Poza tym w odpowiedzi na moje pytanie napisać czy ja mam jakiś problem to trochę dziwne 

wiem że jestem słoikiem, ale co w tym złego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Blanca30 napisał:

Od pierwszego posta wiedziałam, że tak może napisać tylko "słoik"😍 

 

To nie chodzi o słoik czy nie słoik , bo mnie osobiście też denerwuje jak rodowici Warszawiacy (oczywiście tylko niektórzy) nazywają każdego słoikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JulaJulaJula napisał:

wiem że jestem słoikiem, ale co w tym złego? 

A czy ja napisałam, że to coś złego?

Po prostu jak wiekszość "słoików" narzekasz na miasto, w którym przyszło ci żyć😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JulaJulaJula napisał:

wiem że jestem słoikiem, ale co w tym złego? 

A ja nic o słoikach nie pisałam i że to coś złego też nie . Ja zapytałam tylko z tego powodu że odkąd żyje i poznałam dużo ludzi jeszcze nikt kto by tu się urodził i żył nie powiedział w taki sposób o tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elciaa29 napisał:

To nie chodzi o słoik czy nie słoik , bo mnie osobiście też denerwuje jak rodowici Warszawiacy (oczywiście tylko niektórzy) nazywają każdego słoikiem

Myślę, że nie każdego.....tylko tych, którzy są tak bardzo niezadowoleni, jakby za karę mieszkali w Warszawie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Racibórz kiedyś w Opolskim napisał:

Co sądzisz o serialu sloiki na Polsacie? 

Nic, bo nie oglądam😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

A ja nic o słoikach nie pisałam i że to coś złego też nie . Ja zapytałam tylko z tego powodu że odkąd żyje i poznałam dużo ludzi jeszcze nikt kto by tu się urodził i żył nie powiedział w taki sposób o tym mieście.

Warszawa to ładne miasto. Niestety bardziej Turyści z zagranicy doceniają Warszawę, a szkoda, bo warszawa to nie tylko Stare miasto i Łazienki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Blanca30 napisał:

Myślę, że nie każdego.....tylko tych, którzy są tak bardzo niezadowoleni, jakby za karę mieszkali w Warszawie

Są osobniki i takie które czują jakąś wyższość nad innymi i wszystkich tak nazywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Blanca30 napisał:

Ale po co ta cała dyskusja skoro jula wyprowadza się do Krakowa?😀

 

To nie dyskusja a wymiana poglądów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

To nie dyskusja a wymiana poglądów 🙂

A to sorki, nie wiedzałam, że wymiana poglądów to nie dyskusja😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Marzycielka_Monika napisał:

Warszawa to ładne miasto. Niestety bardziej Turyści z zagranicy doceniają Warszawę, a szkoda, bo warszawa to nie tylko Stare miasto i Łazienki. 

Mi całościowo też się podoba , są miejsca ładne i mniej ładne ale ja czuję tu moje serce właśnie w takiej przedwojennej żydowskiej kamienicy z czerwonych cegieł ❤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Racibórz kiedyś w Opolskim napisał:

Znasz serial Sloiki na Polsacie o przyjezdnych do Warszawy? 

Tak znam , widziałam kilka odcinków ale nie oglądam raczej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Racibórz kiedyś w Opolskim napisał:

wywyższają się ci co mają kompleksy i chcą poczuć się lepiej tzn przyjezdni do Warszawy w chwili wysiadki na dworcu centralnym 😄

Tak są i tacy którzy mieszkają np od 10 lat a innych przyjezdnych traktują w taki właśnie sposób ale też zdarzają się przypadki ludzi którzy są Warszawiakami z dziada pradziada a i tak bardzo lubią się wywyższać ale to już zależy od charakteru danej osoby .

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Racibórz kiedyś w Opolskim napisał:

widzę że ty się nie wywyższasz jak stereotypowy warszawiak, jesteś normalna

A czym tu się wywyższać ? Jestem lepszym człowiekiem mieszkając tu od innych ludzi mieszkających gdzie indziej ? Nie można patrzeć na nikogo przez pryzmat tego skąd pochodzi , tylko jakim jest człowiekiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Racibórz kiedyś w Opolskim napisał:

Pewnie znasz od lat festiwal w Opolu oraz dawny program "od przedszkola do Opola" 🙂

Znam , poza tym już jakiś czas temu mnie o to pytałeś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Racibórz kiedyś w Opolskim napisał:

Zapomniałem 😮

Nic nie szkodzi , rozmawiasz z wieloma osobami to trudno by było wszystkich spamiętać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marzycielka_Monika napisał:

mieszkam we Wrocławiu i dobrze mi tu 🙂 

Wrocław najlepszy. 🥰

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JulaJulaJula napisał:

no ja niestety tam mieszkam ale niedługo wyprowadzam się z tego choojowego miasta. Do Krakowa

To mam nadzieje, ze nie masz zadnej astmy bo sie tam udusisz. Krakow jest dla mnie no go. Pewnie tak jak dla ciebie Warszawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak gwoli wyjasnienia co to znaczy lubic miasto? Miasto jest pojeciem tak wielowarstwowym, ze nigdy sie nie da wszystkiego w nim lubic. A ze kazdy ma inne priorytety to tez kazdy inaczej odpowie. Warszawa to miasto mojej mlodosci, czas studiow i ludzi, ktorzy wtedy byli w moim otoczeniu. Ale tej Warszawy juz nie ma, i niektorych ludzi juz tez 😞 Sentyment jednak pozostal do dzis. I bardzo lubie to uczucie w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JulaJulaJula napisał:

a w ... przynajmniej Kraków jest ładny, ja będę mieszkała obok galerii Serenada, obok Aquaparku Kraków, blisko na autobus i do parku Tysiąclecia. 

Kraków jest brzydki i brudny....jedynie starówka i najbliższe okolice ok a cała reszta szare brudne, prlowskie miasto...Wrocław dużo fajniejszy bo bardziej zadbany i nowoczesny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa i Wrocław , 2 najfajniejsze miasta w Polsce.

Warszawa wiadomo - im miasto większe tym lepsze zarobki, lepsze możliwości i w ogóle ta różnorodność. Cały czas się rozwija i żadne miasto w Polsce nie ma tak europejskiego poziomu.

Wrocław - najfajniejsze miasto do życia. Duży, jest wszystko co trzeba a jednocześnie życie trochę spokojniejsze niż w Wawie, nowoczesny i ładny. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kejtred napisał:

Warszawa i Wrocław , 2 najfajniejsze miasta w Polsce.

Warszawa wiadomo - im miasto większe tym lepsze zarobki, lepsze możliwości i w ogóle ta różnorodność. Cały czas się rozwija i żadne miasto w Polsce nie ma tak europejskiego poziomu.

Wrocław - najfajniejsze miasto do życia. Duży, jest wszystko co trzeba a jednocześnie życie trochę spokojniejsze niż w Wawie, nowoczesny i ładny. 

fajnie że doceniasz mój Wrocław. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kejtred napisał:

Kraków jest brzydki i brudny....jedynie starówka i najbliższe okolice ok a cała reszta szare brudne, prlowskie miasto...Wrocław dużo fajniejszy bo bardziej zadbany i nowoczesny. 

jeszcze Tyniec jest ładny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JulaJulaJula napisał:

Wrocław w chooj isyf 

no chyba Kraków w którym ładna jest jedynie starówka. Kraków w ogóle infrastrukturę ma  chyba najgorszą w całęj Polsce, korki większe niż te w stolicy,  kto jest kierowcą ten wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JulaJulaJula napisał:

zazdrościcie mi że będę mieszkała w takim pięknym mieście. 

a czego mamy ci zazdrościć? Smogu? Czy to, że będziesz mieszkała obok Galerii Serenada i Aquaparku Kraków 😄 Oprócz starówki, i Tyńca, Wawelu, nie ma tam nic ciekawego 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×