Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Smutna554

Proszę pomóżcie

Polecane posty

Chłopak chciał do mnie parę razy przyjechać a ja Wstydzę się zaprosić swojego chłopaka do domu dlatego że nie mam drzwi u siebie w pokoju. Co zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Smutna554 napisał:

Chłopak chciał do mnie parę razy przyjechać a ja Wstydzę się zaprosić swojego chłopaka do domu dlatego że nie mam drzwi u siebie w pokoju. Co zrobić? 

Niech coś wynajmie. Powiedz, że do domu nie możesz go zaprosić. Nie musisz przecież tłumaczyć z jakiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz szczerze chłopakowi, że nie czujesz  się swobodnie na myśl o jego odwiedzinach. Obowiązują w Twoim domu pewne reguły i zasady o których trudno Ci mówić na tym etapie relacji. Pamiętnej spotyka się z Tobą ze względu na Twoja wartość! W domu, który ty kiedyś zbudujesz zapewne będą drzwi. Najważniejsze to wspieraj siebie i nie przejmuj się czymś na co nie masz wpływu. Bądź odważna i pamiętaj jeszcze, ze w życiu są ludzie którzy będą z tobą po coś i tacy którzy będą mimo wszystko. Tych po coś naprawdę nie warto wpuszczać do swojego świata a ci którzy są mimo wszystko bez problemu zrozumieją ze np nie masz drzwi w pokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz szczerze, bo to najlepsze wyjście. Zrozumie i spotkacie się w parku lub u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2020 o 00:30, Waleriawerianum napisał:

[...] Obowiązują w Twoim domu pewne reguły i zasady o których trudno Ci mówić na tym etapie relacji. [...]

Takie robienie tajemnicy z bzdur i z igły wideł nie służy kompletnie niczemu. Chyba, że zniechęcaniu do siebie... 

Dnia 16.12.2020 o 14:32, Smutna554 napisał:

[...] Co zrobić? 

Normalnie powiedzieć. "Nie mam w pokoju drzwi, więc będzie niezbyt komfortowo, może posiedzimy gdzieś indziej? / może spotkajmy się u Ciebie?". Możesz chłopaka na chwilę zaprosić do siebie, jeśli chcesz, by zobaczył Twój pokój, albo poznał Twoją rodzinę, po czym możecie sobie wyjść gdzieś. Nie ma sensu kombinować i przejmować się. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nenesh napisał:

Takie robienie tajemnicy z bzdur i z igły wideł nie służy kompletnie niczemu. Chyba, że zniechęcaniu do siebie... 

Normalnie powiedzieć. "Nie mam w pokoju drzwi, więc będzie niezbyt komfortowo, może posiedzimy gdzieś indziej? / może spotkajmy się u Ciebie?". Możesz chłopaka na chwilę zaprosić do siebie, jeśli chcesz, by zobaczył Twój pokój, albo poznał Twoją rodzinę, po czym możecie sobie wyjść gdzieś. Nie ma sensu kombinować i przejmować się. 

Popieram. Robienie sztucznych tajemnic to niepotrzene nakrecanie atmosfery , w ktorej Ty sama nie bedziesz sie dobrze czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×