Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Prezes Pfizera nie przyjął własnej szczepionki

Polecane posty

tłumacząc się, że nie chce się wpychać w kolejkę. Ale oczywiście naiwni uwierzą, że to filantrop, któremu zależy na dobru ludzi i za niedługo ją weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, sam wie jaki to syf który będzie sluzyl do depopulacji, do wybicia szczególnie starszych osób. Plandemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kazdy wie ze w szczepionce jest choroba i jedni ja dobrze przyjma a inni b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ***** *** napisał:

zależy w której w tej fajzera podobno nie ma wirusa to szczepionka innego typu ma tylko fragment dna wirusa. 

No nie badz taki pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

tłumacząc się, że nie chce się wpychać w kolejkę. Ale oczywiście naiwni uwierzą, że to filantrop, któremu zależy na dobru ludzi i za niedługo ją weźmie.

Tylko naiwni wierzą w moc tej szczepionki.Ciemnogrod i tyle. Zresztą analizowałam już jej skład. To jedno wielkie gó......o. W dniu ogłoszenia, że jest, prezes sprzedał większość swoich akcji. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede mieć wwszczepionego chipa pod skorę  ja nie bede zniewolony ja jestem chory na raka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ***** *** napisał:

to ze nie dziala to inna kwestia jest tu ludzie sugeruja ze to jakies narzędzie masowej zagłady i kontroli ludzkich umysłów :d

 

Spiski towarzyszą ludziom od pradziejów 😁. Grunt to sensacyjne historyjki..Szkoda tylko, że nie ma szczepionki na prawidłowe funkcjonowanie mózgu. 😎U większości ten narząd niestety jest chory😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ***** *** napisał:

zawsze mozęcie sie przenieść do KRaśnika tam jest strefa bez 5g i bez wifi przez chwile też była 😄 tam nic nie grozi 😄 odetnijcie szybko net podobno jest tak samo szkodliwy jak szczepionki 😄 a jak macie 5g albo wifi to podobno przenosi koronawirusa 😄

 

 

 

Akurat 5g to w Polsce tylko w nielicznych miejscach można doświadczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to za bardzo się na tym nie znam ale ojciec mojego dziecka instaluje anteny z 5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Mogę Ci swoja szvzepionke oddać dziabniesz się na zapas

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Leżaczek napisał:

Mogę Ci swoja szvzepionke oddać dziabniesz się na zapas

Chciałam Ci dać reakcję ale mi się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ***** *** napisał:

i co obcy nie przejeli jego mózgu nie zmarł na raka albo koronawirusa 😄 ?

 

Przecież wiadomo że to jedna wielka bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ***** *** napisał:

ja myślę że jednak pewien odsetek ludzi w to wierzy a w takim miejscu jak to to ten odsetek moze być większością 😄

 

Nie wiem , to jest czysta głupota w takie rzeczy wierzyć

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

tłumacząc się, że nie chce się wpychać w kolejkę. Ale oczywiście naiwni uwierzą, że to filantrop, któremu zależy na dobru ludzi i za niedługo ją weźmie.

nie wziął bo nie jest durny, haha, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ***** *** napisał:

skąd się biora tacy ludzie jak wy, wierzący w światowe spiski i układ scalony w szczepionce który robi z ludzi cyborgów 😄 ? wy w ogóle wiecie z jakich materiałów wykonuje sie półprzewodniki ? jak chcecie w cieczy ten półprzewodnik wszczepić 😄 ? wiecie ile ludzi ma alergię na materiały z których są wykonane półprzewodniki np. na krzem ? macie wy w ogole rozum tak na koniec ?

 

Jeszcze malo wiesz idi.oto, pewnie swoja ,,wiedze" czerpiesz z TV, tej propagandy strachu 🤦. Tak juz dawno sie zaczęła depopulacja bo ludzie chorzy przewlekle nie maja dostępu do lekarzy! Tylko goowniane teleporady a np. Wiele operacji poodwoływano i mnostwo ludzi (np z nowoworami) teraz umiera z braku dostępu do służby zdrowia! Trzeba być ...em zeby tego nie widziec!!! Tacy nawiedzeni covidianie jak ty tylko karmią sie kłamstwami z telewizji i nawet jak im sie podsuwa pod nos.różne artykuły potwierdzające ze to plandemia to nie racza prseczytac- głupota i ignoranctwo. Mogę ci wysłać różne artykuły ale pewnie i tak nie przeczytasz! 🤦🤦🤦. Chcesz to sie szczep tylko taka ciekawostka- 2 osoby za granica zmarły po szczepionce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ***** *** napisał:

poza tym routery też działają na 5MHz a 5g jest przenoszone m.in,. na 3-4MHz

To teraz jest Wi-Fi na falach krótkich? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, kilka dni temu media obiegła informacja, że w listopadzie ilość zgonów w Polsce była dwukrotnie większa niż w jakimkolwiek miesiącu w latach ubiegłych. Media oczywiście lansują tezę, że to z powodu Covid i, że to pokazuje jak potrzebne są ograniczenia.

Tymczasem, kiedy zagłębić się w treść przekazu, okazuje się, że tylko 30% z tej liczby zgonów jest spowodowana Covid. Reszta to choroby niezwiązane. To oznacza, że przyczyną zwiększonej śmiertelności są głównie ograniczenia i paraliż służby zdrowia a nie sam Covid.

Ograniczenia przynoszą więc więcej szkody niż pożytku. Mamy to czarno na białym. I nie ma tutaj pola do dyskusji. Jedyne czego można być pewnym to, że władze manipulują danymi aby nas trzymać w strachu.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ***** *** napisał:

podejrzewam że zanim do ciebie szczepionka dotrze to ja już dawno będę zaszczepiony ale dziekuję za dobre serce 😄

 

Tak taak ...u, zaszczep sie eksperymentalna nieprzebadana szczepionka która powstała ekspresowo w około rok, a zawsze badania nad szczepionka, jej ewentualnymi skutkami ubocznymi trwają minimum 8 lat!!! W dodatku NIKT nie poniesie odpowiedzialnosci za skutki uboczne- ani firmy farmaceutyczne, ani lekarze ani rząd, są oni ustawowo zwolnieni z odpowiedzialnosci . Każdy myslacy człowiek by wywnioskował ze z ta szczepionka jest cos sie tak i nie będzie ona bezpieczna, ze to duże ryzyko ale ty myślący nie jesteś, lemingu lykajacy medialna propagandę o wirusie którego śmiertelność wynosi...około 1% (i to zwykle umierają ludzie z chorobami wspolisniejacymi). MYSL !!!🤦🤦🤦

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 17:47, ***** *** napisał:

to ze nie dziala to inna kwestia jest tu ludzie sugeruja ze to jakies narzędzie masowej zagłady i kontroli ludzkich umysłów :d

 

nanoboty są tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ***** *** napisał:

problem jest jednak inny za chwilę nigdzie za granice nie wyjedziesz jak się nie zaszczepisz bo do samolotu cię nie wpuszczą tak jak teraz bez negatywnego testu nie wpuszczaja

Ciekawe, że przy szczepionkach na inne choroby takich ograniczeń nie było 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ciekawe, że przy szczepionkach na inne choroby takich ograniczeń nie było 🤔

bo tu nie chodzi o wirusa, tylko o masową kontrole bydła

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ***** *** napisał:

bywają ale na mniejszą skalę są państwa gdzie jak na febre nie masz szczepienia to nie wjedziesz czy inne choroby. 

No ale to co innego. Malaria czy febra to choroby występujące w jednym regionie i dla osób spoza niego są groźniejsze niż dla miejscowych. Poza tym szczepionki na febrę są przebadane, na koronę nie. No i brak możliwości wjazdu do jakiegoś zadvpia w Afryce to nie to samo, co globalny zakaz podróżowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ***** *** napisał:

ale ja się zgadzam że na wirusa umiera 2% w krajach cywilizowanych do któych polska nie nalezy to poniżej 1% i wiele krzyku o nic, poza tym już od ponad roku jest w europie tylko wczesniej nikt o tym nie wiedział i ludzie żyli. problem jest jednak inny za chwilę nigdzie za granice nie wyjedziesz jak się nie zaszczepisz bo do samolotu cię nie wpuszczą tak jak teraz bez negatywnego testu nie wpuszczaja a szczepionki to najlepszy sposób ochrony przed wirusami to są fakty. to że wirus niespecjalnie grożny to inna kwestia.

 

Tak ale wirusy mutuja wiec żadna szczepionka nie będzie skuteczna. Od lat jest szczepionka na grypę i do tej pory nie wyeliminowała ona grypy (co chwile pojawiają sie nowe szczepy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Od lat jest szczepionka na grypę i do tej pory nie wyeliminowała ona grypy (co chwile pojawiają sie nowe szczepy).

Poza tym jeśli nie zaszczepisz się na grypę, to nie masz z tego powodu żadnych ograniczeń - możesz normalnie podróżować, chodzić po sklepach i wszędzie.

Szczepionka na koronę ma inny cel, ona nie ma być skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Poza tym jeśli nie zaszczepisz się na grypę, to nie masz z tego powodu żadnych ograniczeń - możesz normalnie podróżować, chodzić po sklepach i wszędzie.

Szczepionka na koronę ma inny cel, ona nie ma być skuteczna.

Dokladnie, a tymi restrykcjami chcą przycisnac ludzi, dokrecaja śrubę zeby męczyć ludzi i zeby dla świętego spokoju sie ugieli i zaszczepili. Szczepienie eksperymentalna nie przebadana szczepionka to cel sam w sobie (chyba najwazniejszy element depopulacji) bo będzie ona powodować tragiczne skutki, w tym śmierć (szczególnie osób starszych- dlatego tych cechą najpierw szczepic). Badania nad każda szczepionka (obserwacja ewentualnych skutkow ubocznych) trwają minimum 8 lat a tutaj szczepionka na covid powstała w niezły rok i od stycznia lub lutego będą szczepic- to moi samo za siebie. Poza tym firmy farmaceutyczne i lekarze sa zwolnieni z odpowiedzialności za jej skutki uboczne (ustawa bezkarność + w ramach ,,walki z pandemia"). Poza tym prezes Pfizera od razu po ogloszeniu szczepionki sprzedał swoje akcje, ciekawe... Nikt nie poniesie odpowiedzialnosci. Każdy kto ma choć minimum zdrowego rozsądku nie zaszczepi sie takim syfem.

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×