Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Frühling in Paris

Spóźniony okres, silne krwawienie

Polecane posty

Witam, okres spóźnia mi się prawie 2 tygodnie. Nie jest to u mnie nowość także nie podejrzewałam ciąźy. Ale wczoraj w pracy zacząl mnie silnie bolec brzuch, zakręciło mi się w głowie i było słabo i niedobrze. Pojawiło się sporo krwi. Do wieczora krwawienie ustąpiło i dziś juź praktycznie nie występuje, nadal boli mnie brzuch. Czy ktos wie co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to kontrola u ginekologa mogłaby Ci rozjaśnić sytuację. My co najwyżej możemy z fusów wróżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak do lekarza idź zamiast pytać na forum? Mogło to być zarówno poronienie jak i inne sprawy, tego tu nikt Ci nie powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak iść do lekarza ani tym bardziej na l4 w razie czego bo mam umowę o prace tylko na miesiąc, nie mogę stracic pracy. Dlatego pytam tu bo lekarz to ostatecznosc. Na razie ratuje sie lekami przeciwbólowymi, dziś krwawienie jest skąpe, w kolorze takim brązowawym ale brzuch boli, słabo mi i niedobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Frühling in Paris napisał:

Nie mam jak iść do lekarza ani tym bardziej na l4 w razie czego bo mam umowę o prace tylko na miesiąc, nie mogę stracic pracy. Dlatego pytam tu bo lekarz to ostatecznosc. Na razie ratuje sie lekami przeciwbólowymi, dziś krwawienie jest skąpe, w kolorze takim brązowawym ale brzuch boli, słabo mi i niedobrze 

Masz umowę na miesiąc. A wcześniej? Przeszłaś z pracy do pracy, czy byłaś na bezrobociu?

Jeśli zmieniłaś pracę na pracę, to posiadasz ubezpieczenie zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość_2 napisał:

Masz umowę na miesiąc. A wcześniej? Przeszłaś z pracy do pracy, czy byłaś na bezrobociu?

Jeśli zmieniłaś pracę na pracę, to posiadasz ubezpieczenie zdrowotne

To jest moja pierwsza w życiu praca. Mam juz jedno dziecko. Wczesnie zostałam matką i muszę dbac o dziecko a na ojca nie mam co liczyc.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w szpitalu, to wczesna ciąża. Powiedzieli że na tym etapie ciezko cokolwiek stwierdzic, jest pecherzyk ciążowy bardzo malutki. Przeżyłam kiedyś już poronienie i było bardzo podobnie. Myślicie że ta ciąża też tak się zakończy? Ten silny ból i dużo krwii to chyba niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×