Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Koti323

Nachalne koleżanka męża

Polecane posty

Cześć:) 

Mam pewien problem z jedną 'znajomą' mojegomęża jak on to o niej mówi. Znają się już kupe lat i zawsze mieli tam jakiś kontakt ze sobą. Mi to zaczęło przeszkadzać jak my zaczęliśmy być razem czyli wrzesień 2018. Podczas naszego związku oni ze sobą pisali praktycznie codziennie od września do lutego. W lutym jak się o tym dowiedziałam to to ukrocilam Ale wciąż mieli jakiś tam kontakt. Tak bardzo by mnie to nie urazilo gdyby nie to że pisali do siebie rzeczy których do znajomych się nie pisze. Typu kocie, miś, z kim bym pogadaljak nie z Tobą, dziękuję, jesteś najlepsza i dzibki serduszka i  takie tam. W między czasie pojawił nam się synek. A sytuacja z tą babą zaczęła mnie jeszcze bardziej wkurzać, więc zablokowałam ją u niego na messengerze, to ona w końcu napisała na insyagramie do niego. On mi obiecał że jej nie odpisze jednak słowa nie dotrzymał. Trochę mu nawrzucalam za to i poblowalam ją u niego w tel wszędzie gdzie się da. I sama do niej napisałam żeby się odwalila, ale ona jakoś się tym nie przejela i jeszcze się że mnie śmiała że świat jest mały i naprwno się spotkają. Dziewczyny pomóżcie mi. Co powinnam zrobić żeby się jej pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Koti323 napisał:

Cześć:) 

Mam pewien problem z jedną 'znajomą' mojegomęża jak on to o niej mówi. Znają się już kupe lat i zawsze mieli tam jakiś kontakt ze sobą. Mi to zaczęło przeszkadzać jak my zaczęliśmy być razem czyli wrzesień 2018. Podczas naszego związku oni ze sobą pisali praktycznie codziennie od września do lutego. W lutym jak się o tym dowiedziałam to to ukrocilam Ale wciąż mieli jakiś tam kontakt. Tak bardzo by mnie to nie urazilo gdyby nie to że pisali do siebie rzeczy których do znajomych się nie pisze. Typu kocie, miś, z kim bym pogadaljak nie z Tobą, dziękuję, jesteś najlepsza i dzibki serduszka i  takie tam. W między czasie pojawił nam się synek. A sytuacja z tą babą zaczęła mnie jeszcze bardziej wkurzać, więc zablokowałam ją u niego na messengerze, to ona w końcu napisała na insyagramie do niego. On mi obiecał że jej nie odpisze jednak słowa nie dotrzymał. Trochę mu nawrzucalam za to i poblowalam ją u niego w tel wszędzie gdzie się da. I sama do niej napisałam żeby się odwalila, ale ona jakoś się tym nie przejela i jeszcze się że mnie śmiała że świat jest mały i naprwno się spotkają. Dziewczyny pomóżcie mi. Co powinnam zrobić żeby się jej pozbyć?

Powinnaś z nim porozmawiać. Powiedzieć, że nie czujesz się z tym dobrze i tracisz do niego zaufanie kiedy nie dotrzymuje słowa i potajemnie się z nią kontaktuje. Powiedz, że jesteście parą, macie dziecko i masz prawo wiedzieć na czym stoisz. Widać, że dziewczyna czegoś od niego chce skoro nie może się odczepić. Jeśli on Cię nie zrozumie to będzie znaczyć, że ma pomieszane priorytety. Nie możesz mu zabraniać kontaktu z koleżankami, ale jeśli zaczyna Ci to doskwierać to znaczy, że jest zbyt częsty. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, w taki sposób nie pisze się do koleżanki, a już napewno nie będąc w stałym związku. Albo on coś do niej ma, albo ona do niego, postaw sprawę jasno, albo ona albo ty. Niech wybiera. Nie ma miejsca w waszym związku dla osoby trzeciej z którą kontakt ewidentnie wykracza poza ramy koleżeństwa, no chyba że chcesz żyć w trójkącie. To trzeba odciąć raz na zawsze, przecież to jakaś porypana sprawa.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za odpowiedzi . Utwierdzilam się w przekonaniu że robię dobrze. Bo on uważa że przesadzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz, on otwarcie flirtuje z ta kobieta.

oklamuje cie 

Jezeli Ona jest wazniejsza od ciebie to powinni byc razem a ty pojdziesz swoja droga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×