Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pozytywny wyraźnie...To nie jest blada kreska, to jest wyraźna kreska szczególnie że to 5 dni przed okresem....;)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny. Oczywiście jeśli odczytałaś wynik prawidłowo, nie godziny po wykonaniu testu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny, sprawdź za 5 dni czy kreseczka bd ciemniejsza 😆. A tak to Gratulacje ♥️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po powiększeniu zdjęcia test jest negatywny, z tym że robienie testu przed terminem miesiączki jest bez sensu, bo każdy wynik jest w takim przypadku niemiarodajny. Test powinno się wykonać najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, a jeszcze lepiej kilka dni później - gdy miesiączka się nie pojawi. Osobiście testy robiłam najwcześniej w 35 -40 dniu cyklu, przy 29 dniowych cyklach.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Marzycielka_Monika napisał:

Pozytywny 🙂 Gratulacje 🙂

A jak za 5 dni dostanie @, to co jej wtedy napiszesz? 🤦🤦🤦

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Blurp napisał:

A jak za 5 dni dostanie @, to co jej wtedy napiszesz? 🤦🤦🤦

Nie dostanę, beta zrobiona😉 to ze Pani robi testy tak późno nie oznacza ze wcześniej wykonany nie jest wiarygodny😊 mam na myśli tutaj te o największej czułości, choć nawet te mniej czułe wychodzą u mnie pozytywne. Dziękuję za odpowiedź i obdarowuję, wydaje mi sie dobrą radą co by się Pani udała do okulisty skoro test jest Pani zdaniem negatywny😀 Pozdrawiam serdecznie wszystkich komentujących 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Saint_Carly napisał:

Nie dostanę, beta zrobiona😉 to ze Pani robi testy tak późno nie oznacza ze wcześniej wykonany nie jest wiarygodny😊 mam na myśli tutaj te o największej czułości, choć nawet te mniej czułe wychodzą u mnie pozytywne. Dziękuję za odpowiedź i obdarowuję, wydaje mi sie dobrą radą co by się Pani udała do okulisty skoro test jest Pani zdaniem negatywny😀 Pozdrawiam serdecznie wszystkich komentujących 

Gratulacje 🙂 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Saint_Carly napisał:

Nie dostanę, beta zrobiona😉 to ze Pani robi testy tak późno nie oznacza ze wcześniej wykonany nie jest wiarygodny😊 mam na myśli tutaj te o największej czułości, choć nawet te mniej czułe wychodzą u mnie pozytywne. Dziękuję za odpowiedź i obdarowuję, wydaje mi sie dobrą radą co by się Pani udała do okulisty skoro test jest Pani zdaniem negatywny😀 Pozdrawiam serdecznie wszystkich komentujących 

Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nic nie napisałam o wiarygodności testu, tylko o tym, że robienie go przed terminem @ jest bez sensu, podobnie z betą. Wyjątkiem jest procedura in - vitro, gdzie od wyniku poziomu beta HCG ordynuje się odpowiednie dawki leków i wtedy takie badanie jest jak najbardziej zasadne i zalecane. Jednakże w pani przypadku ani pozytywny test, ani badanie bhcg w tak wczesnym stadium nie gwarantują nie wystąpienia @ w terminie. Z prostej przyczyny: statystycznie ok. 40% zagnieżdżonych zarodków ulega samoistnemu poronieniu wraz z miesiączką w terminie, lub z jej niewielkim opóźnieniem. Czy tym kobietom, których testy wychodzą negatywne nawet w terminie spodziewanej miesiączki, a potem jednak okazuje się, że są w ciąży - też pani zaleci wizytę u okulisty?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×