Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ona32

Wyznałam milosc byłemu.

Polecane posty

Wyznałam byłemu ze go kocham.Wysłuchał ale nic nie powiedział.Równie dobrze mógł powiedzieć że mam spadać.Pytałam też czy definitywnie mnie skreśliĺ to nic nie powiedział.Co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ona32 napisał:

Wyznałam byłemu ze go kocham.Wysłuchał ale nic nie powiedział.Równie dobrze mógł powiedzieć że mam spadać.Pytałam też czy definitywnie mnie skreśliĺ to nic nie powiedział.Co mam o tym myśleć?

Dlaczego jest byłym? Kto zerwał, ty czy on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka Mi
51 minut temu, Ona32 napisał:

Wyznałam byłemu ze go kocham.Wysłuchał ale nic nie powiedział.Równie dobrze mógł powiedzieć że mam spadać.Pytałam też czy definitywnie mnie skreśliĺ to nic nie powiedział.Co mam o tym myśleć?

Myślę, że nic do ciebie nie czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
4 minuty temu, Ona32 napisał:

On

 

A miał tyle seksu ile potrzebował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555

Może zamiast wyznawać mu miłość trzeba było ściągnąć mu spodnie. Facet nie potrzebuje od kobiety wyznań tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ona32 napisał:

Co mam o tym myśleć?

Facet ma Cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ochoty nawet odpowiedzieć. Ja chwilami myślałem, napisać życzenia świąteczne do koleżanki z którą miałem parę lat kontakt. Ale co z tego, że nawet jak krótko odpisze. To nie będę mógł spytać co u niej słychać.

Tacy ludzie mają na nas wywalone maksymalnie i lepiej się nie odzywać. Nieważne co czujesz. Oni tego nie odwzajemniają i jesteśmy przekreśleni, traktowani jak g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Ona32 napisał:

On

 

Gdyby to było jakieś nieporozumienie lub gdybyś to Ty zerwała to mogłabyś wiele zyskać takim wyznaniem. W tym jednak wypadku niestety muszę się zgodzić z większością. Facet ma Cię gdzieś. On Cię nie kocha.

Jedyne co w tej chwili możesz zrobić to nie naprzykrzać się mu i ewentualnie czekać kilka tygodni na jego ruch, który prawdopodobnie nie nastąpi. Przejść żałobę po stracie i za kilka miesięcy (ale lepiej za kilka tygodni) otworzyć się na nowe znajomości.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resiurek555
Przed chwilą, banita wolności napisał:

możesz mu spróbować chociaż dać doopy..., faceci lubią jak ich byłe chcą im ponownie udostępnić ci.pke

Tacy już jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, banita wolności napisał:

możesz mu spróbować chociaż dać doopy..., faceci lubią jak ich byłe chcą im ponownie udostępnić ci.pke

Nie lepiej po dupie? Hym... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×