Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barbaraa

Święta z

Polecane posty

Czy we wszystkie dni świat jezdzicie ze swoim małym dzieckiem  do rodziny.? Nas proszą żeby w każdy dzień a ja jednym dniem takiego wyjazdu jestem wyczerpana. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz ochoty ani sił to przecież to nie jest obowiązek. Zostań w domu i odpoczywaj, po to są święta. 

Albo zaproponuj, żeby to rodzina was odwiedziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Barbaraa napisał:

Czy we wszystkie dni świat jezdzicie ze swoim małym dzieckiem  do rodziny.? Nas proszą żeby w każdy dzień a ja jednym dniem takiego wyjazdu jestem wyczerpana. ..

my jechaliśmy zawsze na 24.12 25.12 26.12 i 27.12 do moich rodziców do Gdyni, ja mieszkam na drugim końcu Polski, więc  w święta chciałabym spędzić więcej czasu, teraz zostajemy u siebie w domu. 

A co do dziecka, normalnie zawsze jechaliśmy, ale jak nie masz ochoty zostań u siebie w domu, odpocznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas to pierwsze święta z dzieckiem, więc nie mam serca powiedzieć dziadkom, że mi się nie chce. Do moich rodziców 2 godziny jazdy, więc na Wigilię jeszcze nie tak źle, ale w pierwsze święto od nich do teściowej już 4 godziny, licząc w tym co najmniej dwa postoje. W drugie święto wrócimy więc padnięci ze zmęczenia, ale mam za małe mieszkanie, żeby zrobić święta u siebie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz jeździć, a mimo wszystko chcesz się spotkać, to zaproś codziennie kogoś innego do Was. Wtedy nawet w małym mieszkaniu ugościsz jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zostajemy u sobie w tym roku, po pierwsze to ta pandemia i strach a po drugie malutka ma 3,5 miesiąca i jakoś nie widzę tego ciągania małej po „domach” . Planujemy pojechać dopiero może na Wielkanoc z mała do rodziny, będzie już większa i rozumniejsza, no i te 8 godzin jazdy robi swoje😔😅lepiej się jeździ w lecie, jakiś postój czy szybkie karmienie na „powietrzu”...🙈

wydaje mi się tez ze im straszy człowiek tym mniej mu się chce🤔 święta robimy u siebie, wszystko na spokojnie.. czesc kupiłam, czesc robię... kocham swoją rodzine ale ostatnio wolimy święta „ u siebie” wiadomo póki rodzice żyją to fajnie ich odwiedzić ale z moja siostra, która u nich mieszka kiepsko się dogaduje i może dlatego🤔😔 w każdym razie z maluszkiem w tym roku zostajemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×