Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hdrgv

Grzybica paznokci

Polecane posty

Witam. Mam 23 lata i od jakiegoś czasu zmagam się z wstydliwym problemem. Ściskające kciuki obuwie, malowanie paznokci i po jakimś czasie pojawily mi się plamki na paznokciach u stóp - tylko kciuki. Zbagatelizowalam problem i wciąż nosilam te same buty, od których niemilosiernie bolaly mnie palce, a problem narastał. Zastanawiam się, czy warto iść z tym do dermatologa, czy od razu do podologa? Dodam, że wygląda to typowo na grzybice, żółte i czarne plamki, lamiacy się paznokieć, przestał też rosnąć. Ale przy tym nie czuje żadnego zapachu i nie roznosi się to na inne paznokcie. Czy ktoś z Państwa miał może wykonywana rekonstrukcje? Chcę się pozbyć tego szybko i skutecznie, zamiast wydawać majątek na coraz to nowsze maści, które nic nie pomagają. Proszę o pomoc i opinie osób, które miały styczność z podobnym problemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z domowych sposobów  pomaga ocet,a farmakologicznych płyn,tabletki,lub maść z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że domowe sposoby pomogą, kiedy paznokcie przestały rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.Wątpię, że domowe sposoby pomogą, kiedy paznokcie przestały rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hdrgv napisał:

Wątpię, że domowe sposoby pomogą

W takim razie lekarz,a konkretnie dermatolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy dermatolog czy podolog? Słyszałam że wykonuja fajne zabiegi, np usuwają tę część paznokcia która jest chora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Centrum Stopy w Warszawie. Pani Agnieszka opracuje paznokieć i nałoży opatrunki. Też miałam problem z grzybicą stóp. Cieszę się, że trafiłam na Panią Agnieszkę. Paznokcie uratowałam i teraz się cieszę pięknymi stópkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×