Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Justyna12344

Rodzice karmią kota zbożową karmą

Polecane posty

W lato rodzice znaleźli na działce porzuconego kotka, więc go wzięliśmy. Dostawał mleko w proszku, nie krowie. Później uczyliśmy go jeść karmę, oczywiście mama kupywała słabej jakości, pełno zboża. Nie chciałam żeby dostawał takiej karmy to wydawałam swoje ostatnie pieniądze na karmy. Skończyły mi się pieniądze i kot dostaje ścierwo... Próbowałam rozmawiać z mamą, że ta karma nie dokońca jest dobra dla niego, że za parę lat może mieć problemy ze zdrowiem. Ale ona odpowiada, że no to będzie miał, albo no to będzie umierał. Mówiłam jej, że koszty weterynarza będą wyższe, bo kot będzie chorował, cały czas będzie trzeba jeździć, a ona powiedziała, że nie będzie jeździć do weterynarza. :classic_sad: Mówiła też że zawiezie się go na działkę i nie będzie problemu. Szczyt bezczelności.. Przecież ona się bawi z tym kotem i wydaje się że go kocha a takie rzeczy gada. Pomyślałam że może chodzi jej o to że ona myśli że dobre karmy są drogie. To powiedziałam że wcale tak nie jest, a nawet niektóre są tańsze. Ale ona dalej przy swoim, nie da nic sobie powiedzieć, a ja tylko patrzę jak marnieje mój kot. Co mam robić mam 13 lat jestem córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Justyna12344 napisał:

Co mam robić

Hmm, daj ogłoszenie, że jest kot do oddania w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, irukangi napisał:

To provo . Daj spokój. 

Lubię provo.🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wcale nie prowo.... całkiem realistyczne.  Przykre i tak jak piszą przedpiszący lepiej chyba kotu znaleźć inny dom. Myślę, że Twoja mama może nie mówi tego serio...ale i tak bym poszukała innej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotku, jest taka karma jak Feringa i o wiele lepiej sie opłaca niż to ... z marketu.

Czy twoja mama daje kotkowi mięso? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×