Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Invictus82

Zona sie wyprowadza.

Polecane posty

2 godziny temu, normalnyjestem napisał:

i jak tam , co teraz małżonka robi w stosunku do ciebie. Jest takie powiedzenie kobieta odchodzi nie nagle jej decyzja była gotowa od dłuższego czasu bez względu czy ktoś sie pojawił czy już miała dosyć. Musiała wcześniej wszystko przemyśleć, ułożyć, zaplanować i być pewna swojej decyzji często nieodwracalnie. Może z czasem zatęskni i dostrzeże że coś straciła i może warto dać szansę . Rozstania są traumatyczne i niszczące , jeszcze długo będziesz w depresji nie rozumiejąc ,,dlaczego" . Mam nadzieje że to przejściowy kryzys a jak nie to zycie trwa dalej i od nas zalezy jak je spędzimy i z kim bo nikt do nikogo nie należy będąc wolnym człowiekiem.

W domu pelna zgodnosc i kultura. Ja jutro do pracy, ona z dziecmi na kawe do moich rodzicow. Wyprowadza sie na dniach, na tym samym osiedlu. Nadal podtrzymuje, ze musi wiele przemyslec, odpoczac ode mnie, ale w lutym urodziny syna robimy razem dla dziadkow, razem planujemy wakacje, ot takie malzenstwo mieszkajace oddzielnie, bym ja sie zastanowil na powaznie, by ona przemyslala. Chce ratowac rodzine, zatem bede uczeszczal na terapie, na forach polecono ksiazki jako konieczne pozycje do przeczytania w celu nauki o kobietach i o malzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanuje i podziwiam chęć pracy nad sobą i związkiem, trzeba próbować, mnie nikt nie pytał decyzja zapadła musiałam to poprostu zaakceptować ale jest ciężko i to prawda jeśli któraś że stron odchodzi to już dawno planowane zagranie, natomiast ta druga strona myśli że to jak grom z jasnego nieba, życzę powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.01.2021 o 22:24, fajna_li napisał:

Teraz z innej beczki. 2 grudnia uprawomocnił sie moj wyrok o rozwiązaniu  małżeństwa  jak teraz sie mam rozliczać za cały rok już jako sama z dzieckiem?

A cały rok byłaś sama z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozwód  orzeczony w grudniu, nie mieszkaliśmy razem prawe cały rok a pozew złożyłam w marcu, nie chce się z Nim rozliczać bo pewnie jakieś długi zrobił o których nie wiem...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, fajna_li napisał:

rozwód  orzeczony w grudniu, nie mieszkaliśmy razem prawe cały rok a pozew złożyłam w marcu, nie chce się z Nim rozliczać bo pewnie jakieś długi zrobił o których nie wiem...

 

Nie musisz się z nim rozliczać nawet będąc żoną. Zostaje tylko kwestia odliczenia ulgi na dziecko. Czy odliczysz ja w całości sama czy podzielicie się nią. Długi, podział majątku to kolejny etap rozwodu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2021 o 21:05, fajna_li napisał:

dzięki Skb

Jak masz jakieś wątpliwości to pytaj. Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2020 o 17:44, _Mg napisał:

Dziwna sytuacja. Za wczas na przekwit Za małe dzieci by im to robić.

Dokladnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×