Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Melaaa

Portal randkowy

Polecane posty

Typ wpłacił mi hajs za zdjecia gole i filmiki wysłałam mu 3 filmiki gole 4 sekundowe mówi ze chce mnie zgłosić na policję czy może ? Wywiązałam się z umowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Melaaa napisał:

Typ wpłacił mi hajs za zdjecia gole i filmiki wysłałam mu 3 filmiki gole 4 sekundowe mówi ze chce mnie zgłosić na policję czy może ? Wywiązałam się z umowy 

Może sobie pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Melaaa napisał:

czy może ?

Zgłaszać może ale to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 28 L jestem facetem i kręcą mnie erotyczne spotkania online. Liczę na rewanż, ale jeżeli jest chętna Pani to mogę zacząć pierwszy, mogę nawet wykonywać polecenia ( też mnie to chyba kręci, takie rozkazy od nieznajomej) Nie oczekuje pokazania twarzy ja również twarzy nie pokażę. Jeżeli jest jakaś chętna Pani proszę o pozostawienie odpowiedzi w komentarzu. Spotkanie można zorganizować np. na Skype w jednorazowym pokoju który nie wymaga rejestracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Przebudzony_w_dzień napisał:

to może mieć też kasę na to aby ci namieszać. 

Nic nie może. Co najwyżej czas i jeszcze więcej kasy stracić. Gdyby mógł coś zrobić to by zrobił a nie tym straszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 godziny temu, PrawiczekPzn napisał:

Nie znam się, ale jeśli pokaże te filmy policji bez twojej zgody, to Ty go możesz pozwać.

Ale nie znam dokładnie prawa, bo coś słyszałem, że por.no w Polsce nie legalne.

Ale jeśli byłaś solo na tych filmach, to raczej ero, a nawet nie por.no.

No i najważniejsze, żebyś nie była tam z nieletnim.

Jak sama byłabyś nieletnie, to on może mieć problem.

Ewentualnie, możesz mu zrobić niezły numer, i powiedzieć, że na tym filmie to ty byłaś nieletnia,
no i to on wyjdzie na pedofila.

Ale skonsultuj to ze swoim prawnikiem....

Co tobie ,,chodzi" po głowie?😄

Nie myśl za dużo bo zostaniesz myślicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
7 minut temu, Przebudzony_w_dzień napisał:

A wiadomo jak tam było w tym handlu tak naprawdę i autorka raczej nie ma żadnego rozeznania jak i co funkcjonuje skoro zadaje takie pytania. 

Jesteście tacy doświadczeni?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pari napisał:

Jesteście tacy doświadczeni?^^

Tak, wielokrotne próbowałem pociągnąć do odpowiedzialności ludzi, którzy mnie oszukali. Nie ma szans. To musiałby być duże pieniądze, dużo oszukanych ludzi, świadkowie i niezbite dowody. No i rozgłos medialny. Bez tego ZOMO ma wyjébàne a sąd nic nie zasądzi. Nawet jeśli uda się uzyskać wyrok skazujący i tytuł wykonawczy to żaden komornik nie weźmie sprawy za jakieś drobne, mniejsze niż kilka czy kilkanaście tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Tak, wielokrotne próbowałem pociągnąć do odpowiedzialności ludzi, którzy mnie oszukali. Nie ma szans. To musiałby być duże pieniądze, dużo oszukanych ludzi, świadkowie i niezbite dowody. No i rozgłos medialny. Bez tego ZOMO ma wyjébàne a sąd nic nie zasądzi. Nawet jeśli uda się uzyskać wyrok skazujący i tytuł wykonawczy to żaden komornik nie weźmie sprawy za jakieś drobne, mniejsze niż kilka czy kilkanaście tysięcy.

I tak właśnie (jeszcze) interes kręci się:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Przebudzony_w_dzień napisał:

nie wiem jaka tam sytuacja była u Ciebie. 

Mam klientów, którzy czasem nie płacą. Albo sąsiada, który regularnie dokonuje zniszczeń. Zajmuję się każda sprawą na tyle, na ile pozwala prawo jednak finalne co najwyżej zostaną wezwani na przesłuchanie. To jedyna konsekwencją dla nich. Są bezkarni bo to stary od 100 do 1000zł. Głównie ZOMO ma tutaj największy udział w bezczynności niestety. To są sprawy ścigane z urzędu ale jeśli oni nic nie zrobią to temat jest stracony. Można by próbować coś ugrać z oskarżenia prywatnego ale skórka nie warta wyprawki. Tą dziewczyną może spać spokojnie. Nikt jej nic nie zrobi.

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Przebudzony_w_dzień napisał:

wystarczy, że gość puści w obieg jej nagie akty

Z tym to chyba się liczyła? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×