Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Falcon

Problemy uczuciowe z dziewczyną

Polecane posty

Cześć. Mam pytanie, problem, który mnie nurtuje.... Podoba mi się od dłuższego czasu dziewczyna, młodsza ode mnie (mam 19 lat).... Nie miałem możliwości spotkać się z nią bo nie widziałem gdzie mieszka, więc postanowiłem w końcu napisać. Po jakiejś wymianie zdań zaproponowałem jej spotkanie w jakiś dzień tygodnia(wymieniłem), bo taka forma poznania się jest najlepsza, ale napisała że wtedy widuje się z chłopakiem... Nie chciałem zgadywać czy go ma czy nie i dała taki tekst, żeby mnie olać i postanowiłem coś tam odpisać i odpuścić... Teraz wiem gdzie mieszka, ale nie będę podchodził pod jej dom, żeby ją spotkać bo to głupie, a po za tym ma mniej niż 17 lat więc może to być dziwne dla jej rodziny, ze obcy typ ją "prosi".... Myślałem kiedyś, nad tym, że ją spotkam na spacerze bo mieszka niedaleko, i chciałbym porozmawiać, ale tu pytanie czy jest sens zagadywać i jak tak to jak to zacząć, skoro wcześniej tak mi odpisała.... Dodam, że raczej nie ma chłopaka i z tego co słyszę i wiem to jest bardzo przyjemną i miła osobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ma chłopaka (nie wszyscy o tym muszą wiedzieć, może związek internetowy albo na odległość), albo chciała spławić. Jakkolwiek by nie było oba scenariusze nie są dla Ciebie niekorzystne... Przykro mi.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mieszkacie blisko siebie, to jest szansa, że się spotkacie gdzieś po drodze,

i zagadać zawsze możesz, ja bym się nie sugerowała tą jej pierwszą odpowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to dla mnie dziwna sytuacja, bo nie znamy się w ogóle, ale mam ją już jakiś czas w znaj na fb i po naszej "rozmowie" nie usunęła mnie z nich i do tego zaczęła oglądać relacje, które wrzucam co jakiś czas..... Nwm co myśleć, ale dziękuję za odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra akcja skończona happy endem .. spotkałem ją na spacerze po Gdańsku i się złożyło że była chętna na spotkanie to się przeszliśmy po mieście, a potem rozeszliśmy się do mieszkań :).. okazało się, że przeprowadza się na drugi koniec miasta ale to już żadna przeszkoda.. 

Dziwne są te kobiety ale najważniejsze, że jesteśmy na dobrej drodze. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2020 o 13:38, Electra napisał:

Albo ma chłopaka (nie wszyscy o tym muszą wiedzieć, może związek internetowy albo na odległość), albo chciała spławić. Jakkolwiek by nie było oba scenariusze nie są dla Ciebie niekorzystne... Przykro mi.

W sedno. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×