Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Czy chce zaliczyć

Polecane posty

Witam, jak poznać czy facet poznany w necie chce tylko zaliczyć. Ma konta na różnych poratalach randkowych, niby szuka kogoś na stałe tak mówi. A w rozmowie pojawiają się różne aluzje o całowaniu, masażu, itd I dąży do takich tematów z osobami których nie zna. Albo czy go zaproszę do siebie na chatę itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chce tylko zaliczyć.

Edytowano przez Domi99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Krótko się znamy ale to intensywna znajomość. Codziennie dzwoni i pisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, marie3 napisał:

Witam, jak poznać czy facet poznany w necie chce tylko zaliczyć. Ma konta na różnych poratalach randkowych, niby szuka kogoś na stałe tak mówi. A w rozmowie pojawiają się różne aluzje o całowaniu, masażu, itd I dąży do takich tematów z osobami których nie zna. Albo czy go zaproszę do siebie na chatę itd 

Takie rzeczy się wyczuwa, tj. jaki kto ma plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 3310 napisał:

Takie rzeczy się wyczuwa, tj. jaki kto ma plan.

No właśnie czasem nie wiadomo, jak go zapytac to twierdzi jaki on porządny i szuka żony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marie3 napisał:

No właśnie czasem nie wiadomo, jak go zapytac to twierdzi jaki on porządny i szuka żony 

Kto powie, że chce kogoś wykorzystać z zimną krwią? Po rozmowie nie widzisz kim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marie3 napisał:

No właśnie czasem nie wiadomo, jak go zapytac to twierdzi jaki on porządny i szuka żony 

A Tobie się jego zachowanie podoba? Bo jeśli Cię razi, to i tak nie ma co się zastanawiać nad jego pobudkami. Ja nie lubię spotykać się z ludźmi, którzy traktują mnie jak obiekt seksualny i chcą wypróbować przed zakupem. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, marie3 napisał:

No właśnie czasem nie wiadomo, jak go zapytac to twierdzi jaki on porządny i szuka żony 

A świstak siedzi i zawija sreberka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak. Autorko, nie bądź naiwna 🙂

29 minut temu, marie3 napisał:

No właśnie czasem nie wiadomo, jak go zapytac to twierdzi jaki on porządny i szuka żony 

Prawdziwie porządny facet nie musi o tym mówić i zapewniać kobiety - taki facet po prostu pokazuje swoją klasę czynami. Im więcej mężczyzna na takie tematy gada, tym bardziej tak naprawdę jest pod tym względem nieautentyczny. Jakby faktycznie był taki przyzwoity jak twierdzi, to by nie odczuwał potrzeby przekonywania o tym całego świata - robi to, bo sam w to nie wierzy 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, AntyBazyl napisał:

Widać, że napalony stary dziad. Ostatnio taki się do mnie przypadkiem przyczepił, przy czym od początku zaznaczyłam ze nie jestem zainteresowana ani związkiem ani seksem. Niby zrozumiał. Czasem jakieś aluzje na temat seksu prawił czy o swoim f... Ja to olewałam, nie komentowalam. Pisał kilkanaście juz dni, dzwonił, na spacer zaprosił no i się zdradził tekstem,  że musimy się spotkać bo jak się sobie nie spodobamy to koniec.na co ja oczy wytrzeszczyłam ze co???? Przecież od początku zaznaczyłam, ze mnie związek ani seks nie interesuje i możemy rozmawiać wyłącznie jak kolega z koleżanką. Wielce zdziwiony 😂😂😂 jak juz rozwiałam jego nadzieje, ze do tego portu nie zacumuje tak spi3rdolil jak 🐀, nawet do widzenia nie powiedział. Taki gentleman 😂  

Typowe... Faceci twierdzą, że nie rozumieją kobiet, bo one nie wiedzą czego chcą, a jak im jakaś wali prawdę między oczy to ją bagatelizują - szczególnie, jeśli nie jest dla nich zbyt przychylna. A jak kobieta ich odrzuci to są wielce oburzeni, no bo przecież stracili tyle dni na bajerę a tutaj w zamian nie "dostali" seksu. To właśnie mężczyźni nazywają mianem "kosza". Im nie sprawia bólu fakt, że konkretna kobieta nie odwzajemnia ich uczuć, tylko to, że się za nią nachodzili a ona mimo to im nie "dała". To takie żenujące. Podejrzewam, że mało który facet podchodzi zdrowo do tematu i uznaje, że do zbliżenia dojdzie w odpowiednim momencie i nie powinno się na nikim wywierać presji - większość pewnie kalkuluje czy opłaca się przyjść na spotkanie i tylko podsumowuje bilans zysku i strat (gdzie zysk to seks a strata to czas poświęcony kobiecie, czyt. liczba randek ). Pfff...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marie3 napisał:

No właśnie czasem nie wiadomo, jak go zapytac to twierdzi jaki on porządny i szuka żony 

Szuka żony bo gdzieś wyszła i mu pieniędzy na browara nie zostawiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marie3 napisał:

Nie wiem. Krótko się znamy ale to intensywna znajomość. Codziennie dzwoni i pisze. 

Czas przejrzeć garderobę z bielizną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×