Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek kk

Zbyt zazdrosny ?

Polecane posty

Cześć. 

Mam problem ze sobą. Jestem zbyt zazdrosny o moją dziewczynę. Za dużo o tym myślę. Kiedy ona nie odzywa się do mnie zbyt długo to już myślę że spędza czas z innym. Albo że piszę z kimś innym lepszym ode mnie. Kocham ją bardzo. Ostatnio byłem pod jej domem zobaczyć czy jest w domu bo zbyt długo nie odpisywała i mnie tam zobaczyła.  Teraz jest na mnie zła.  Na nasze wspólne spotkania zjawia się. Jednakże od pewnego czasu zauważyłem że zbyt dużo do mnie nie pisze. Może być moja obsesja. 

Nie chcę jej stracić przez moją zazdrość. 

Mógłby mi ktoś poradzić czy ze mną jest aż tak źle?? Miałem kilka związków w których bardzo się angażowałem i zostałem odrzucony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bartek kk napisał:

Mógłby mi ktoś poradzić czy ze mną jest aż tak źle?

Tak, masz poważny problem. Idź z tym do psychologa albo chociaż oglądaj filmy na YT jak radzić sobie z tym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę musiał się udać do psychologa 

Jest dla mnie bardzo ważna ale myślę że przez moją obsesję tracę ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bartek kk napisał:

spędza czas z innym

 

10 minut temu, Bartek kk napisał:

piszę z kimś innym

 

10 minut temu, Bartek kk napisał:

zobaczyć czy jest w domu bo zbyt długo nie odpisywa i

Mylisz zazdrość z brakiem zaufania.

10 minut temu, Bartek kk napisał:

lepszym ode mnie

Kompleksy kłaniaja się.

11 minut temu, Bartek kk napisał:

Mógłby mi ktoś poradzić czy ze mną jest aż tak źle?

Jest.

11 minut temu, Bartek kk napisał:

Miałem kilka związków w których bardzo się angażowałem i zostałem odrzucony. 

Nie wiń jej za przeszłość, niezależnie czy Ci się nie ułożyło z nimi czy zostałeś skrzywdzony. Takim zachownaiem nie zatrzymasz jej przy sobie, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bartek kk napisał:

tracę ją.

Nikogo na siłę nie zatrzymasz, a takimi jazdami wręcz tracisz ją (sam widzisz). Mylisz zazdrość z brakiem zaufania. Wszędzie widzisz zdradę i innego. Jak nie wytrzyma tego i będzie odchodzić to nie zapomnij rzucić, że na pewno poznała innego 😤🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bartek kk napisał:

W takim razie będę musiał się udać do psychologa 

Jest dla mnie bardzo ważna ale myślę że przez moją obsesję tracę ją.

Przyprowadź jej kolegę i niech prześpi się z nią - powinno to uspokoić twoje obawy. Będziesz miał problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bartek kk napisał:

Cześć. 

Mam problem ze sobą. Jestem zbyt zazdrosny o moją dziewczynę. Za dużo o tym myślę. Kiedy ona nie odzywa się do mnie zbyt długo to już myślę że spędza czas z innym. Albo że piszę z kimś innym lepszym ode mnie. Kocham ją bardzo. Ostatnio byłem pod jej domem zobaczyć czy jest w domu bo zbyt długo nie odpisywała i mnie tam zobaczyła.  Teraz jest na mnie zła.  Na nasze wspólne spotkania zjawia się. Jednakże od pewnego czasu zauważyłem że zbyt dużo do mnie nie pisze. Może być moja obsesja. 

Nie chcę jej stracić przez moją zazdrość. 

Mógłby mi ktoś poradzić czy ze mną jest aż tak źle?? Miałem kilka związków w których bardzo się angażowałem i zostałem odrzucony. 

Myślę, że masz problemy z poczuciem wartości. Wynikające z tego zachowania są bardzo nietrakcyjne. Lubimy zwykle ludzi interesujących i pewnych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek kk napisał:

Cześć. 

Mam problem ze sobą. Jestem zbyt zazdrosny o moją dziewczynę. Za dużo o tym myślę. Kiedy ona nie odzywa się do mnie zbyt długo to już myślę że spędza czas z innym. Albo że piszę z kimś innym lepszym ode mnie. Kocham ją bardzo. Ostatnio byłem pod jej domem zobaczyć czy jest w domu bo zbyt długo nie odpisywała i mnie tam zobaczyła.  Teraz jest na mnie zła.  Na nasze wspólne spotkania zjawia się. Jednakże od pewnego czasu zauważyłem że zbyt dużo do mnie nie pisze. Może być moja obsesja. 

Nie chcę jej stracić przez moją zazdrość. 

Mógłby mi ktoś poradzić czy ze mną jest aż tak źle?? Miałem kilka związków w których bardzo się angażowałem i zostałem odrzucony. 

Ja też jestem wsciekle zazdrosna. Oczywiście staram się tego zbyt wiele nie okazywać, bo ujawniając takie emocje stawiam się od razu w podległej pozycji. Niestety nie wzmaga to szacunku a podnieca jedynie koneserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×