Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jakiś czas temu rozstałem się z facetem, stwierdził, że uczucie z jego strony wygasło. Zaproponował sex bez zobowiązań, mimo wszystko ciagle do mnie pisze i dzwoni pyta się co słychać. Uprawialiśmy już seks po rozstaniu, ale moje pytanie brzmi skoro nic do mnie nie czuje to po co dzwoni, pisze? I ciagle powtarza że nic z tego więcej nie będzie. Czy on mimo wszystko tęskni? Czy liczy że będę walczył o niego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sex bez zobowiązań" to rozwiązanie dla kogoś kto potrzebuje seksu ale nie umie (nie chce/nie jest w stanie) dać Ci związku, zaufania, wierności, przyjaźni itd.

Dla mnie to to tak jakbyś poszedł do piekarni i na półce jest cena 5zł z podpisem "coś". Pytasz Panią sprzedawczynie - co to jest to coś za co masz zapłacić 5zł. A pani mówi - może bułka, może rogal ale może też nic. Nie gwarantuje Panu NIC, nie mogę nic obiecać i niczego zagwarantować za te 5zł. Pytanie - czy kupujesz takie "coś" za 5zł?

Dla Ciebie sex wiąże się z uczuciem, relacja - dlatego tu piszesz. On to umie oddzielić i nie łączyć. Jesteście psychologicznie na w innym stanie.

Edytowano przez JacekJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Kisiol napisał:

Chce darmowy sex nic wiecej. 

A może chce wolności dla siebie przy jednoczesnej pewności, że komuś na nim zależy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olej taki związek, bo to nie związek ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×