Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Od paru lat mam problemy psychiczne, lecz w ostatnim odstępie czasu nie daje sobie z nimi rady. Chce się udać do specjalisty, tylko nie wiem gdzie najpierw psycholog czy psychiatra.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, monip009119 napisał:

najpierw psycholog czy psychiatra.

Jeśli wiesz, że problemy są natury psychicznej to od razu psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2021 o 17:17, monip009119 napisał:

Od paru lat mam problemy psychiczne, lecz w ostatnim odstępie czasu nie daje sobie z nimi rady. Chce się udać do specjalisty, tylko nie wiem gdzie najpierw psycholog czy psychiatra.

 

Spokojnie. Wiele osób przechodzi przez kryzys. Nie jest to żadna tajemnicą, ani wstydem w przeciwieństwie do tego co próbuje nam się wmówić. Szczerze polecam rozejrzeć się za sprawdzonym specjalista. Jeśli chcesz poczuć się bezpieczniej to poszukaj w sąsiedniej miejscowości. Zyskasz poczucie komfortu. W pierwszej kolejności polecałabym Ci iść do psychologa. Psychiatra jest lekarzem, od szczególnych przypadków. Dopiero psycholog, jeśli uzna skieruje Ciebie na dodatkowe badania u psychiatry. Pamiętaj tylko, aby się tego nie wstydzić. Wiele osób z tego korzysta, a nie każdy chce się przyznać. Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psycholog to nie lekarz. Moim zdaniem tylko psychiatra. Ale musi być dobry, warto przejrzeć opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×