Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martwywbutach

Do ilu razy sztuka w szukaniu partnera lub partnerki?

Polecane posty

Nie zniechęcać się. Do skutku. Pewnego jesiennego dnia pewna fajna dziewczyna średniej urody dała mi delikatnie do zrozumienia, że nie jest zainteresowana związkiem. To byl taki delikatny kosz. Miesiąc później poznałem fajną, piękną dziewczynę, która została moją partnerką życiową. 

Edytowano przez Esox
Pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, obecny napisał:

czyli to nie była miłość, tylko pierwsze lepsze bierzesz 😕 Gdybym tak robiła to miałabym tyle niewypałów, a tak to mam aby dwa, a do trzech razy sztuka, ostatni będzie moim mężem, chowajcie się 😄 

Tą pierwszą byłem zauroczony. Gdyby nie dała mi kosza może coś z tego by było. Ten kosz nie zadziałał na mnie destrukcyjnie. Nadal bylem otwarty na nowe znajomości. Nie zalamywalem rąk z powodu porażki. Miałem szczęście. Dość szybko spotkałem fajną i wolną dziewczynę. Zaznaczam, że nie szukałem pierwszej lepszej aby tylko była.

Tą pierwszą dobrze znałem od około roku czasu. Czuliśmy się z sobą swobodnie. Chciałem aby nasza relacja koleżeńska przeskoczyla na wyższy Level. Ona jednak tego nie chciała. Tej drugiej wcześniej nie znałem. Oczarowała mnie swoją urodą i charakterem. Niecałe dwa miesiące po tym jak się poznaliśmy, zostaliśmy parą.  Dobralismy się jak w korcu maku. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×